Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 41 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najbolja recenica za startovanje devojaka  (Pročitano 70155 puta)
Superstar foruma

Zodijak
Pol
Poruke 86819
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
bolje ti je biti sa menom nego s Mutombom!!!
IP sačuvana
social share
The normal boobs ( . )( . ) The silicone boobs ( + )( + ) The perfect boobs (o)(o) Some boobs are cold (^)(^) and some boobs belong to grandmothers \./\./ And let’s not forget the very large boobs (o Y o) and the very small boobs (.)(.) and lastly the asymmetrical boobs (•)(.) I love them all!!!


Galerije slika najlepsih dama - Sydney Sweeney
Galerije slika najlepsih dama - Paige VanZant
Galerije slika najlepsih dama - Paige Spiranac


Galerije slika najlepsih dama - Sara Jean Underwood
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Viktory

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2590
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia HAKERedition
ovako meni recenice i ne terbaju ... kad me vide svrse Smile , ali neke sto se nedaju za njih ide ovako nesto

1.uff mala razbio bi te kao kugle u bilijaru     Smile
2. cao, ja sam alexandar  , oces na zurku ? ti ponesi pice , ja cu krevet  Smile
3. -- kad te riba gleda onako perko ramena a ti joj pridjes i kazes .......    cekam vec 5 minuta da me startujes Smile
4. izvini jel se znamo mi?  ona - ne.  kako ne , pa ja sam decko iz tvojih snova  Smile
5. izvini jel ti zivis pored fabrike euro krema ?   ona-ne ,  a tako , tolko si slatka pa te oterali  Smile
6. pobio bi svu decu na zemlji samo da ti vidim osmeh  Smile
7. nekoj opustenijoj ribi sa dekolteom ..kazes... cao ja sam fudbaler ... oces da ti se potpisem na loptu  Smile
8. kad sedis za shankom zveckas kljucevima od (stana. itd.) i proderes se: ko ce sad do surcina po avion u pi*ku materinu  Smile
9.samo za hard core shvalere/  slatkoj prodavacici sladoleda..kazes :  dajte mi 2 kugle , brus zadrzi  Smile a ako ti neuspe pa te  pogleda  i kaze sta si rekao ti ponovis... kusur zadrzi kusur zadrzi..
10. a sad imas patike .. a ona - pa ?  a ti :  a da, to samo u raju hodas bosa  Smile
11. izvini jel nosis pojas nevinosti ? ona - ne , uf dobro je nisam poneo alat za obijanje  Smile
12. kako si slatka , kapiram ti kad spavas obmotas se palacinkom Smile
13. kako si slatka , treba na stapic da te proizvode
14. zdravo ja sam alexandar , ali zovi me hotel , ona: sto hotel ? pa ako ti zatreba krevet kod mene ima mesta Smile
15. mala oces da se shamaramo jezicima  Smile
16. sa ovim muvate ribu 100%  --  izvini mala, koliko znas jezika , ona - dva -- a ti : oces da naucis jos jedan !!  Smile


** kad ti prodje fora onda ide part 2 ...dalja prica ..

seceru ,ti verovatno mislis kako smo ja i ti totalno drugaciji nemamo nishta zajednicko , ajde ako imamo 5 zajednickih stvari ti me cmoknes u obraz moze ? 

 1,) jel volis da jedes staklo ,,,ona ne. a ti - i ja isto , 
2) jel volis zablje batake , ona -ne...  i ja isto .
3) jel mrzis macice i kucice ... ona - ne , i ja isto .
4)jel ti omiljen broj 774 ?  nije .. ni meni ...
5) jel imas 2 metra .. ona - ne ,,, i ja isto ... eto sve nam je zajednicko  a sad poljubac u obraz (ako oces dotatno da je zasmejes..kazes  samo bez jezika molim te.) Smile
nakon poljubca.. e a ajde ako imamo 20 stvari zajednickih da te zenim kao ricard gir dzuliju roberts - moze ?  Smile ili da preskocimo pitanja pa da predjemo na praksu .

ps... sledece recenice su mojih ruku delo  2.3.5.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16 kao i part2 pozdrav shvaleri i shavlerke Smile
« Poslednja izmena: 31. Okt 2009, 05:24:46 od alexander veliki »
IP sačuvana
social share
Erika..Sanz.... roma je najbolja
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 934
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.27
Dodji,mala,sve cu da ti objasnim... Smile Smile Smile Ono iz foliranata... Smile
IP sačuvana
social share
Go zombie,go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Bella ciao

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 6200
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Imaš  Smile
IP sačuvana
social share
Život je lep.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.27
mob
Apple Iphone 8+
hahaha Smiley
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


-.- Hello I'm Johnny Cash -.-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8916
Zastava Sarajevo
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Ima mocnih startova, bravo alexandre Smile
Evo jedan skromni doprinos od mene- Zbog tebe mi je drago sto nisam gay Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.27
mob
Apple Iphone 8+
sestro, mora da te bole noge koliko mi se setas po mislima...

seko, da mogu usadio bi te i napravio rasadnik takvih kao sto si ti Smiley

ako je bog ista bolje od tebe stvorio, bolje je da zadrzi to za sebe Smile
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 41 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.