Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:39:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Na ivici nrvnog sloma u 19 godina??!!?  (Pročitano 3247 puta)
08. Nov 2009, 23:04:53

"Samo napred,nikad nazad,valjda zato si i stvoren"

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia N73
Ovako,imam 19 godina,studiram prava,imam malog brata i dve godine mladju sestru. . Naravno,oba roditelja. . . ili ne??
Moj cale je radio u Podgorici godinu i po dana,kao da zaradi kintu, da se pochupamo iz dugowa. . . Ali,nista nije uradio,sada se vratio i radi ovde. . . Mama mi je bolesna,poprilicno,a ne osecam da ce nam,zbog dugova,ikada krenuti na bolje. . . Pritom,zao mi je mame,i hocu da joj pomognem,i izgleda da sam jedina u mojoj porodici koja to zeli. . a imam tonu svojih obaveza,tek sam krenula na fax,ucenje i tako to. . . Jedina podrska na svetu su mi mama i decko,sa kojim sam skoro godinu i po. . . Znam da je malo duze,ali me zanima objektivno misljenje nekoga sa strane. . . Ja mislim da ludim. . . tuzna sam stalno, ne jedem,samo pusim pljuge i pijem kafu. . . nemam volju ni za shta. . . hvala vam unapred. . .  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 3220
Citat
Ja mislim da ludim. . . tuzna sam stalno, ne jedem,samo pusim pljuge i pijem kafu. . . nemam volju ni za shta. . . hvala vam unapred. . . 

Prvo, ovakav " stil" zivota ti nece nimalo pomoci, samo ce te uvaliti u jos vece probleme: prvo zdravstvene, pa profesionalne u smislu da ces poceti da zapostavljas ucenje-ako vec nisi.

Drugo, potrebno je da realno odmeris svoje kapacitete- da li mozes da studiras i da radis negde za dzeparac,ako uspes to da uskladis- svaka cast, pomogla si i sebi i roditeljima.

Trece, pokusaj da razgovaras sa roditeljima i saznas da li je njima veca pomoc to sto ces ti nastaviti studije i steci diplomu, ili to sto ces se zaposliti i zapostaviti skolu na neodredjeno.

Cetvrto, pogledaj potpis ispod svog avatara Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6630, valjda
Мени је некако нормално да са 19 година будеш на ивици да пукнеш ( been there done that) Само полако и немој да се нервираш око нечега на шта немаш утицај...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mozda cu da zvucim grozno, ali realno - ti nemas nikakav problem .. zivis zivotom kojim zivi 95% populacije u Srbiji i ako oni uspevaju da prezive, uspeces i ti .. tvoja kriza je najvise u tvojoj glavi a rezultat je nekog drugog nezadovoljstva koje ti ne dozvoljava da se opustis i tera te u depresiju. Otkrij sta te koci i pocni da radis na problemu  Smile ja u tvom opisu dakle ne vidim nista sto bi ukazalo na to da je tebi neobicno tesko iz nekog konkretnog razloga .. jedino mozda ako si dosta osetljiva, ali vremenom ces izgraditi gard prema dogadjajima .. mozda ima nesto sto nam nisi spomenula a svesna si da ti pravi haos u glavi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson w350
Sunny je sve dobro rekla... Najvece je pitanje: nastavljanje studija ili posao? Razgovaraj sa roditeljima kako mozes da pomognes, i promeni stil zivota...
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
eh,kada bi se tako lako moglo pobjeci u nervni slom Smile

znam da su svakome svoji problemi najveci i ne kazem da je tebi lako...dolaze tako teski periodi u zivotu...periodicno...kalimo se na taj nacin,ucimo neke vazne stvari,jedino valjda tako i upoznamo sebe i naucimo sta su nam prioriteti...ne vjerujem da bi smo znali drugacije...

suoci se sa trenutnom situacijom,tako je kako jeste,budi optimista (sve na kraju zaista i prodje),radi i na sebi i na situaciji oko sebe,nastavi studirati ukoliko to i zelis i volis,a ima se prostora za to...

imas porodicu koja nije u sjajnom materijalnoj situaciji,ali je imas i zdravi ste i na okupu i imas momka sa kojim ti je dobro...nemoj siriti negativnu energiju...

veci je problem tvoja sklonost depresiji i odustajanju...nego li realno stanje stvari u kojima se ti i tvoja familija nalazite...



Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Ja svoj bes resavam u teretani ili udaram u zid..Imao sam slicnih problema , zbog nervoze umalo zavrsio na hirurgiji.I od tada sve mi ravno
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson k810i
Ovako,imam 19 godina,studiram prava,imam malog brata i dve godine mladju sestru. . Naravno,oba roditelja. . . ili ne??
Moj cale je radio u Podgorici godinu i po dana,kao da zaradi kintu, da se pochupamo iz dugowa. . . Ali,nista nije uradio,sada se vratio i radi ovde. . . Mama mi je bolesna,poprilicno,a ne osecam da ce nam,zbog dugova,ikada krenuti na bolje. . . Pritom,zao mi je mame,i hocu da joj pomognem,i izgleda da sam jedina u mojoj porodici koja to zeli. . a imam tonu svojih obaveza,tek sam krenula na fax,ucenje i tako to. . . Jedina podrska na svetu su mi mama i decko,sa kojim sam skoro godinu i po. . . Znam da je malo duze,ali me zanima objektivno misljenje nekoga sa strane. . . Ja mislim da ludim. . . tuzna sam stalno, ne jedem,samo pusim pljuge i pijem kafu. . . nemam volju ni za shta. . . hvala vam unapred. . . 


   Nema sta drugo da ti preporucim, nego da odes do nekog strucnog lica, i sve to kazes njemu. Mislim, nema sta drugo. Kad te boli zub, tu je zubar, kad se prehladis, doktor opste prakse, ORL za upale usiju... Zasto ne otici kod psihijatra/psihologa za bolove psihe. Veruj mi na rec, kod drzavnog vredi otici. Vredi bar probati. Ne znam da li su svi dobri (cisto sumnjam), ali mogu se naci ljudi koji iskreno zele da pomognu, i koji znaju sta rade.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.27
mob
Sony 
Ja svoj bes resavam u teretani ili udaram u zid..Imao sam slicnih problema , zbog nervoze umalo zavrsio na hirurgiji.I od tada sve mi ravno
da treba negde izbaciti bes iz sebe......Ja recimo kad sam nešto iznerviran uzmem bicikl i ceo dan ga vozim obiđem pola okruga......fizičke aktivnosti su nabolje protiv stresa......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

"Samo napred,nikad nazad,valjda zato si i stvoren"

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia N73
Jooj,ljudi,hvala vam...Jednostavno,ovi saveti su mi bili potrebni:)) Sad imam vise opcija i pomogu da pomognem ostalima i sebi:)thanks again..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:39:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.