Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:53:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najgora igra koju ste igrali  (Pročitano 24719 puta)
01. Nov 2005, 22:46:58
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1709
Zastava Stan
mob
HTC One S
Posle igranja igre Harry Potter Prisoner of Azkaban palo mi je na pamet da postavim ovu temu.Igrica mi se ne svidja.Prica igrice nije vezana i za film ni za knjigu.Grafika je onako osrednja.Igrica dosadi posle 15-ak minuta igranja.Kad god nesto ocitava ocitava najmanje 5 miuta i to iritira.Kad se igra snim kompjuter zakoci na minut i onda snima igru.Presao sam je za par sati.

Napisite i vi koja je najgora igra koju ste ikad igrali
« Poslednja izmena: 01. Nov 2005, 23:00:35 od puppykin »
IP sačuvana
social share
Tako je kako je
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
najgora igra.. otkud znam.. sims.. doom 3..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
mob
HTC One X
NBA 2006

najgora igra.. otkud znam.. sims.. doom 3..
Smile Smile
to je najbolja ikad napravljena
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
doom 3 je, bez uvrede, najvece govno od igre koje je ikad napravljeno, izuzimajuci grafiku.. prva dva sata mog igranja dooma 3 je bila sa vilicom na podu.. kad sam prestao da se divim grafici, upalio sam doom 2 i nastavio da igram..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
u jeeee, tough choise...  Smile
nesto tipa sims deifnitivno, iako sam uvek izbegavao te naslove, cini mi se da sam nekih 3 minuta igrao nesto sa 'sims' u imenu, znam da sam prao ruke hirurskim sapunom sledeca 3 dana...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10595
Zastava Beograd
Hm, neki GTA definitivno. Toliko propagiranja idiotskog nasilja jos nisam video, u stvari Postal ga ima jos vise ali to nije obavezno (igru mozes skoro celu da zavrsis bez ispaljenog metka). Samo sa tehnicke strane igra podosta kaska za nekim prosekom, gameplay je u nekim slucajevima cudan (vozila imaju uvrnut sistem upravljanja i detekcije ostecenja, isto tako i panduri vas nekad i ne pogledaju a zgazili ste 100 ljudi), zvuk sam mogao i ja da uradim i pritom je pokvario atmosferu sto je sasvim suprotan efekat od željenog. Misije su uglavnom monotone a cutscene bolje da i nisu radili jer su prepune bagova (nestajanje likova sa ekrana ili tripovanje geometrije - ovo je provereno na nekoliko masina!).

Posle toga, sta znam, Sims i TMNT2:Battle nexus - veliki promasaj u odnosu na prethodnika.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Thug it out 'til we get it right

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1538
Zastava Perlez
mob
SonyEricsson w810i
Po meni najgora igra koju sam igrao je F.E.A.R.Kakav Shit ne mogu da verujem!!!!!!!!!!!!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
da dodam na spisak i quake 4..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10595
Zastava Beograd
Kakvo je sad ovo prozivanje legendi od igara? I Doom 3 i Q4 su sjajne igre! Mozda se cini da je to samo tech-demo ali spadaju u retke igre koje mozes da predjes po nekoliko puta (Doom 3 igram po treci put).
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
Doom 3 i Quake 4 nisu i nikada nece biti legende od igara. Legende su doom 1 i 2 i quake 1 i 2. Ova najnovija chudesa su napravljena iz samo jednog razloga, da se dokaze da moze da se uradi fenomenalna grafika.. Ja koji sam kao klinac doom i quake prelazio 7 puta mesecno, ocekivao sam mnogo vise, ne apsolutno istu pricu u slucaju dooma i nesto na brzinu skarabudzeno u slucaju quake.. To sto te igre imaju grafiku za padanje u nesvest, mozes da okacis macku o rep..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:53:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.