Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: najbolji vic na svetu  (Pročitano 7320 puta)
23. Feb 2004, 01:18:40
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Nakon godinu dana, LaughLab je okoncao potragu za najboljim šalama svijeta, a mi vam uredno predstavljamo finaliste.

U konkurenciji je bilo cetrdesetak tisuca najrazlicitijih viceva, koje je ocjenjivalo skoro dva milijuna sudionika ankete. Na kraju je najboljim, najsmješnijim i najuniverzalnijim vicem, koji je bio jednako smiješan svim ljudima iz svih slojeva društva i iz razlicitih zemalja, proglašen sljedeci, koji je predložio 31-godišnji psihijatar iz Manchestera:

Dva prijatelja odu u lov. Dok hodaju po šumi, jedan od njih se sruši. Ne diše i pogled mu je staklast. Onaj drugi panicno dograbi svoj mobitel i nazove hitnu pomoc: "Upomoc! Prijatelj mi je umro! Što da radim?" Dežurni operater kaže: "Smirite se, ja cu vam pomoci. Za pocetak, moramo biti sigurni da je mrtav." Uslijedi tišina, a onda se zacuje pucanj i tip kaže: "Dobro. Što sad?"

"Mnoge šale koje smo dobili više su nasmijale odredene grupe ljudi, ali ova je univerzalno bila najsmješnija", kaže voditelj projekta dr. Richard Wiseman. Dr. Wiseman uocio je mnoge regionalne razlike: Nijemcima je skoro svaki vic, bez obzira na kvalitetu, bio iznimno smiješan, dok su Irci, Britanci, Australci i Novozelandani najviše uživali u neprevodivim vicevima koji sadrže igre rijeci. Amerikanci i Kanadani, pak, najviše vole viceve u kojima se osjeti jaka superiornost; netko ispadne glup ili ga netko drugi napravi glupim.

U mnogim europskim zemljama (Francuska, Danska, Belgija) iznimno je popularan apsurdni humor, poput sljedeceg klasicnog vica: Njemacki ovcar ulazi u poštu, uzima formular za telegram i napiše: "Vuf. Vuf. Vuf. Vuf. Vuf. Vuf. Vuf. Vuf. Vuf." Službenik na šalteru pogleda telegram i kaže psu: "Ovdje ima samo devet rijeci. Možete za istu cijenu poslati još jedan 'vuf'", a pas na to odgovori: "Ali onda poruka ne bi imala smisla!"

A evo što je najviše nasmijalo stanovnike pojedinih zemalja i regija:

Wales: Kornjaca ide ulicom u New Yorku i napadne je banda puževa. Policajac dode na mjesto dogadaja i pita što se dogodilo. Kornjaca kaže: "Ne znam, sve se odigralo tako brzo!"

Engleska: Dvije lasice sjede u baru. Jedna pocne vrijedati drugu: "Ševio sam ti mater!" Druga lasica ne odgovara. Prva lasica opet povice: "Ševio sam ti mater!", na što druga odgovori: "Daj idi doma, tata, pijan si!"

Škotska: Želim umrijeti mirno, u snu, kao moj djed. A ne vrišteci od užasa kao putnici u njegovu autobusu.

Sjeverna Irska: Lijecnik kaže pacijentu: "Imam dvije vijesti, lošu i još goru." "Koja je loša?" "Prema laboratorijskim nalazima, ostalo vam je samo 24 sata života." "A još gora?" "Od jucer vas pokušavam dobiti na telefon."

Velika Britanija: Žena s bebom ude u autobus. Vozac kaže: "To je najružnija beba koju sam ikad vidio!" Žena sva bijesna ode otraga, sjedne i kaže putniku do sebe da ju je vozac strašno uvrijedio. On odgovori: "Ne može to tako, idite i izgrdite ga zbog toga. Evo, ja cu vam pridržati majmuncica."

preuzeto sa klik.hr


pa sad kako kome Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ma najjaci je
-Mama mama , jel ono krava?
-Jeste sine jeste...
-A gde?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
ma svi su najbolji Smiley Smiley
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jedino su mi englezi trash.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
SAD: Dvojica prijatelja jedva su uspjeli dobiti termin na prezauzetom golf-terenu. Jedan od njih taman namjesti lopticu, kad kroz ogradu ugleda pogrebnu povorku kako prolazi pored igrališta. Zaustavi palicu usred zamaha, stane mirno, skine kapu i pogne glavu dok povorka ne prode. Njegov suigrac kaže: "To je zbilja dirljivo i obzirno. Stvarno si izuzetno suosjecajan", na što ovaj odgovori: "Što mogu. Ipak sam bio s njom u braku zadnjih 35 godina."

Kanada: Kad je NASA prvi put poslala astronaute u orbitu, ustanovili su da kemijske olovke ne funkcioniraju u bestežinskom stanju. Da bi riješili taj problem, znanstvenici su utrošili deset godina i 12 milijardi dolara na konstruiranje kemijske koja piše u bestežinskom stanju, okrenuta naopako, pod vodom, na svim površinama, ukljucujuci i staklo, te na svim temperaturama od ispod nule do 300 stupnjeva. Rusi su svojim kozmonautima dali obicne olovke.

Australija: Žena uleti u lijecnicku ordinaciju i kaže: "Doktore, pogledajte me! Kad sam se probudila i pogledala u ogledalo, vidjela sam da mi je kosa beživotna, koža izborana i podbuhla, oci zakrvavljene i izbecene i da izgledam polumrtvo! Što mi je, doktore?" Lijecnik je gleda nekoliko minuta i kaže: "Pa, za pocetak, barem vam je s vidom sve u redu..."

Belgija: Zašto patke imaju kožice na stopalima? Da lakše gase vatru gaženjem. Zašto slonovi imaju ravna stopala? Da bolje nagaze zapaljene patke.

Njemacka: General primijeti da se jedan od njegovih vojnika cudno ponaša. Podigne svaki papiric na koji naide, pogleda ga, namršti se i kaže: "Ne, to nije to." General pošalje vojnika na psihijatrijski pregled, gdje ustanove da je on neuravnotežen i otpuste ga iz vojske. Vojnik uzme papir sa svojim otpustom, pogleda ga, nasmije se i kaže: "E, to je to!"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Belgijanci su najbolji Smiley
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jel se secate vi Monty Pyton -a , epizoda o ubojitom vicu?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 269
Definitivno su Belgijanci najlbolji, ali su ipak vicevi o ciganima vrh.
IP sačuvana
social share
idi begaj!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nemci su genijalni Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
ovo nemacko moram da zapamtim...moze da zatreba Smiley
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.