Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 11:09:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Glasanje
Pitanje: Koji je brend vlasnik najjačeg imidža kod nas?
Audi
10.9%  (6)
BMW
16.4%  (9)
Fiat
3.6%  (2)
Ford
0%  (0)
Mercedes
21.8%  (12)
Mazda
1.8%  (1)
Opel
0%  (0)
Peugeot
1.8%  (1)
Renault
3.6%  (2)
Citroen
0%  (0)
Toyota
0%  (0)
Volkswagen
23.6%  (13)
Škoda
3.6%  (2)
Dačia
1.8%  (1)
Honda
7.3%  (4)
Zastava
3.6%  (2)
Ukupno glasova: 55
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najbrend kod nas  (Pročitano 12090 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
tdi -turbo diesel injection
intercooler je najobicniji hladnjak cija je namjena da ohladi zrak koji ulazi u usisnu granu.na taj nacin smanjuje se zapremina zraka hladjenjem i takav pod pritiskom turba sabija sa naftom u cilindar.on nema veze sa nikakvim uljem.
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
To sto sam vidjao sigurno nije GTD, a da li je TDI to ne znam,ali ima jedan dodatni hladnjak gore o kome je pisao Diletant.
Vlasnici ga zovu TDI.
No nemojmo opet u off.
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia 6681-7710
tdi-turbo direct injection  Smile Smile
« Poslednja izmena: 09. Mar 2007, 01:53:18 od thelock »
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
tdi-turbo direct injection  Smile Smile
pardon omaklo se direct-diesel
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
To sto sam vidjao sigurno nije GTD, a da li je TDI to ne znam,ali ima jedan dodatni hladnjak gore o kome je pisao Diletant.
Vlasnici ga zovu TDI.
No nemojmo opet u off.


ovo sam ti na brzinu nest napravio.ako ima ovakvu pumpu iz koje idu 4 dovodne grane na svaki cilindar po jedna znaci,to je injection,ako nije znaci nije injection.nadam se da sam bar malo pojasnio
a evo malo istorije golfova ako nije bilo,nigdje nisam mogao naci podatak o golfu mk2 sa tdi motorom.

Prosinac 1974.    Uvođenje automatskog pojasa
Lipanj 1976.    Međunarodno predstavljanje medijima Golfa GTI-a u Frankfurtu
Rujan 1976.    Međunarodno predstavljanje medijima Golfa dizela u Stockholmu
Listopad 1976.    1.000.000-ti Golf
Lipanj 1978.    2.000.000-ti Golf
Srpanj 1978.    Početak proizvodnje Golfa u SAD-u u Westmorelandu po nazivom “Rabbit”
Ožujak 1979.    Međunarodno predstavljanje medijima Golfa Cabrioleta u St. Tropezu
Kolovoz 1979.    Korištenje plastičnih branika; 5-stupanjski mjenjač za Golf GTI
Rujan 1979.    3.000.000-ti Golf
Prosinac 1979.    Početak proizvodnje Pick-up-a u Westmorelandu/SAD-u na osnovi Rabbit-a
Siječanj 1980.    Korištenje 4+E ručnog mjenjača za Golf dizel
Kolovoz 1980.    Poboljšanje automobila: povećana stražnja svjetla, izmijenjena instrumentna ploča, kolo upravljača s 4 kraka, povećanje obujma dizelskog motora s 1,5 l na 1,6 l; 4+E ručni mjenjač za 51-kW motor
Studeni 1980.    4.000.000-ti Golf
Siječanj 1981.    Međunarodno predstavljanje medijima “Formule E” na jezeru Eibsee
Veljača 1982.    5.000.000-ti Golf
Ožujak 1982.    Međunarodno predstavljanje medijima Golfa turbodizela u Ingolstadtu
Travanj 1982.    Proizvodnja Pick-up-a u Europi pod nazivom “Caddy”
Kolovoz 1982.    Korištenje 1,8-l-motora snage 82 kW (112 KS) u Golfu GTI

   



GOLF 2    

Nakon deset godina i 6.000.000 proizvedenih Golfova prve generacije, došlo je vrijeme za pomlađivanje. I opet, nova, druga generacija predstavljena je u Münchenu.


   
Kolovoz 1983.    Međunarodno predstavljanje medijima novog Golfa 2 u Münchenu
Rujan 1983.    6.000.000-ti Golf; istovremeno uvođenje novog Golfa
Siječanj 1984.    Uvođenje Golfa II GTI
Kolovoz 1984.    Uvođenje 1,8-l-motora s ubrizgavanjem i katalizatorom
Siječanj 1985.    Poboljšanje GTI verzije - dvostruka glavna svjetla, dvostruka ispušna cijev, nova unutarnja oprema ..
Ožujak 1985.    7.000.000-ti Golf
Kolovoz 1985.    Korištenje tehničkih rješenja koje zahtijevaju manje održavanje (hidraulični podizači, elektronsko paljenje i dr.) - produženi interval servisiranja
Ožujak 1986.    Uvođenje Golfa GTI 16V s 1,8-l-motorom snage 102 kW (139 KS)
Travanj 1986.    Uvođenje Golfa syncro s pogonom na svim kotačima snage 1,8 l snage 66 kW (90 KS)
Svibanj 1986.    8.000.000-ti Golf
Kolovoz 1986.    Unaprjeđenje proizvoda i opreme Golfa CL i GL; nova unutarnja oprema; uvođenje Golfa GT; uvođenje ABS-a za Golf syncro
Veljača 1987.    Uvođenje ABS-a za Golf GT/GTI/GTI 16V kao dodatna oprema
Ožujak 1987.    Uvođenje 1,6-l-motora snage 51 kW (70 KS) s elektronski reguliranim rasplinjačem i katalizatorom
Svibanj 1987.    Uvođenje 1,3-l-motora snage 40 kW (55 KS) s digijet-uređajem za ubrizgavanje i reguliranim katalizatorom
Lipanj 1987.    9.000.000-ti Golf
Kolovoz 1987.    Lagani redizajn - rešetka hladnjaka, izostavljanje vodilice prozora i pomicanje vanjskog osvrtnog zrcala prema naprijed, letvice, kola upravljača, unutarnja oprema..
Uvođenje Golfa GT syncro sa serijskim ABS-om
Studeni 1987.    Uvođenje Golfa GT “Special” s motorom 1,8l/66 kW (90 KS)
Siječanj 1988.    Uvođenje Rallye-Golfa G60 sa syncro pogonom, 1,8-l-G60-motor/118 kW (160 KS)
Lipanj 1988.    10.000.000-ti Golf
Lipanj 1989.    Golf Limited s 1,8l-G60-16V-motorom, 210 KS i syncro pogon
Kolovoz 1989.    Pojačana oprema - “Volkswagen unaprijeđuje D-marku”, CL postaje novi osnovni model, novi branici za GL- i GT- verzije, uvođenje 1,6-l-turbodizela s hlađenjem zraka punjenja / 59 kW (80 KS)
Listopad 1989.    11.000.000 Golf
Studeni 1989.    Uvođenje dizelskog motora s katalizatorom snage 1,6 l/44 kW (60 KS)
Siječanj 1990.    Početak proizvodnje Golfa Country sa syncro-pogonom
Veljača 1990.    Regulirani katalizator serijski u svim Golf-modelima
   Početak proizvodnje Golfa GTI G60 s 1,8-l-G60 motorom/118 kW (160 KS)
Studeni 1990.    12.000.000-ti Golf, od toga 1.000.000 Golfova GTI
Ožujak 1991.    Početak proizvodnje Golfa u tvornici Mosel kod Zwickau-a

   



GOLF 3    

Šest milijona prve generacije, još preko šest druge.. prošlo je osam godina i došlo je vrijeme da na scenu stupi i GOLF 3. Naravno, opet je medijima predstavljen u Münchenu.


   

Kolovoz 1991.    Međunarodno predstavljanje novoga Golfa 3 pred medijima u Münchenu. Do tada je proizvedeno 12,7 milijuna Golfova. Uvođenje sigurnosnih mjera i recycling-mjera u proizvodnju

Studeni 1991.    Uvođenje Golfa VR6, 2,8l, 128 kW (174 KS) s prvim šestcilindarskim motorom u svojoj klasi

Veljača 1992.    13.000.000-ti Golf

Kolovoz 1992.    Vozačev i suvozačev zračni jastuk kao dodatna oprema

Listopad 1992.    Prezentacija Golfa GTI 16V

Veljača 1993.    Prezentacija Golfa syncro

Ožujak 1993.    14.000.000-ti Golf

Lipanj 1993.    Prezentacija Golfa TDI

Kolovoz 1993.    Prezentacija Golfa Cabrio

Rujan 1993.    Prezentacija Golfa Ecomatic

   Prezentacija Golfa Variant

Svibanj 1994.    15.000.000-ti Golf

Srpanj 1995.    16.000.000-ti Golf, vozilo s 4 vrata, Rolling Stones Collection, u Candy bijeloj boji, 44 kW

Rujan 1995.    Uvođenje Golfa SDI na tržište (usisni dizelski motor sa izravnim ubrizgavanjem)

Travanj 1996.    “20 godina GTI-a” jubilarna proslava posebnog modela s opsežnom opremom

Rujan 1996.    Sve varijante opreme Golfa serijski obuhvaćaju ABS. Po želji se mogu isporučiti i bočni zračni jastuci.

Studeni 1996.    17.000.000-ti Golf

   



GOLF 4    

Borba na tržištu sve više se zahuktava - 3. generacija proizvodila se nešto kraće od prve dvije - 6 godina uz skoro 5.000.000 proizvedenih vozila. Dolazi nam i Golf 4.


   

Kolovoz 1997.    U Bonnu se pred medijima predstavlja 4. generacija Golfa. Premijerno javno predstavljanje na Međunarodnom sajmu automobila u rujnu

Veljača 1998.    Predstavljanje novog Golfa Cabrio

Ožujak 1999.    U paletu motora Golfa po prvi se puta uvodi motor koji ispunjava normativ emisije ispušnih plinova "Euro 4", i to 2,0 l, 85 kW (115 KS) motor u kombinaciji sa ručnim ili automatskim mjenjačem.

   Predstavljen novi model Golf Variant.

Travanj 1999.    TDI motor sa 66 kW (90 KS) isporučuje se u Golfu i u kombinaciji sa automatskim mjenjačem. Moguća je narudžba TDI motora sa 85 kW (115 KS) u kombinaciji sa 6-stupanjskim ručnim mjenjačem. Regulacija pogonskog proklizavanja (ASR sustav) u kombinaciji s ovim motorom ugrađuje serijski. 1.8 l 92 kW/125 ks motor više nije u ponudi.

Lipanj 1999.    
Za 25. rođendan Golfa predstavljena je posebno bogata specijalna izvedba s nazivom "Generation".

Rujan 1999.    ESP sustav počinje se serijski ugrađivati u kombinaciji sa svim motorima koji ispunjavanju normativ Euro 4.

Siječanj 2000.    Novi 1,6 litarski motor sa četveroventilskom tehnologijom snage 77 kW (105 KS) zamjenjuje 1,6 litarski motor snage 74 kW (100 KS). Novi agregat pruža veći zakretni moment uz manju potrošnju.

Veljača 2000.    Poseban model "Golf Edition" sa bogatom dodatnom opremom. U opremu spadaju klima-uređaj, suvozačevo sjedalo namjestivo po visini, djeljiva preklopiva stražnja klupa, radiouređaj "alpha", kao i 16-colni naplaci sa gumama širine 205 mm.

Travanj 2000.    Kao dodatnu opremu za model Golf/Golf Variant moguće je naručiti stražnju klupu sa dva integrirana dječja sjedala. Radio-navigacijski sustav sa višenamjenskim pokazivačem u boji proširen je sustavom dinamičkog navođenja. Opcionalno je moguće naručiti višenamjensko kolo upravljača. Model 4MOTION sa 1,8l / 5V 92 kW (125 KS) motorom više nije u ponudi.

Rujan 2000.    Novi motori u Golfu: 1,6 l snage 75 kW (102 KS), 2,0 l 4MOTION snage 85 kW (115 KS), TDI pumpa-brizgaljka 74 kW (101 KS), TDI pumpa-brizgaljka 110 kW (150 KS) i V5 sa 4 ventila po cilindru i povećanom snagom za 20 ks na 170 KS (125 kW).

Rujan 2000.    20.000.000-ti Golf.

Travanj 2001.    1,9 l TDI motor snage 96 kW (130 KS) zamjenjuje 1,9 l TDI motor snage 85 kW (115 KS). 1,8 l 5V - Turbo i 2,3 V5 izvedbe sada su u ponudi i sa Tiptronic mjenjačem. TDI snage 66 kW (90 ks) s automatskim mjenjačem više nije u ponudi. Držači za čaše (Basis) i straga (Trend/Comfortline) više se ne nude u seriji. Novo u ponudi je CD izmjenjivač u srednjoj konzoli, te Volkswagen Sound-paket sa radio-navigacijskim sustavom. Kod vozila sa daljinskim upravljačem otpada cilindar brave na suvozačevoj strani. Postoji mogućnost odabira modelne oznake vozila.

Srpanj 2001.    Golf GTI 132 kW - posebno izdanje "25 godina modela Golf GTI" sa bogatom om opremom: Kotači od laganog metala 7 1/2 J x 18 s "BBS-križnim žbicama", gumama dimenzija 225 / 40 R 18; boja po odabiru tornado-crvena, refleks-srebrna metalik ili black magic s bisernim efektom; kočione čeljusti crvene boje; dupla glavna svjetla sa crnom pozadinom, kromirana završna cijev; prošireni prag, Recaro-sportska sjedala naprijed; Climatronic; sportski vozni postroj niži za oko 10 mm.

Sijačanj 2002.    Golf FSI 1,6 l, 81 kW (110 ks) sa 5-stupanjskim ručnim mjenjačem.

Travanj 2002.    Posebni model Golf "Champ" sa stražnjim svjetlima s umetnutim bijelim žmigavcima, sustavom zračnih jastuka za glavu, klima-uređajem i radiouređajem "alpha".

Promjene u modelnoj godini 2003:    1,8 l, 132 kW (180 KS) motor sada se ugrađuje i u GTI model, obojene crte u vjetrobranskom staklu, zeleno termo-izolacijsko staklo - zatamnjeno 35%. Otpali su 1,9 l, 66 kW TDI i 1,9 l 81 kW TDI motori. Otpala je "Colour Concept" verzija opreme.

Lipanj 2002.    Sustav zračnih jastuka za glavu serijski se ugrađuje u sve modele.

Lipanj 2002.    21.517.415-ti Golf - rekord proizvodnje u Volkswagen koncernu. Proizvodnja Golfa nadmašila proizvodnju "Bube", Golf postaje model proizveden u najvećem broju primjeraka u Volkswagen koncernu.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

tdi.JPG
(271.55 KB, 1280x1024)
« Poslednja izmena: 09. Mar 2007, 02:21:44 od hupajupa »
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Netscape 4.0
mob
HTC Tattoo
Veoma iscrpno,svaka čast,posle ovoga sve je jasno.
Ma ceo problem je nastao pogrešnim tumačenjem od strane naših vozača.

Nema samo podatak da je pravljen 2.9 vr6 synchro sa 194ks,on se ugrađivao
u golfa III karavan,i to zadnjih godina 1998-1999.
Ti su golfovi kratko pravljeni i teško ih je naći.
« Poslednja izmena: 09. Mar 2007, 02:42:24 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia 6681-7710
moj drug ima golf 3 vr6 2.9 cjepaju ga svi,ja sam ga alfom 155 2.5 pojacanom na 300 ks ubio,jedan momak sa tt 1.8 turbo,drugi sa fiat cupe 2000 16v turbo,a jos jedan sa golf 3 gti,meni nije jasno kako gti 2000 moze da bude brzi od vr6 2.9  Smile Smile
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
tdi -turbo diesel injection
intercooler je najobicniji hladnjak cija je namjena da ohladi zrak koji ulazi u usisnu granu.na taj nacin smanjuje se zapremina zraka hladjenjem i takav pod pritiskom turba sabija sa naftom u cilindar.on nema veze sa nikakvim uljem.

tako je, intercooler je mali hladnjak za zrak za turbinu..
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia 6681-7710
vjerovatno je tako,ja sam rekao da sam to cuo od nekih ljudi,nisam nikad imao isustva stime niti sam za to procitao,imas li ti taj interkuler u punto tojo?
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Netscape 4.0
mob
HTC Tattoo
moj drug ima golf 3 vr6 2.9 cjepaju ga svi,ja sam ga alfom 155 2.5 pojacanom na 300 ks ubio,jedan momak sa tt 1.8 turbo,drugi sa fiat cupe 2000 16v turbo,a jos jedan sa golf 3 gti,meni nije jasno kako gti 2000 moze da bude brzi od vr6 2.9  Smile Smile
Drug ti ne zna da vozi,problem je u njemu a ne autu,jedino ako auto nije ispravan.
« Poslednja izmena: 09. Mar 2007, 14:13:57 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 11:09:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.157 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.