Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najdeblja zena na svetu odlucila da smrsa zbog vencanja [sick]  (Pročitano 2723 puta)
28. Apr 2014, 15:01:06
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
Najdeblja žena na svetu je odlučila da smrša. Evo i zašto (FOTO) (VIDEO)

Čeriti Pirs (38) je oduvek imala problema sa kilogramima. Stanje se pogoršalo kada su joj 2001. godine otkrili da ima limfedem, bakteriju koja izjeda meso. Sada joj je želja da smrša kako bi mogla da pleše celu noć na svom venčanju 


Foto: Profimedia/Barcroft MediaNajdeblja žena na svetu je odlučila da smrša. Evo i zašto (FOTO) (VIDEO)

Čeriti Pirs (38) je najdeblja žena na svetu. Ima 285 kilograma i limfedem zbog kog joj otiče leva noga, a s obzirom da se zbog težine jedva kreće i da većinu vremena provodi u kući, odlučila je da oslabi kako bi mogla plesati celu noć na svom venčanju sa dečkom Tonijem Suaerom (22).

Pirsova je ceo život imala problema sa kilažom, ali stanje se pogoršalo 2001. godine kada su otkrili da ima limfedem, bakteriju koja izjeda meso. Situacija se dodatno iskomplikovala kada je pala niz stepenice i zadobila težu povredu.

Zbog kilograma ne može da uđe u normalan automobil, već joj je potrebno posebno vozilo čije je iznajmljivanje skupo. Ipak, uspela je da otputuje u Teksas kako bi uradila sve potrebne analize za ugradnju gastritičkog bajpasa ali su je lekari odbili uz obrazloženje da je neophodno da prethodno srmša 100 kilograma. Tek kada smanji kilažu, uradiće joj operaciju.

- Ovo je veoma veliki put i znam da ću na kraju uspeti. Želim da se udam za svog dečka, ali ne želim da venčanje bude kod kuće – kaže Čeriti.

- Hoću da nosim venčanicu, kaubojske čizme, šešir i da igram celu noć – istakla je Pirsova i dodala da pored želje za večanjem iz snova, želi da bude uz svoju ćerku dok odrasta i kasnije diplomira.

Čeriti Pirs je sada na posebnoj ishrani prema kojoj dnevno sme da unese isključivo 1.200 kalorija i dva puta dnevno ide na fizikalne terapije. Sada, kada je počela da uvodi promene u svoj život, ne može da dočeka operaciju.

Pogledajte video:



Izvor: Telegraf
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
mob
Nokia 6630, valjda
Iskreno, koji umni poremecaj ima ovaj lik?  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13403
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
mob
HTC m9
Iskreno, koji umni poremecaj ima ovaj lik?  Smile
nesto novo iz moderne medicine  Smile
IP sačuvana
social share
jafa boy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mob
Nokia 
Videcete sta je "sick" ako smrsa, pa se onda slika. Ova slika sada ce biti praznik za oci.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Windows
Browser
Ucweb 2.0
Uleptejebo ko me natera da otvorim ovo. Smile Smiley 1

Stoka Američka! Smile
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Videcete sta je "sick" ako smrsa, pa se onda slika. Ova slika sada ce biti praznik za oci.
све се бојим да ће да смрша  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Mozilla 11.0
mob
Nokia 
Mi smo nedavno pakovali pakete pomoći za petočlanu porodicu, a njoj to ne bi bilo ni za doručak  Smile

Amerika je za mene vječita enigma...

A dečko, koji je mladji od čerke, je poremećen u smislu da je sa njom samo zbog kilaže, ima likova koji se lože na bespomoćnost
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
mob
Nokia 6630, valjda
A dečko, koji je mladji od čerke, je poremećen u smislu da je sa njom samo zbog kilaže, ima likova koji se lože na bespomoćnost

Kako to moze da izgleda... nikad nije siguran da nije oznojeni prevoj od sala...
ili uvalja u brashno, pa gurne tamo gde je mokro...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Mozilla 11.0
mob
Nokia 
Otkud znam, izvješti se kukavac-a i kako mu je to fetiš onda dje je volja tu je i način  Smile

Tu je fora da je on vazda kao oni što učestvuju u ski skokovima, perce, a nju tovi dok ne spadne na hodalicu

Boles', mada ovaj odje se kao moli da ona smrša. mora da je iskren  Smile
« Poslednja izmena: 28. Apr 2014, 20:29:34 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Šta je bre ovo?

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Ceriti-Pirs-najteza-zena-na-svetu-2-830x553.jpg
(108.01 KB, 830x553)
« Poslednja izmena: 28. Apr 2014, 20:31:17 od vlastimir »
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.165 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.