Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: nagrada za pitanje sa najboljom ocenom :D  (Pročitano 13136 puta)
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 7.0
Izgubio si rangiranu partiju zbog tog pitanja  haaaaaa

Stavi malo prst na čelo, pre nego ti neko drugi prisloni nešto drugo na čelo.  Smile


slažem se, tome se mora stati na put, pa nećemo valjda dozvoliti da zbog jedne Wallery gubimo rangirane partije, ma ni prijateljske...


A shoshonu za najbolje pitanje!!! Svaka čast! Smile

umesto bureka, dobićeš ekspres lonac, da te ne tuče više oklagijom... 

p.s. ako neko slučajno naidje na pitanje "koje godine je kosovo prvi put proglasilo nezavisnost" molim da ga označi pogrešnim... hvala  Smile
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 453
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
A zasto Lilien branis Waleri, ti si joj advokat, ona je glupa pa ne zna sama da kaze sta hoce? Siguran sam da nije glupa, samo nam malo(vise) tjera inat  Smile

Iznosim svoje misljenje, a moje misljenje se bas poklapa sa tim da joj stojim na strani, ako vas 5000 moze da je napadne zasto ne bih ja mogla da je branim!
Drugo- ti imas nekih problema sa mnom, jer sam ti rekla da si detinjast(Sto cesto i dokazujes!   Smile , e sad pokusavas na sve nacine da me malo podbodes! Smesno!!  Smile

Mislim da ce neko zakljucati temu ako ne prestanemo!!


E , za prilog PRVOBITNOJ temi da stavim jedno, ne najbolje, ali jedno od najboljih pitanja!!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

kamila.JPG
(109.36 KB, 1360x768)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
E da, volela bih da pohvalim i Venerina pitanja!  Smile Svaka cast zeni! Nju takodje cenim kao igraca, zena fura partije sad ce 10 000!!!  A uvek super stoji! Njena pitanja su  zanimljiva i iz opste kulture. I dosta sam saznala iz njih.
Davno nisam imala priliku da igram sa njom ali mislim da je fenomenalna! U jednoj partiji zena je odvalila postanski broj neke selendre ispod 3 sekunde  i to u broj pogodila a iz Slovenije je! A mi se zalimo na BG, KG i NS postanske!

U svakom slucaju Venera za tebe jedan  Smile

Hvala ti, Lily! I svaka čast tebi na širenju dobre volje. Ne ponosim se brojem igara ali ih se ni ne stidim. Svašta mi je dao ovaj kviz, knjigu bih mogla napisati...možda jednom... Odavno nisam slala pitanja, sad si mi dala volju.

Kiss!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.55
i na kojoj nozi je
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Nokia krntija
Ti kim očito nisi shvatila, pa ajd da ti pomognem.... Ne želim da uopšte IKADA više imam bilo kakav oblik komunikacije sa tobom! Molim te , mani me i nemoj mi se obraćati.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 77
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Lilien, apsolutno nemam problema sa tobom i ne zelim da se svadjam s tobom Smile to sta ti mislis o meni i zbog cega to mislis je tvoja stvar i mislim da nije mjesto ovdje da o tome pricamo... Cak ni Waleri ne napadam, mozes viditi da sam je u prosloj poruci pohvalio Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 7.0
Ti kim očito nisi shvatila, pa ajd da ti pomognem.... Ne želim da uopšte IKADA više imam bilo kakav oblik komunikacije sa tobom! Molim te , mani me i nemoj mi se obraćati.

Tako je bre...
Apsolutno shvatam, razumem te i podržavam, istraj što duže, kao što sada nisi, bori se, ti si sam kovač svoje sreće i donosilac odluka ... samo napred ... kopleksi su neizlečivi ...

...  Smile bojim se da ti nisi shvatio  Smile

p.s. molim te ako vidiš pitanje "koje godine je kosovo prvi put proglasilo nezavisnost" označi ga kao pogrešno, kao što sam ja tebe podržala za wallery... hvala ti unapred druze, peace  Smile
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Nokia krntija
Reče Ajnštajn... "Samo su dve stvari beskonačne: Svemir i ljudska glupost. Samo što nisam baš tako siguran za svemir..."
Ti si ubedljivo najgluplja osoba sa kojom sam se do sada sreo. Kad si me već 3 puta uvredila, mogao bi ih ja tebe koji put. Mislio sam da u igrici PI ne oslikava nečiju inteligenciju. Eto vidiš, živ čovek pogreši. Nemaš ti džabe onaj PI.

Ah da, pa kako da ga imas veći od silnih guglera koji te sputavaju?!?! Kako sam to zaboravio?!?! Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 453
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
i na kojoj nozi je

Pobogu Sezz pa na levom kopitu! To smo vec svi naucili!  Smile

E da, volela bih da pohvalim i Venerina pitanja!  Smile Svaka cast zeni! Nju takodje cenim kao igraca, zena fura partije sad ce 10 000!!!  A uvek super stoji! Njena pitanja su  zanimljiva i iz opste kulture. I dosta sam saznala iz njih.
Davno nisam imala priliku da igram sa njom ali mislim da je fenomenalna! U jednoj partiji zena je odvalila postanski broj neke selendre ispod 3 sekunde  i to u broj pogodila a iz Slovenije je! A mi se zalimo na BG, KG i NS postanske!

U svakom slucaju Venera za tebe jedan  Smile

Hvala ti, Lily! I svaka čast tebi na širenju dobre volje. Ne ponosim se brojem igara ali ih se ni ne stidim. Svašta mi je dao ovaj kviz, knjigu bih mogla napisati...možda jednom... Odavno nisam slala pitanja, sad si mi dala volju.

Kiss!

Samo napred sa pitanjima! Obozavam ih, narocito ona gde stavis Slovenija kod ponudjenih, to me redovno spasava!  Smile

Kao sto rekoh za tebe jedan  Smile a i jedna 
« Poslednja izmena: 10. Jun 2010, 02:25:34 od Lilien.Lily »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 7.0
Ne želim da uopšte IKADA više imam bilo kakav oblik komunikacije sa tobom!

potrudi se jače, najvijam za tebe 
Kad si me već 3 puta uvredila, mogao bi ih ja tebe koji put.

nemoj da ti bude glupo... samo napred...
p.s. ovo h što si dodao na "bi" si greškom stavio na "i"... al nema veze, bitno je zalaganje za srpski jezik i gramatiku  Smile
« Poslednja izmena: 10. Jun 2010, 02:35:36 od kimi5 »
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.135 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.