Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:26:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Na 38.000 planeta ima života  (Pročitano 3855 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 473
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mislim da je jedan od osnovnih problema ljudi to sto nismo svesni koliko smo mali i slabi. Naime,od rodjenja nas uce da smo jedina rasa u svemiru. Tome nas uce roditelji,profesori,politicari,predstavnici svih religija i mnogi drugi. Dakle,mi smo nauceni da budemo arogantni. Zivimo u drustvu u kome ukoliko izadjes van klisea,razmisljas dublje,gledas na zivot drugacije,postajes budala. Kada kod bih sa drugovima,prijateljima,poznanicima poceo pricu o kosmosu,zivotu van zemje,nekoj seriji sa takvom tematikom,video bih da ih to ne zanima i da me smatraju,u najmanju ruku,sanjarem. Smatram da sve dok najveci broj ljudi misli iskljucivo na zadovoljenje svojih potreba nece biti ni sustinskog napretka ljudske civilizacije. Ukratko,treba nam mnogo Gandija,Luter Kingova,Palmea,Nobela,Ajnstajna,Tesli. . . Treba nam zelja za znajem i prava ,nesebicna ljubav. Borba ce biti duga,ali sam optimista sto se tice konacnog rezultata.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Treba davati a ne samo uzimati ili prodavati i kupovati. Najvaznije je za covecanstvo da dodje na stepen ukidanja ratova, a to ce biti kada svest o tome bude tolika da nikome normalnom nece pasti na pamet tako nesto. Interesovanje svakog pojedinca ici ce u potpuno drugom, kreativnom i konstruktivnom smeru. To ce se postici samo onda kada celo covecanstvo tj. svaki pojedinac bude sretan sto zivi i kada bude voleo sve sto ga okruzuje.
 

Po mom ubjedjenju to je nemoguce ostvariti bez tehnoloskog napretka ali i necega drugoga duhonog zadovoljstva jer je jednako vazno ako imas jedno a ne drugo stvaraja se ogorman broj problema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Vidi-Meni-Visi

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6005
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
HTC One V
pa kada bi svi bili bogati, zdravi i lepi...jedino bi tada mogli da razmisljamo o ukidanju ratova..ali ovako ne! Posto svi ljudi gledaju samo sebe, tako i drzave!
IP sačuvana
social share
Pa ja ne znam sta da stavim vise ovde, sve mi sklanjaju! Smile
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Citat
Treba davati a ne samo uzimati ili prodavati i kupovati. Najvaznije je za covecanstvo da dodje na stepen ukidanja ratova, a to ce biti kada svest o tome bude tolika da nikome normalnom nece pasti na pamet tako nesto. Interesovanje svakog pojedinca ici ce u potpuno drugom, kreativnom i konstruktivnom smeru. To ce se postici samo onda kada celo covecanstvo tj. svaki pojedinac bude sretan sto zivi i kada bude voleo sve sto ga okruzuje.
 

Po mom ubjedjenju to je nemoguce ostvariti bez tehnoloskog napretka ali i necega drugoga duhonog zadovoljstva jer je jednako vazno ako imas jedno a ne drugo stvaraja se ogorman broj problema.

Apsolutno tacno! Ali, izgleda da mi uvek kaskamo u duhovnom razvoju za onim tehnoloskim. Pazi, svako novo otkrice biva gotovo 90% prvo primenjeno u vojne svrhe. Sta nam to govori? Smile
« Poslednja izmena: 17. Feb 2009, 21:46:07 od Papalu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:26:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.062 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.