Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Registracijom prihvatate pravila foruma.
ConQUIZtador
banner
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najbolji telefon do 200 evra, 2018 god.  (Pročitano 4800 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1525
Ne slusajte ove palamudere na Internetu, nije dzabe brendirano skuplje. Na stranu bolje specifikacije. Kupio sam Mi A1 i posle mesec dana zazalio. Ispao mi je sa stolice na parket bulvalno sa 30cm na cosak, dakle na kuciste i ekran je komplet prso.

Pre toga sam imao LG koji je je ispadao milion puta, jos sam ga iz zajebancije bacao na pod kad ne mogu da ga otvorim i izvadim bateriju i nikad mu nista nije falilo. Kinesko sranje ima bolje specifikacije, ali vek trajanja dok ne izadjete iz radnje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4302
to apsolutno nije tacno, i nikakvo pravilo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 33781
Ne slusajte ove palamudere na Internetu, nije dzabe brendirano skuplje. Na stranu bolje specifikacije. Kupio sam Mi A1 i posle mesec dana zazalio. Ispao mi je sa stolice na parket bulvalno sa 30cm na cosak, dakle na kuciste i ekran je komplet prso.

Pre toga sam imao LG koji je je ispadao milion puta, jos sam ga iz zajebancije bacao na pod kad ne mogu da ga otvorim i izvadim bateriju i nikad mu nista nije falilo. Kinesko sranje ima bolje specifikacije, ali vek trajanja dok ne izadjete iz radnje.
Пад на ћошак може да поломи и Самсунг Галакси.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36241
Zastava Antofagasta
eto meni je padao redmi 4x i nista mu nije bilo, doduse imam dobru futrolu i tempered glass
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9144

Пад на ћошак може да поломи и Самсунг Галакси.

Не да може него ће се сигурно поломити :D
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."

Неки лик са Твитера  :mrgreen:
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Rock n Roll

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 320
Zastava Obrenovac
mob
Samsung E900
Ja imam Mi A1 od Novembra prosle godine, ispadao, radi kao sat. Fenomenalan telefon, ja sam prezadovoljan.
IP sačuvana
social share
Rock 'n' Roll all night long
We will take it nice and smooth, nice and smooth, you know what i mean....
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: 24sata :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: ConQUIZtador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: Juzne Vesti :: Citati :: Serbia News :: Kuvar :: Tvorac Grada :: MojaFirma

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.059 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.