Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Na sta je sve "cura"spremna da bi dobila dopunu???  (Pročitano 31663 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 525
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Не бих прочитао до краја ни да знам да ћу појебати ту девојку. Smile
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5237
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia 6680
Video sam leeka u cyber cafe-u kako postavlja `prezentaciju` sa sve zenskim slikama,opisuje se i obradjuje klijentelu,prica im price, pali ih, ugovara sastanke na formu te price, platis pa te zovem da se dogovorimo kod tebe ili kod mene,sve preko chata, prodajuci posle dopune od 500 za 200-250 din i sl. Jednom istom leeku je skinuo skoro 3000 din. Na sta sve ljudi padaju. Zalosno.
 Smile

upravo sam cuo slicnu pricu, samo sto ovaj lik prodaje kola i radi rezervacije ako mu uplate 1000 din na tel kao kaparu  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung Galaxy S9+
Ma ja sam upoznao lika koji visi na krstarici ceo dan i uzima dopune za mob.Ide na tu foru da ce popusiti tipu za dopunu.Predstavlja se kao riba.Uzima mnogo dopuna dnevno debilima.U principu mu nesto fali.Jednom je dosao i poceo da vice bez razloga i prica sam sa sobom.Znaci vecina tih likova su mentalno poremeceni .A treba biti lud pa im poslati dopunu ili kes.Smile Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5237
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia 6680
svakakvih budala ima  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple Iphone 5s
imam utisak da dobar postotak ljudi popusi ovakve price,e sad ne kontam sta ce nekome na racun (da se zajebu 100 ljudi recimo) i da ima 50000din,ako ne moze nista za te pare drugo da kupi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3410 & 3510
procitajte koliko se "djevojka" trudila da bi dobila dopunu od 500 dinara-naopako


veoma zanimljiv i poucan tekst za sve ljude sa foruma! Doduse malo poveci i u neku ruku smarajuci ali vredi procitati! Preuzet sa drugog foruma i govori o tome cime se sve sluze prevaranti danas! ! ! Da se i vama to nebi desilo procitajte! Pa kazite svoje misljenje i slicna iskustva ako ste ih imali!

p. S ko procita do kraja ima pivo od mene Smile

...


Imam 45 godina i nesto zivotnog iskustva (musko sam ... valjda),

a ovde na forumu ima dosta njih koji imaju iskustva sa recima toliko da im bude jasno da izmedju muskih i zenskih "postera" ima nekih tananih preliva razlike u stilovima.

Dakle, ne stilu, nego stilovima.

Sve zeMske imaju razlicite stilove, svi tipovi imaju razlicite stilove, ali postoje neki sitni podsvesni elementi koji pomazu da se oseti (ne pozna sa 100%, ali da se "u dubini duse zna") da li nesto pise musko ili zensko.

U ovom tekstu sam nasao elemente koji ukazuju da je ovo muskarac pisao i trazio dopunu.

Ili je poceo studije gde ima dosta psihologije, pa (jos) nije zavrsio, ili se sa strane interesuje za psihologiju da bi resio licne probleme, a izbegao nepopularnu stvar da ode kod psihologa ili psihijatra.

Pa kad mu se vec ucinilo da o psihologiji nesto zna, rece, "zasto da ne iskoristim? dok je curana, bice i podvarka."

Potrebno mu je da tekst bude dugacak, da bi sigurnije delovao, t.j. da bi citalac usao malo dublje u to sopstvenim mislima i postao podlozan subliminalnim porukama koje ce da ubaci kroz tekst.

Primer jedne takve subliminalne poruke je i namerno nepotpuna tacnost gramatike i spelovanja, da bi malo zabasurila redovnu pojavu slova "j", koje su sigurno primetili svi koji su sa citanjem stigli do nekle.

Zasto bas "j". Ocigledno, posto je tekst nabijen seksualnim opisima, citalac pomislja na jebacinu i slovo "j" mu pomaze da sam sebi doda znacenje da "cura" svaki cas, k'o bajagi mahinalno, krece da napise nesto kao "jebi me", "jebala bih se" i slicno, ali, kao, "trudi se da ostane koncentrisana i da to preskoci".

Ima jos primera, ali da ne opterecujem temu...

Sto rece neko pre mene, ne mora dopunu od 500 cim mu stigne na mail da unese u svoj telefon, nego moze nekome da je proda za 200-300 din.

~ O ~

Procitao sam od pocetka do kraja, ali, posto pivo ne pijem, umesto toga posalji mi dopunu od 500din !  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 13. Dec 2006, 17:57:01 od lollydick »
IP sačuvana
social share
Ne trazi se uzalud u sebi samom. U drugima mozes naci mnogo boljeg i lepseg sebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung Galaxy S9+
Ne proda on te dopune.Bar taj lik sto sam ga ja upoznao.Njemu je bilo uzivanje da je nekoga prevario.Posto je samo za to vece dobio dopunu od 500 din i da telefonira ceo dan ne bi mogao da potrosi sav kredit koji ima na racunu.Kazem vam lik je jednostavno mentalno poremecen kao i vecina ljudi koji to rade.Da ste ga videli bilo bi vam jasno da je lud Smile Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple Iphone 5s
lollydick

nisam u zivotu sebi na racun uplatio 500din a pogotovo ne nekom drugom Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Znaci ono...riba je zesce pukla ako ovako trazi dopunu...mislim oNo.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3410 & 3510
lollydick

nisam u zivotu sebi na racun uplatio 500din a pogotovo ne nekom drugom Smile Smile

Ma nisam bio ozbiljan, bre... Smile
IP sačuvana
social share
Ne trazi se uzalud u sebi samom. U drugima mozes naci mnogo boljeg i lepseg sebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.