Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:41:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najgora igra koju ste igrali  (Pročitano 24771 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
A atmosfera? Mene su ubedjivali da od Dooma 1 i 2 mozes da imas kosmare ali je meni igra bila vise smesna nego strasna, dok je Doom 3 jedna od retkih igara koja me je dobro isprepadala.
Svi Quakeovi su legende i o tome nema rasprave. Sta mislis zasto je jos uvek popularan Q3? Koju zavisnost pravi ta igra.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
o boze.. doom 3 se igrao ako oces da se smejes, toliko je predvidiv da to nije normalno..doom 1 i 2 su postavili horror standarde za sve igre koje slede, a to sto izgleda smesno, to ne komentarisem..
Doduse Q3 nisam pomenuo, on jeste jedna od igara koja ce se pamtiti, Quake 4 nije i nikada nece biti legendarna igra, jednostavno nema razloga da to bude, fenomenlana grafika, nije nego. Sam si rekao, doom 1 i 2 su graficki smesni, ali to su legende, rame uz rame sa half-lifeom. Q4 ce se pamtiti kao jedan od najgorih nastavak koji je ikada napravljen, uradjen cisto radi reda, da ne bude da imamo malo bolji doom 3 i fenomenalan half-life 2..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Jesus saves, I spend

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 308
Zastava Beograd
Q4=Doom3..................krsevi
IP sačuvana
social share
" - Grandfather, why are your eyes so red? "
" - So I could devour your soul better "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
Tacno je da Doom 3 i Qake 4 nisu legende kao svoji predhodnici ali nisu ni toliko losi. Listi bih dodao Soldner kao najidiotskiju igru svih vremena.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
mob
HTC One X
Auuuu... Doom 3 i Quake 4 da se pominju ovde.... neverovatno...

Doom 3 je ubedljivo najbolja horor igra ikad napravljena i sve prethodne verzije izgledaju mnogo smesno i kao sto Bokac rece tek Doom 3 moze itekako da naplasi coveka (mene jeste). Grafika i zvuk se perfektni i ta igra ce biti standard za mnoge druge igre koje ce izaci u buducnosti.

Quake 4 ima odlicnu atmosferu i pricu i mozda nije toliko dobro ispalo kao Doom, ali svakako nije najgora igra... Q3 jeste bio i uvek ce biti legenda, ali Q4 po igrivosti moze da se nosi sa prethodnicima, a o grafici i zvucnim efektima da ne govorimo....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
Ajde majke ti, po cemu je Doom 3 najbolja horror igra. Jel si igrao ti Silent Hill i Ressident Evil u ranim danima. Odigraj jedan deo Silent Hila, ne najnoviji jer je glup, i videces sta je horror igra. Doom 3 je toliko predvidiv da je to nemoguce. Cim udjes u neosvetljenu prostoriju, odmah znas gde se nalazi neprijatelj koji kao treba da te uplasi.. Pa half life 1 je veci horror od dooma 3, barem nije toliko predvidiv..
Grafika i zvuk se perfektni i ta igra ce biti standard za mnoge druge igre koje ce izaci u buducnosti.

Quake 4 ima odlicnu atmosferu i pricu

Prvo, grafika i zvuk ce biti standard za druge igre ali zbog njih igra nikada nece legendarna, uvek ce biti igra sa boljom grafikom i boljim zvukom.
Drugo, kakvu majke ti to odlicnu atmosferu ima Q4 a ponajmanje pricu (o atmosferi i prichi u doomu 3 necu da govorim)?
Trece, koliko imas godina?
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
Evo ja sam igrao prva tri Resident evila i oni su samo na trenutke strasni dok D3 provlaci jezivu atmosferu i zvuk kroz veci deo igre. Za prva dva Dooma sam mislio na atmosferu - grafika je nebitna ako ti igra dize kosu na glavi.
Pocele su da stizu NextGen igre a one sve imaju fenomenalnu grafiku (pogledajte 2 days to Vegas) tako da je i grafika bitan faktor u ocenjivanju igre (normalno, nije sve u grafici).
Ajde vise da okoncamo ovu raspravu jer ne vodi nikuda - Doom i Quake sigurno nisu najgore igre ikad i dosta o tome, OK?
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
Slazem se ja sa tobom.. Doom i Quake u globalu predstavljaju legendarne igre ali najnovija izdanja to svakako nisu..
NextGen igre su vec tu.. to pitanje grafike i jeste najveci problem igara, svi su se okrenuli ka tom aspektu igre, svi usavrsavaju isti. To je problem sa svim kompanijama novijeg datuma. Retko koja igra moze da se pohvali dobrom pricom, grafikom i atmosferom. Profi gamerima je najvaznija grafika i igranje doticne igre online sa sto vise ljudi.. Pravim gamerima je vaznije da igra ima dobru prichu, npr. Fallout 1. Fenomenalna igra, pravi klasik, ali igra je graficki gledano pravo djubre sto odbija vecinu mladjih gamera gamera... Medjutim, ako je odigras jednom, posle nekog vremena odigraces je opet i opet.. iako je znas na pamet igraces je i dalje.. nego da ne smaram vishe..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
mob
HTC One X
Citat
Jel si igrao ti Silent Hill i Ressident Evil u ranim danima
jesam

Citat
Doom 3 je toliko predvidiv da je to nemoguce
U nekim slucajevima jeste, ali u vecini me je toliko isprepadao da mi je zivot skracen za deceniju

Citat
Drugo, kakvu majke ti to odlicnu atmosferu ima Q4 a ponajmanje pricu
Quake ima odlicnu, dinamicnu atmosferu i igra nije monotona, vec veoma uzbudljiva, svi nivoi su razliciti, u nekima se cak upravljaju razna vozila. A sto se price tice mislim da samo jedna igra ima bolju pricu od Quake-a - Doom 3 (iako mi se kraj u Q4 ne svidja, ali to ne menja opsti utisak).

Citat
o atmosferi i prichi u doomu 3 necu da govorim
Nema sta da se govori - ne postoji bolja ni atmosfera ni prica

Citat
Trece, koliko imas godina?
uskoro 17 ako ti to nesto znaci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
Doom 3 najbolja prica.. ako cemo kod FPS-a Republic Commando je majka za Doom3..
Tvoje godine, da, znachi mi koliko ih imas, veruj mi, bez uvrede, naucices da cenis starije igre kad budes i sam stariji..
Momke od 14 do 16-17 (cast izuzecima) u igrama jedino zanima da ista ima neverovatno dobru grafiku i extra zvuk..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:41:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.