Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:12:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nacionalna klasa 2  (Pročitano 9326 puta)
22. Avg 2009, 15:16:22
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Nastavak filma „Nacionalna klasa”
Flojd posle trideset godina
Autor: V. Đurić Đura | Foto:Beta | 22.08.2009. - 08:00



Kultni film režisera Gorana Markovića „Nacionalna klasa” iz 1979. godine, s Draganom Nikolićem u glavnoj ulozi vozača auto-trka Flojda, dobiće posle tri decenije nastavak.

Film „Nacionalna klasa 2” biće „glavni promotivni element” kampanje „NK2 Brza Srbija” Sportskog auto-moto saveza Srbije (SAMS), čiji je cilj unapređenje sportskog automobilizma u Srbiji i promovisanje Zakona o bezbednosti u saobraćaju, koji stupa na snagu krajem 2009. godine. Film će ponovo režirati Goran Marković, a glavne uloge će tumačiti Dragan Nikolić, Gorica Popović, Bogdan Diklić…
- Raduje me snimanje novog nastavka filma o Flojdu. To je jedna prelepa beogradska priča i mislim da svakoga zanima šta se dešava sa njim i drugim junacima trideset godina kasnije. Ja sam u filmu „Nacionalna klasa” glumila Flojdovu devojku koja je ostala trudna, tako da će publici biti vrlo zanimljivo da vidi šta se dogodilo - kaže Gorica Popović.
 
Prvi deo filma „Nacionalna klasa” je na području bivše Jugoslavije stekao status kultnog filma, dok je posebno ostala popularna muzika Zorana Simjanovića i disko pesma „Flojd”, koju je pevao Dado Topić.
U nastavku filma radnja će se fokusirati na Flojdovog sina, koga je, naravno, dobio iz veze sa devojkom koju je glumila Gorica Popović. Flojd će kao trener pokušati da od svog naslednika napravi automobilsku zvezdu. Koji će se automobili ovog puta voziti na trkačkim stazama Beograda i Srbije, zasad se ne zna, ali kultnog „fiću” biće zaista teško prevazići.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
samo da nebude promasj kao nastavak andjela
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I will (always) survive - Gloria Gaynor

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4651
Zastava locirana u vremenu, ali ne i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
rizicno je snimati nastavke ovako kultnih filmova, retko koji moze da opravda prvi deo
ko li ce igrati flojdovog sina ? Smile
IP sačuvana
social share
"jelenche, onaj shto kashlje, jel to onaj isti shto cuti u bioskopu !?"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.39
mob
HTC 
bice promasaj 100%
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
sigurno ce biti promasaj,al ce nas svi ubedjivati da je do jaja isto kao sto su srali i za andjele,a gluplji film nije snimljen kod nas odavno
« Poslednja izmena: 22. Avg 2009, 15:41:12 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.39
mob
HTC 
kao u beloj ladji,to je trebalo da bude kao tesna koza ali glumci se promenili i cisto sranje osim sojica

bolje da ne snimaju da se ne muce Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
HTC Tattoo
Za ovaj film je realno nemoguće snimiti nastavak,jednostavno,to nije to,jer sama radnja filma to ne dozvoljava.I vreme u kojem je to snimano,to je nemoguće ponoviti,zato je bolje da to i ne rade,usraće jednu legendu.


Jedino bi voleo ako bude sniman film da Bora Todorović bude u filmu,naravno da bude ono što je bio u prvom filmu,jeste on omatorio,ali u njega ne sumljam da će da odigra to maestralno,čak mi se čini da je njegova uloga jedina koja bi mogla realno da se oživi posle toliko godina,Diklić je omatorio,nisam ga skoro gledao da glumi likove sa početka karijere(Maratonci,Nacionalna Klasa,Grlom u Jagode,U raljama života...)ne stoje mu više takve uloge,Nikolić,on je bio srž celog filma a to je sad neponovljivo,a o Gorici neću ni da govorim,ona ni u prvom delu nije bila neki omiljeni lik,niti neki bitan lik,ona je bukvalno bila sporedna uloga,a kad smo već kod sporednih uloga,nema više Danila Bate Stojkovića da glumi vlasnika škode,mala uloga,ali vrllo,vrlo upečatljiva...

I još što će da Nikolićevog sina igra neki glumac tipa Gordan Kičić.  Smile

Kao što rekoše ljudi pre mene,bojim se da će to da bude kao sa Anđelima. Smile
« Poslednja izmena: 22. Avg 2009, 16:22:00 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ma sina ce da mu igra onaj peder    Milutin Milosevic jer ga u poslednje vreme u svaki film ubacaju... jebo ih pas.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Kapetan

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4288
Zastava Ljubinje (Republika Srpska)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Apple iPhone 4
Uopšte ne shvatam zašto prave ovaj film. Samo će da pokvare original.
I još je glupo što razmišljaju da snime nastavak Boljeg Života.
Čemu sve to  Smile

Snimajte nešto novo ljudi !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Apple 5
Sve negativni komentari.Sacekajmo da vidimo mozda ispadne i nesto dobro. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:12:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.