Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najbolji glumac negativac na filmu?  (Pročitano 14151 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 164
Zastava Bar
mob
LG T385
..Nikola Djuricko "Munje" ...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Potpis...............Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Omerta Rs

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 981
mob
SonyEricsson 
Al Pacino Scarface najaci film i najbolja odigrana uloga krimosa na filmu
IP sačuvana
social share
Omerta Gazi Vas Sve
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 159
slazen se za al pacina.znate koji sam topic vidio na sajtu imdb.com "is tony montana gay" i prica tip kao ubio je Many-a zbog toga sto ga je varao sa sestrom.Katastrofa.

Smile

jack nickolson - isijavanje
mr blonde & mr pink (michael madsen &steve buscemi) - reservoir dogs
ima ih jooos mnogo ali ovi su za mene top
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 341
glas James Earle Jones-a - Darth Vader
Jason Isaacs - Colonel William Tavington (Patriota)
Ian McDiarmid - Palpatine (ROTS)
Stevo Zigon - Kriger
Sir Ian McKellen - Richard III (Richard III)
Gregory Peck - Dr. Josef Mengele (Boys from Brazil)
Toma Kuruzovic - Misirac (Povratak Otpisanih)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 159
 dr jozef mengele njega sam totalno smetnuo s uma.bravo=D>
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1047
mob
Samsung G880
Meni je najnegativniji baja iz Dobermana.

Uzasno se nerviram kada gledam taj film.I bas se radujem kada mu Doberman provoza facu po autoputu na kraju. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Karakter je mala stvar koja cini veliku razliku

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 66

Robert Mitcum u originalnom Rtu Straha (Cape Fear) iz 1962, njegov lik Max Cady-ja je definitivno ceovek koga nikako ne bih voleo da sretnem, naravno nije rec o nekom predimenziniranom negativnom liku vec coveku koji ima motiv, sposobnost i karakter da vam od zivota nacini pakao. Scene u kojima tokom filma Mitcumov lik polako ali sigurno Gregory Pecka gura u njegovu najgoru nocnu moru su zastrasujuce. Npr. scena kad Peck zeleci da pobegne Mitchumy iznajmljuje brodic i onda u trenutku spazi Cady-ja kako polako ispijajuci pivo gleda njega a onda njegovu maloletnu cerku sa ociglednom konotacijom govoreci kako ce mala biti ista majka su dovoljne da vas slede. Naravno ovo trebe pogledati pa ce te znati o cemu pricam.

- Night of the hunter - Opet Mitchum u ulozi manijakalnog verskog fanatika sa istetoviranim recima love i hate na sakama koji ubija zene prisvajajuci njihovu imovinu u jednom od niza zlocina krece u besomucnu poteru za dva deteta koja jedina znaju gde je skrivena veca kolicina novca.

- Robert De Niro u Taksista - Verujem da gotovo ne postoji lik koji nije pogedao ovaj film i koji se ne seca cuve De Nirove recenice Are you talkin' to me. Recimo samo da je lik Travis Bicla najveca glumacka kreacija nekog glumca ikada.

- A sada on, James Cagney covek koji je fakticki svojim ulogama stvorio zanr gangsterskog filma. Pre nego kazete da su Pacino ili De niro ti koji su najbolji u tim ulogama pogledajte neki film coveka koji ih je snimio bar 20-ak.

Da nabrojim samo neke Public enemy (1931), Roaring Twenties (1939), Andjeli garava lica (1938) i naravno apsolutni unikat White Heat(1949).
Lik koji je Cagney tumacio u poslednje pomenutom filmu a to je lik Cody Jaretta je verovatno jedan od najupecatljivijih u istoriji filma, zavrsna recenica "Made it Ma. Top of the World." je izabrana kao 7. najcuvenija recenica u istoriji filma. A Cody Jarret , pa hm, recimo da posle pomenutog Mitchumovog Max Cady-ja nikada nisam video lika kojeg bi se vise plasio. Cagney naprosto smrtonosan, manijakalan, nepredvidiv i naravno savrsen.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


It`s time to get HEAVY!!!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 416
3 reci :

Ser Kristofer Li
IP sačuvana
social share
S m r t    s h a b a n i m a !!!   
   M e t a l    f o r e v e r !!!                                               
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 276
Zastava Belgrade
mob
Apple iPhone 3GS
Christopher Walken

naravno!
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
mob
Samsung Galaxy Nexus
pa ovako:

entoni hopkins - hanibal naravno
jack nickolson - shining - sa poznatom replikom : heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeers johny!!
i gary oldman - e sad ja mislim da je film profesionalac, ono sa zhan renoom?
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.