Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:03:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Način na koji se krećete  (Pročitano 775 puta)
18. Okt 2006, 08:19:28
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 6s
Način na koji se krećete   

Kada razmišljaju o tome kako da se što više dopadnu muškarcima, većina žena se uglavnom usredsredi na frizuru i na garderobu, kao i na negu tela. Tačno je da će muškarci primetiti da vam je kosa lepa, koža negovana, kao i da ste odabrale garderobu koja vam dobro stoji i u kojoj se dobro osećate, ali čak ni na prvi pogled to neće biti sve što će primetiti. Praktično svi muškarci i te kako obraćaju pažnju na to kako se žena kreće, i to je jedna od prvih stvari koje primećuju.

Razlog za ovakvo muško ponašanje je instinktivan: posmatrajući kako se krećete, oni procenjuju kakvi biste bili u krevetu (nisu uvek svesni toga, uglavnom će samo pomisliti da im se sviđa kako se krećete ili da im se ne sviđa). Da ne bude zabune, to ne znači da će odmah hteti i/ili pokušati da vas u krevet i odvedu, samo će im način na koji se krećete biti još jedan razlog da im se fizički dopadnete ili ne.

Zato, kada pokušavate da se dopadnete nekom muškarcu, obratite pažnju na to kako pred njim igrate, kako hodate i kako jedete. Sve to njemu šalje informaciju (koje može biti svestan ili ne) koliko je s vama moguće uživati, koliko ste vi u stanju da se opustite i uživate u životu, koliko ste maštoviti i kreativni.

Opet da ne bude zabune, to nisu jedini faktori koji će uticati na to da muškarac želi ili ne želi da bude s vama. Bez obzira na to šta neki verovali, i muškarci žele da im se žena dopadne kao ličnost. Baš kao što se ženama dešava da im priđe neko sladak, pa da otkriju da ne ume da sastavi prosto proširenu rečenicu i da ih to odbije od njega, i muškarcima se dešava da ih oduševi kako neka žena izgleda i kako se kreće - i da se zgade čim ona progovori i pobegnu od nje.

Ličnost je, dakle, i dalje najbitnija, barem kada se radi o vezama vrednim spomena, ali ne smeta da obratite pažnju i na ostale detalje.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 1552
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia 
Zanimljiva tema...
Inače mislim da se žene kreću za nijansu drugačije kada znaju da ih posmatra neko vredan pažnje...
IP sačuvana
social share
Seren Kjerkegor:
" Samo onaj ko u tekobi strepi, mir svoj nalazi, samo onaj ko u donji svet silazi,
 voljenu spasava, samo onaj ko noz vadi Isaka dobija."


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
То је, већ, фолирање.

Будите то што јесте.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 1552
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia 
Ma nije foliranje...
Samo sam htela da kažem da za nijansu ispravimo leđa, malko podignemo bradu itd...a sve je to uglavnom ne svesno...kao što oni nesvesno obraćaju pažnju na to kako se mi krećemo.... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Seren Kjerkegor:
" Samo onaj ko u tekobi strepi, mir svoj nalazi, samo onaj ko u donji svet silazi,
 voljenu spasava, samo onaj ko noz vadi Isaka dobija."


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Citat
Zato, kada pokušavate da se dopadnete nekom muškarcu, obratite pažnju na to kako pred njim igrate, kako hodate i kako jedete. Sve to njemu šalje informaciju (koje može biti svestan ili ne) koliko je s vama moguće uživati, koliko ste vi u stanju da se opustite i uživate u životu, koliko ste maštoviti i kreativni.


mislim da tekst vazi i u obrnutom slucaju, da nema veze sa polom
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6131 2.0
I ja se slazem sa Emanuelom.. Uvek kad naidje taj koji mi se svidja ja djuskam samouverenije,ali to nije foliranje,nego uzbudjenje,jer je usla ta osoba na koju se primas pa valjda zbog toga zivnes,srecna si..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:03:14
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: ete kre naidje

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.