Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najava: Hitman Contracts  (Pročitano 1799 puta)
19. Mar 2004, 12:31:46
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 437


Hitman je mit koji se stvorio još 2000 godine sa izlaskom prvog dela, Hitman:Codename 47, koji iako zbog odredenih nedostatka i mana koji su bili upotpunjeni i pritiskom izdavačke kuće EIDOS da se igra što pre izda, pre krajnjeg roka (čak šta više programerima je bio dat i Ultimatum da završe igru za odredjeno vreme koje su oni ustanovili, jer u protivnom su rekli da neće da izdaju igru)ipak je sadržao ono što čini pravu igru, igrivost i atmosferu koji su bili na najvišem nivou.
Nakon dve godine, tačnije u Oktobru 2002 godine je izašao drugi deo igre pod nazivom Hitman 2:Silent Assassin koji je doneo dosta novog i najbitnije poboljšao mane koje su pratile prvi deo, a to su pre svega bile, u nekim slučajima nepregledna kamera i još neki sitniji bugovi.U drugom delu se unosi i još jedna zanimljiva opcija a to je FPS mod iliti igranje iz prvog lica, ovo je bilo namenjeno da se što više olakša nišanjene i kidanje neprijatelja.Evo sada na tačno 2 meseca pred izlazak 3 dela pišem ovu najavu kako bi
skratili vreme čekanja i još vas više zainteresovao za ovo novo izdanjeTihog Ćelavog Ubice koji je postao mit kad se radi o špijunskim igrama na PC-ju i konzolama. 3. deo poznatog nam serijala se zove Hitman 3:Contracts i biće razvijan od iste programerske kuće koji su bili odgovorni za prošla 2 dela, a to je IO Interactive Studio koji je dosad pokazao da se doista dobro snalazi da uklopi igrivost i atmosferu sa grafikom, a retko koja igra danas to uspeva da uradi.Samo da napomenem da je IO odgovoran i za nedavno izašli Freedom Fighters koji je isto tako pokupio dosta dobre ocene baš zbog ovih stvari koje sam malopre spomenuo.Eto nakon ove malo iscrpnije ali detaljnije uvertire vreme je da kažemo par stvari i o novom remek delu Hitmanu 3.



Kao prvo ajmo početi sa neke od poznatih lokacija koje ćemo susresti u igri.U igri će ukupno biti 12 poznatih lokacija, neke od njih uključuju Paris, Englesku, Rotterdam i Rim itd.Sve ove lokacije će biti detaljno prikazane baš kao i u realnom svetu, a za to će posluziti engine koji je skroz modifikovan i poboljšan za ovu igru i koji se zove Glacier Engine.Ovaj engine će obilovati raznim HIgh Detail teksturama,Motion Blurom realističnim senama i dinamičkim osvetljenjem interaktivne okoline i nama najzanimljivija radnja I detalj u poslednje vreme a to je detaljno razradjen Rag-Doll fizički sistem modela u igri, koji će doprineti što realnijem i uverljivijem ponašanju mrtvih dela ubijenih neprijatelja.Naime ovaj ragdoll je isto tako bio prisutan i u prošle 2 Hitman igre ali imalo je problema, kao na primer, bukvalno letenje neprijatelja kad ga odvališ sa nekim oružem koje ima veći kalibar, ali bar je bilo zabavno vidjeti kao neprijatelj prosto odleti kad ga odvališ sa dvocevkom u lice u neposrednoj blizini.Interaktivnost okoline će biti na velikom nivou, tako da na primer ako pucate I razbijete svetla u sobi gde su neprijatelji I ukoliko oni nemaju Night Vision, oni će se uspaničiti i početi da pucaju na svaki šum koji čuju i tražiti vas pažljivije.
Druga bitna stvar koja se provlači još od početka ove trilogije je i nelinearno prolaženje misija u igri.Imamo na primer jednu situaciju (Ovo se podsećam na 2 deo Hitmana kad imaš za zadatak da ubiješ jednog pacijenta u jednoj velikoj bolnici.To zavisi od vas, možete uleteti kao Rambo i pucati uokolo na sve strane ili raditi tiho na svom zadatku što je i najzanimljivije i to tako što se presvučete u doktorski mantil koji ste ukrali sa nekog doktora kog ste krišom ubili i njegovo telo sakrili negde.) Sva ova nelinearnost je da igra bude što zanimljivija i da pruža više načina za završetak misija, isto to će biti i u trećem delu, samo još više razradjeno i sa još više mogucnosti i načina prolaženja misija.Tu će biti i još jedna stvar koja je popravljena iz prošlih delova a ta je nazvana "Squad-based enemy AI system" što u kratkim rečima označava da više nemožete da sedite kad budete otkriveni pozadi vrata i čekati neprijatelje koje ulaze jedan po jedan i tako ih skidati.Odsad oni će raditi zajedno tako da će se grupisati, bacati dimne bombe, vikati pojačanje i slične radnje, sve sa ciljem da te što pre skinu i stopiraju u tvojim namerama.Isto tako posebna pažnja je posvećena I na NPC likove iliti one neutralne likove koje susrećemo na mapi, naime oni će isto tako reagovati zavisno od vašeg postupka, neki će pobeci, neki će potrčati I izdati vas, a sve će doprineti velikoj igrivosti i atmosferi.



Od oružja tu će ih biti mali milion, svi oni koji su bili u prošlim delovima, i plus još mnogo novih, sve ukupno oko 30-etak oružja.Pre svega bih hteo da istaknem i motornu pilu iliti "ChainSaw" sa kojom možete zamisliti kakav masakr ćete moći da pravite.Tu će isto tako biti i predmeti koje ćete moći da iskoristite, kao što su razni štapovi, kamenje, bilijarske šteke i tako dalje.Sve u svemu dovoljno radnji da vas drži prikovanim za monitor.Tu će biti i novi i poboljšani kontrolni sistem i novi Interface iliti inventory, za to sad nema mnogo detalja ali kad već izadje videćemo kako su odradili posao.
Nešto se šuška da će i pristup misija biti drugačiji, kažu da će da bude nešto nalik novog Jedi Knightu:Jedi Academy, ko je igrao ovu igru zna na šta mislim, za one druge ću samo reći ukratko da to otprilike znači da misije neće da se odvijaju po nekom predefinisanom zadatku, već ćemo moci u zavisnosti kontrakta(dogovora) (kao u naslovu što stoji Contracts) birati one za koje mi želimo bez da se gubi ona glavna priča koju prati celu igru.
Iskreno, ja mnogo očekujem od ove igre I ne mogu dočekati da je probam, jer Hitman serijal mi je jedan od najzanimljivijih do sada I to sve zahvaljujući svim ovim radnjama koje sam do sada spomenuo.
Ako developeri uspeju da urade sve ovo I da ga tako uklope u jednu celinu kao što je to bio slučaj sa prošlim nastavkom, dobićemo I te kako dobru igru, koje možda I uspe da se bori sa ostalim isto kvalitetnim naslovima koje doprva treba da izadju (citaj: Half Life 2, Doom 3, Stalker itd….)
Igru proizvodi kao što sam spomenuo evropska firma IO Interactive, a igra se izdaje pod okriljem velikog diva EIDOS-a.Igru očekujemo na tržistu na kraju Aprila ili tačnije 27 Aprila 2004. Ovaj datum će stvarno biti praznik ukoliko ne bude nekih odlaganja, a nadam se da ih nece biti. Igra izlazi paralelno za konzole Xbox I PS2 I za PC.
Harverski zahtevi za PC verziju za sada nisu poznati ali sudeći prema prethodnim naslovima neće biti veliki zahvaljujuci odlično optimizovanom grafičkom enginu sa kojim raspolaže ova igra I vrlo talentovanim programerima IO Interactiva.Ovu najavu ćuzavršiti sa jednim sloganom koji stoji na oficijelnom sajtu igre a to je:
When you kill for money
there are no rules!!!
Psychology of an Assassin

by www.yuplay.co.sr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 29
Waoo.. lepo odradjeni detalji.. mada ivice i oblici nisu nesto ok, ali refleksije su strong, sve mi to lici na neku FX kartu, neka 5950!
IP sačuvana
social share
...:::Your soul is mine:::...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vrlo lepo odradjeni detalji... to ti je kao kad imas ruznu devojku pa kad te neko pita kakva ti je devojka ti kazes, jao kako ona ima lepe ruke...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 21
Skinuo sam tu igru sa net-a, dosta dobra stvar, ali ima i boljih streljačina trenutačno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ma... igra je sasvim ok... ali ne za vreme u kom je napravljena Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 84
Ja sam je bas sada zavrsio. Dobra igrica, ali nije nista novo kao sto sam ocekivao.
IP sačuvana
social share
"The present is theirs; the future, for which I really worked, is mine. " - Nikola Tesla
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.