Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:11:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Naci zurke Maksa Mozlija  (Pročitano 1926 puta)
31. Mar 2008, 14:19:36
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
HTC 
Nacističke sado-mazo orgije Maksa Mozlija
Ponedeljak, 31. mart 2008. 13:54     


Predsednik Međunarodne automobilističke asocijacije (FIA) Maks Mozli snimljen je tokom sado-mazohističkih orgija sa pet prostitutki u Londonu, prenose britanski tabloidi.

Kako piše "News of the world", na video snimku se vidi Mozli kako bičuje prostitutke obučene u uniforme slične nacističkim. Ovo je podstaklo sumnje da je čelnik FIA simpatizer nacističke ideologije, kojoj je pripadao i njegov otac ser Osvald Mozli, inače lični prijatelj diktatora Adolfa Hitlera, i osnivač nacističke stranke u Engleskoj za vreme Drugog svetskog rata.

Šokantni snimak uklonjen je sa servisa YouTube. Međutim, "News of the world" objavio je "kratak sadržaj", kao i fotografije.

Mozli maltretira unajmljene devojke, a zatim se i sam stavlja "pod bič". Snimak traje punih pet sati, a nije jasno kako je dospeo u javnost.

Snimljen je u luksuznom iznajmljenom apartmanu u Čelziju, a prikazuje Mozlija (68) i pet "kraljica noći" u mnogim kompromitujućim pozama. Mozli odbrojava na nemačkom "einz, zwei, drei", dok devojke nose robijaške uniforme koje podsećaju na oskudnu odeću iz ozloglašenog logora Aušvic.

U jednom trenutku, Mozli moli za milost, praveći se da je logoraš, dok ga devojke nemilosrdno prepipavaju, tražeći vaške. Vremešnog čelnika FIA zatim domino-devojke nemilosrdno bičuju do krvi, a snimak se nastavlja eksplicitnim seksualnim radnjama.

Na kraju snimka, prostitutke mirno pijuckaju vino, dok "trezveni" Mozli pije čaj, a zatim odlazi.

"Njegov otac, koji je pozvao Hitlera kao počasnog gosta na svoje venčanje, bio bi ponosan na svog izopačenog sina" komentar je novinara tabloida.

Celo ovo "logoraško" sado-mazo iživljavanje koštalo je Mozlija "samo" 2.500 funti, ali verovatno i reputacije na svetskom nivou.

U Formuli 1, Mozli je poznat kao veliki borac protiv rasizma (!?), što je pokazao i kada je, prošle godine, stao u odbranu tamnoputog vozača Meklarena Luisa Hamiltona, koji je bio izložen rasističkim napadima u Španiji.

Takođe, pred početak nove sezone "najbržeg cirkusa" izjavio je da će i najmanji incidenti na stazama i van njih, biti najstrože sankcionisani, kao i svaka nova špijunska afera poput prošlosezonskog "Spajgejta".

Inače, Mozli je punih 48 godina u braku sa suprugom Džin, i najbolji je prijatelj vlasnika Formule 1 Bernija Eklstona.

"Poznajem Mozlija celog života! Da mi je neko ovo rekao bez dokaza, teško bih poverovao. Pretpostavljajući da je ovo tačno, ono što ljudi privatno rade njihova je stvar. Lično, ne mislim da ovo utiče na sport u bilo kom pogledu" kratko je saopštio Eklston.




Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone SE 2020
Prva žrtva Mozlijeve "naci orgije" oficir MI5!
Autor: | 18.05.2008 - 19:39

"Naci orgije" Maksa Mozlija nisu naterale šefa Formule 1 da podnese ostavku, ali je zato to morao da uradi oficir britanske službe MI5 zbog toga što je jedna od prostitutki iz kontroverzne zabave njegova žena, javljaju britanski mediji.

Visoki zvaničnik agencije, čije ime nije saopšteno, podneo je ostavku još prošlog meseca kada se saznalo da je jedna od pet žena koje su orgijale sa Mozlijem njegova supruga. Ministarstvo unutrašnjih poslova Velike Britanije za sada ne želi da se izjašnjava povodom ove ostavke, ali "Sky" prenosi da je Džonatan Evans, generalni direktor MI5, premijeru Gordonu Braunu preneo da agencija nije umešana u razotkrivanje ovog skandala.



Objavljivanje ove priče u svetskim medijima prvo je donelo veliki pritisak na Mozlija, sina osnivača nacističke partije Engleske Osvalda, da podnese ostavku, ali je nakon nekoliko velikih preokreta fokus prebačen na tvrdnje da je MI5 iskonstruisao celu stvar kako bi diskreditovao Mozlija.
"Bilo kakvi navodi da je agencija umešana u ovaj slučaj i da je namestila celu stvar Mozliju su potpune besmislice. Što se pojedinačnih slučajeva, o njima ne mogu da pričam, ali moram da istaknem da očekujemo visoke standarde ponašanja svih zaposlenih, bilo da su u pitanju profesionalne ili privatne stvari", izjavio je jedan od zvaničnika MI5.

Kako navode britanski mediji čovek koji je morao da ode iz službe je star oko 40 godina i bio je vojni oficir pre prelaska u MI5, gde je nekoliko godina radio na operacijama nadgledanja aktivnosti Al Kaide i ruskih špijuna. Čelnici agencije su bili užasnuti posle saznanja da je njegova žena umešana u seks skandal i sproveli su temeljnu istragu i proveru privatnog života bračnog para, jer ovakvi događaji mogu da "ugroze nacionalnu bezbednost".
"Očigledno je da ovakav slučaj predstavlja veliki problem za bilo kog člana službe. Prostitutke su, zbog same prirode svog posla, povezane sa ljudima koji su verovatno umešani u kriminal", saopštio je jedan zvaničnik MI5.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Opera 9.25
mob
SonyEricsson w350
 Smile to je sve sto mogu da kazem.... mada sta njih briga sta on radi u sobi sa 5 prostitutki... njegova stvar.... mada to sto je radio ne opravdavam....
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 6496
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone SE 2020
Maks Mozli: Ono što radim privatno se uopšte ne tiče javnosti
Autor: Blic online | 07.07.2008 - 22:04



Šef Formule 1 Maks Mozli priznao je svoju dugogodišnju naklonost prema sadomazohističkom seksu, ali izjavio da ne želi da podnese ostavku sa mesta predsednika Svetske automobilske federacije (FIA) jer to što radi u privatnosti nema veze sa njegovim poslom i ne bi trebalo da se tiče javnosti, navodi "Times online".

Mozli (68) je tužio poznati britanski tabloid "News of the World" za objavljivanje video snimaka, slika i detaljnih opisa "nacističkih seks orgija" koje su se odigrale u njegovom stanu u Londonu. Mozli je priznao da je učestvovao u orgiji sa prostitutkama obučenim u nacističke uniforme, ali je istakao da to ne znači da je nacistički opredeljen i dodao da je orgija bila inspirisana scenama iz nemačkih zatvora, a ne vojske.
Mozli, inače sin osnivača nacističke partije u Velikoj Britaniji i prijatelja Adolfa Hitlera Osvalda Mozlija, je danas u Visokom sudu u Engleskoj izjavio da veruje da su svi učesnici orgije uživali i da za vreme orgije nije bilo brutalnosti nego humora.

Mozli je takođe izjavio da je izlaganje njegovog privatnog života u novinama povredilo njegovu porodicu, koja nije imala na umu kako on provodi svoje slobodno vreme.
"Moja žena i ja smo u braku 48 godina, a znamo se preko 50, upoznali smo se kao tinejdžeri. Ona nije ništa znala o tom aspektu mog života, tako da joj je saznanje putem novina nanelo neizmerni bol i ja u ovom trenutku ne mogu ništa da kažem što bi moglo da popravi situaciju", priznao je Mozli. "Takođe mislim da je to nešto najgore što su moja dva sina mogla da vide o meni", dodao je on.
Mozli je takođe izjavio da smatra da nema ništa nemoralnog u tome što je uradio. "Mislim da su to bezbolne aktivnosti između saglasnih odraslih osoba", naveo je on. "Stvari ove prirode se ne tiču javnosti i nemaju nikakve veze sa mojim poslom".

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 22256
Zastava Winterfell
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
SonyEricsson HGPORI
Maks Mozli: Ono što radim privatno se uopšte ne tiče javnosti
Autor: Blic online | 07.07.2008 - 22:04



Šef Formule 1 Maks Mozli priznao je svoju dugogodišnju naklonost prema sadomazohističkom seksu, ali izjavio da ne želi da podnese ostavku sa mesta predsednika Svetske automobilske federacije (FIA) jer to što radi u privatnosti nema veze sa njegovim poslom i ne bi trebalo da se tiče javnosti, navodi "Times online".

Mozli (68) je tužio poznati britanski tabloid "News of the World" za objavljivanje video snimaka, slika i detaljnih opisa "nacističkih seks orgija" koje su se odigrale u njegovom stanu u Londonu. Mozli je priznao da je učestvovao u orgiji sa prostitutkama obučenim u nacističke uniforme, ali je istakao da to ne znači da je nacistički opredeljen i dodao da je orgija bila inspirisana scenama iz nemačkih zatvora, a ne vojske.
Mozli, inače sin osnivača nacističke partije u Velikoj Britaniji i prijatelja Adolfa Hitlera Osvalda Mozlija, je danas u Visokom sudu u Engleskoj izjavio da veruje da su svi učesnici orgije uživali i da za vreme orgije nije bilo brutalnosti nego humora.

Mozli je takođe izjavio da je izlaganje njegovog privatnog života u novinama povredilo njegovu porodicu, koja nije imala na umu kako on provodi svoje slobodno vreme.
"Moja žena i ja smo u braku 48 godina, a znamo se preko 50, upoznali smo se kao tinejdžeri. Ona nije ništa znala o tom aspektu mog života, tako da joj je saznanje putem novina nanelo neizmerni bol i ja u ovom trenutku ne mogu ništa da kažem što bi moglo da popravi situaciju", priznao je Mozli. "Takođe mislim da je to nešto najgore što su moja dva sina mogla da vide o meni", dodao je on.
Mozli je takođe izjavio da smatra da nema ništa nemoralnog u tome što je uradio. "Mislim da su to bezbolne aktivnosti između saglasnih odraslih osoba", naveo je on. "Stvari ove prirode se ne tiču javnosti i nemaju nikakve veze sa mojim poslom".

Izvor: Blic


tako je  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone SE 2020
Učesnice Mozlijeve orgije: Nije bilo nacističkih elemenata
Autor: Blic online | 08.07.2008 - 21:29


Četiri žene koje su učestvovale u sadomazohističkoj orgiji sa šefom Formule 1 Maksom Mozlijem porekle su tvrdnje britanske štampe da je orgija sadržala nacističke elemente. Svedoci "A", "B", "C" i "D" rekle su danas pred Vrhovnim sudom u Engleskoj da su odigrali scenu iz zatvora, prenosi BBC.

Svedok D, studentkinja koja ima oko 20 godina, čiji identitet ne može biti otkriven iz legalnih razloga, izjavila je da su navodi britanskog tabloida “News of the World”, protiv kojeg je Mozli pokrenuo tužbu, o tome šta se desilo 28. marta u Mozlijevom stanu u Londonu "apsurdni". Ona je na sudu izjavila da za vreme orgije nisu korišćene nacističke uniforme niti bilo kakav sličan materijal, i da misli da je uvredljivo što su nju i druge učesnice orgije novine opisale kao "prostitutke". Ona je dodala da se zabavljala "sa prijateljima i radila nešto u čemu su svi uživali". Takođe je rekla je da u to vreme nije znala Mozlijev identitet i da joj je na jednoj žurci 18 meseci ranije bio predstavljen po imenu“Majk”. Sve četiri žene su porekle tvrdnje da su finansijski zavisile od Mozlija.
"Sve tvrdnje su apsurdne, naročito su me šokirali navodi da su naši scenariji imali ikakve veze sa nacizmom. Nikakve uniforme, slike ili detalji nisu korišćeni", rekla je ona.

Svedok B je rekla da je za vreme sesije glumila čuvara zatvora i nosila jaknu nemačke avijacije koju je kupila na jednoj pijaci u Londonu. Ona je izjavila da ne bi pristala da učestvuje u orgiji sa nacističkom temom i dodala da Mosli, nikada nije tako nešto ni predložio. Takođe, ona je rekla da nije uopšte znala ko je Mozli i čime se bavi.

Svedok A je rekla sudu da je ceo život učestvovla u sadomazohostičkim žurkama i dodala da je peta učesnica orgije bila njena bliska prijatelčjica koja ju je izneverila tako što je tajno snimila orgiju a snimke predala tabloidu “News of the World”. Ona je takođe porekla tvrdnje novina da je fiansijski zavisna od Mozlija izjavivši da učestvuje u orgijama sa mnogim muškarcima i da nije finansijki zavisna od samo jedne osobe.
"Cela stvar je bila veoma seksi i zabavna, a nije imala nikakve veze sa nacizmom. Sve je organizovano kao da smo u nekom nemačkom zatvoru", rekla je ona.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:11:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.