Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ko je najbolji?
Dragan Stojkovic
27.2%  (22)
Dejan Savicevic
23.5%  (19)
Predrag Mijatovic
9.9%  (8)
Vladimir Jugovic
3.7%  (3)
Sinisa Mihajlovic
2.5%  (2)
Zvonimir Boban
3.7%  (3)
Robert Prosinecki
7.4%  (6)
Davor Suker
2.5%  (2)
Safet Susic
13.6%  (11)
Darko Pancev
3.7%  (3)
Dejan Stankovic
2.5%  (2)
Ukupno glasova: 56
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najbolji igrac sa prostora bivse Jugoslavije u poslednjih 20 godina  (Pročitano 15704 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Rekoh 20, a ne 10 godina, a kad se sve to presabere, ocigledno je da je Zvezda mnogo uspesnija.

Mijat je odlican igrac, ali Dejo je vanserijski. Zasto li me ovo podseca na onu nasu raspravu oko Dzerarda i Ronaldinja? Smile

Stankovic nema u samo u nasoj zemlji jace ime od Ilica vec u celom fudablskom svetu. Ja ga ne gotivim nesto preterano, ali cinjenica je da je uspeo za razliku od Saleta. Isti slucaj i sa Pantelicem i Lazovicem, jedino sto Danko ima jos vremena da se pokaze, iako ga je vec dosta protracio.

Valjda se samim igranjem u jacem klubu pokazuje neka klasa. Ne gledam samo ja to, vec je to vrlo dobar nacin za uporedjivanje igraca. Nije jedini, ali je dosta merodavan. Sta sad ja da radim sto vase dve legende igraju fudbal na mestu gde se granice Evropa i Azija?

Bolje da nesto malo "opises" Mijatovica i da obrazlozis svoj stav, nego sto se pozivas na drugoga, ipak je realnije tako. Ja (i neki drugi) smo za Savicevica mnoge stvari nabrojali i obrazlozili, a i nije sve sto smo pisali o njemu bilo pozitivno.
Daq opisem Mijatovica?pod jedan fantasticno razumevanje igre,dribling,prvi dodir sa loptom doveden do vrhunca,igrac nad kojim su se najvise pravili penali,odlican sut iz blizine i daljine,nevidjena lucidnost. . .
Mogu ja da opisujem koliko hoces ali ti kazem nemam nameru vise da se raspravljam oko toga. .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mijat jeste jedan od 3 najbolja fudbalera u poslednjih 20 godina i to se zna...između mijate, deje i piksija odlučuju nijanse i ne mogu se međusobno upoređivati jer nisu igrali na istim pozicijama...ovako možemo u nedogled da se prepucavamo...mijat da je igrao u zvezdi nisam siguran da bi cigani na forumu pričali da je deja toliko bolji od mijata...priznajem kao klinac sam više gledao zvezdine utakmice nego danas (više ih i ne gledam) i dejo je ze mene bio bolji igrač od mijata ali ne toliko koliko se ovde priča...dejo je imao više uspeha u klupskom fudbalu od mijata, ali što se tiče reprezentacije mijat je mnogo uspešniji od deje i zato nije korektno stavljati deju toliko ispred mijata...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3045
Zastava Beograd,Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 7610
... ali što se tiče reprezentacije mijat je mnogo uspešniji od deje i zato nije korektno stavljati deju toliko ispred mijata...

Mijatovic ...  73 utakmice - 28 golova (kao napadac)
Savicevic ...  55 utakmica - 29 golova (kao vezni)

Po cemu je onda to Mijatovic mnogo uspesniji sto se tice reprezentacije ?! Ima 2 titule na Svetskim prvenstvima vise od Savicevica?
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1052
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Mijata pamte vise, jer je skorije igrao za reprezentaciju od Savicevica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
@footballfactory

pa ako bi tako gledao onda bi savo milošević bio najbolji naš igrač...
kad sam pomenuo reprezentaciju, mislio sam na srj i scg...dao je značajnije golove nego deja, praktično nas je on odveo na sp '98
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1052
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Pa Savicevic skoro da i nije igrao za SRJ, a kad je SCG u pitanju, vec je bio u penziji tada.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
upravo sam mislio na reprezentaciju srj...sem svetskog prvenstva u italiji '90 ne sećam se nekih utakmice bivše sfrj a i mislim da je posle raspada sfrj tačnije od ukidanja sankcija mnogo bilo veće interesovanje i veća čast i volja igrati za reprezentaciju nego pre rata...u tom periodu je mijat bio najbolji igrač!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4670
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iNat
Srečko Katanec Smile
« Poslednja izmena: 30. Jan 2007, 17:05:52 od StoMuGromova »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Mijatovic definitivno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Samo za tebe,uvek uz tebe A NJIH KO JEBE!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2680
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6710
Savicevic je genije ljudi....Kakav Mijatovic...Pancev je bio gospodin za njega Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.