Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Naduvao 5,5 promila, a tvrdi da je popio samo TRI PIVA!  (Pročitano 805 puta)
04. Nov 2015, 23:07:11
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 41.0
mob
Sony xperia
DA LI JE OVO NAJPIJANIJI SRBIN IKADA? Naduvao 5,5 promila, a tvrdi da je popio samo TRI PIVA!

Surčinac S. M. je izašao iz policije u ponedeljak oko 13 sati, posle dvanaestočasovnog trežnjenja. "Zaradio" je, kao i ostale mu "kolege", prijavu zbog upravljanje vozilom pod dejstvom alkohola

Surčinac S. M. (26) “naduvao” je u nedelju uveče nestvarnih 5,5 promila alkohola u krvi i upisao se u listu srpskih rekordera koji su seli da voze “mrtvi pijani”.

Policija ga je zaustavila u naselju Ledine, sat iza ponoći, dok se vraćao iz grada svojom “opel korsom”. Bio je “ubijen” od alkohola, ali je sve vreme tvrdio da je – sposoban da vozi.

– Popio sam samo tri piva, taj aparat vam ne valja – zaplićući jezikom pravdao se Surčinac, koji već nekoliko godina radi u Rusiji.

Saobraćajci su ga zamolili da im preda ključeve od auta, što je mladić posle dužeg ubeđivanja poslušao. Parkirali su “korsu” sa strane, a njega zamolili da sedne u njihov automobil.

– Hoćete vi sada da me vozite kući da spavam – pijan je upitao dok je ulazio u policijsku “maricu”. Zaspao je čim je policijski “punto” krenuo.

Međutim, umesto u svom krevetu, mladi Surčinac je noć proveo u sobi za trežnjenje, u stanici saobraćajne policije, kao i još 39 beogradskih vozača, koji su preksinoć imali više od 1,2 promila alkohola u krvi.

Saobraćajci su, inače, tokom vikenda na teritoriji Beograda otkrili gotovo 700 vozača, kod kojih je alkometar zabeležio prisustvo alkohola. Njih čak 326 imalo je više od 1,2 promila.

Surčinac S. M. je izašao iz policije u ponedeljak oko 13 sati, posle dvanaestočasovnog trežnjenja. “Zaradio” je, kao i ostale mu “kolege”, prijavu zbog upravljanje vozilom pod dejstvom alkohola.

Iako je “naduvao” čak 5,5 promila S. M. nije usamljeni na lestvici rekordera u ovoj “disciplini” – prvo mesto deli sa još dvojicom “kolega” iz Niša i Užica.

Preuzeto sa ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
instrument laze,da je stvarno imao tu kolicinu trebali bi da ga voze u bolnicu na ane u sup na treznjenje,od te kolicine za 12 sati nemoz se otrezniti
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 41.0
mob
HTC Sensation
Istina,mada ova recenica je kljucna pa objasnjava dosta toga

Citat
pravdao se Surčinac, koji već nekoliko godina radi u Rusiji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
za 5 promila treba popiti bar 3 litra rakije ili jedno 3 gajbe piva,ja sam jednom popio pola litre viskija i 5 piva naduvao sam 1.5 posle sam udario jos 3-4 votke i nastavio sa voznjom,da se potpuno istreznim trebalo mi je oko 30 sati
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13403
OS
Windows
Browser
Chrome 44.0.2403.157
mob
HTC m9
za 5 promila treba popiti bar 3 litra rakije ili jedno 3 gajbe piva,ja sam jednom popio pola litre viskija i 5 piva naduvao sam 1.5 posle sam udario jos 3-4 votke i nastavio sa voznjom,da se potpuno istreznim trebalo mi je oko 30 sati
pa u mene rodjak naduvao 1.8 samo pivo pio kao da nije bio pijan Smile
ja sam popio litru rakije i 8 velikh piva marke jelen i otrijenzio sam se za oko 10 sati  sta ti trebalo toliko da se otrijenzis Smile
IP sačuvana
social share
jafa boy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
ja kad popijem pivo pokazujeje nulu,rekoh da se potpuno otreznim da bude nula,inace ozvezis se posle 10-12 sati
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
mob
Sony 
Taj je možda hteo reći 3 gajbe, svi koji su prošli Rusku školu alkoholisanja naravno boga oca mogu popiti  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


"Ко не поштује свог генерала,поштоваће туђег"

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 18095
Zastava Rotterdam
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Nevalja im aparat  Smile

Podrska za brata Surcinca
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.