Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: N70 ili E60  (Pročitano 5078 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia N70,6303,K610...
E ciglo slazem se sa tobom u potpunosti! Kao i za kameru, moze da bude i od 5mpx ako nema dobrog sociva ili ima lose boje... badava mu i 10mpx!
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Leeeeeroy Jeeeenkins!!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 837
Zastava Lazarevac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola Motoluxe XT615
@ cigla tel.

slusaj brate nisam ja hvalio n70 zbog radia i kamere već sam rekao da sam ga ja kupio zbog radia jer neću da mi na poslu neki baja odvrne radio i da slusam nesto sto ja ne podnosim,a ako naletim na čoveka koji nosi radio iz kutijice za prašak oko vrata znaću da si to ti ali ti mene nećeš prepoznati jer ću kao i sav normalan svet nositi slušalice. Smile
kupio sam ga i zbog mnogih drugih stvari ali ja sam naveo ono glavno.zašto bih pukao još 300 evrića za neki fotoaparat tj. kameru kad mi ne trebaju toliko dobre slike a isprobao sam n70 i vrlo sam zadovoljan.ja nisam kao ti da dam 50 evra za neko sranje - ja kad kupujem nešto onda ne žalim novac ... normalno u skladu sa mojim mogućnostima.kupio sam ga i zato sto ima mnoooogo korisnih programa za njega poput office paketa koji je fabrički instaliran u njemu a meni često treba.da, dane zaboravim i igre kojima ubijam dosadu kad nisam kod kuće.i na kraju sam dizajn telefona je mnogo bolji i lepši nego što je e60.
neznam šta ti imaš protiv n70 pa je stalno kritikuješ ali nemoguće je da smo svi mi ludi a ti si jedini pametan.u stvari jedini zaključak je da ti nama zavidiš .:boxing:ali dobro mozda ćes uskoro u austriju pa tamo nabavi neki bolji telefon tj. n80 kao što si rekao.blatis n70 a daćeš 600 evrića za n80 koja se od n70 razlikuje u kameri od 3.14Mpx a za to si i sam rekao da nema velike razlike.ostale razlike su 10 mb interne memorije više u odnosu na n70 , symbian 9.1 , infrared i WiFi.od ovih stvari jedino sto vredi je WiFi i ti ćeš zbog toga da daš 300 evra više.ko je sad ajnštajn? Smile Smile

što se tiče bežičnog umrežavanja ti nebi trebao meni da pričaš o tome jer ja koristim bežični internet već tri i po godine i to besplatno..i ako bi nekome koristio WiFi onda sam to ja ali meni to ne treba i ja i dalje smatram da je za taj novac bolje kupiti n70 nego budjavi e60.ali kao sto sam rekao svako telefon kupuje prema svojim potrebama i ja nikome ne namećem svoju volju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Born to be wild

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4116
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
SonyEricsson k770
meni je bolji N70
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
@ivan84, bez ljutnje i svadje molim!
Ja lepo rekao da ne shvatam zašto kupuješ "Smart Phone" ako ti je stalo do kamere i radia. Sad si ti dodao da ti je potreban i office - u redu.... Smile
No, ovo oko toga da "nekome zavidim" ne drži vodu jer sam lično takva osoba da nikada ne bacam novac uzalud na nešto što ne opravdava taj uloženi novac u odnosu na nešto što se može naći povoljnije. To što ti misliš da kritikujem tel. zato što nemam mogućnosti da ga kupim....stvarno....treba biti malouman pa baciti 200€ viška na nešto što ne vredi ni 20€ u državi u kojoj ne cveta cveće....no to ......
Ali(uvek ali) za razliku u lovi koju bih dao za n70 bih sebi mogao da kupim jedan dobar digitalni aparat recimo(bez obzira imam li isti ili ne), ili fenomenalan mp3 plejer sa dobrom memorijom koji bi služio trostruko(kao prenosni disk pride i FM radio),...zašto onda neracionalno trošiti novac?!?
Možda zato što imam sve te zezalice pa ne treba žaliti 350€ na telefon koji je zastareo jer ga gazi nova 9.1 serija?!?
Vidiš, to je razlog moje kritike prema n70 - to što se pojavio sa velikom cenom u trenutku kada i sama S9.1 serija koja ima dosta toga novog da pruži i zato stvarno mislim da je bačen novac pored već postojećeg modela 6680 - trebalo je sačekati još koji mesec i nabaviti neki iz serija 9.1 i onda komentarisati. Ponavljam da n70 nije karika koja nedostaje i predstavlja poslednji trzaj serije 8.1 i oduzimanja love korisnicima sa strane firme nokia.
Ovo oko odlaska u Beč je moja stvar i sigurno ću tamo svoj zaradjeni novac trošiti na bilo šta pa i na mobilni telefon kao što sam i do sada. Pored toga nisam rekao da ću isti platiti 600€ već isti uzeti na pretplati i plaćati ga u tkz. ratama što je mnogo povoljnije nego dati odjednom 400 ili više evra.
No, zašto se ja raspravljam sa bukvalno decom koja i dalje žive u roditeljskim stanovima, jedu njihovu hranu i pozajmljuju njihov novac - kako inače komentarisati tvoju tvrdnju da na poslu šlušaš radio na mobilnom telefonu i visiš sa slušalicama oko vrata umesto da nešto tamo i radiš?!?
Ah, da sorry......ovo je Srbija i svaka kritika se smatra zavišću a na posao se odlazi radi odmora i slušanja muzike!!! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Leeeeeroy Jeeeenkins!!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 837
Zastava Lazarevac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola Motoluxe XT615
ma ne svadjamo se samo mislim da 8.1 serija jos dugo neće biti ne pregažena pošto to već jeste sa serijom 9.1 ali neće biti zaboravljena jos dugo i za nju će se tek praviti razni programi itd.
neznam koliko si ti mator kad mene nazivaš detetom ali ja iako živim u istoj kući (ne stanu) sa roditeljima sve plaćam sam i nepozajmljujem pare od njih već njima.a što se tiče posla niko ti nije kriv što nisi sposoban da nadješ posao na kojem možeš opušteno da slušaš muziku, ili možda nemaš sposobnost da slušaš muziku i radiš u isto vreme. Smile
sto se tiče otplaćivanja telefona ja ću pre dati 400 evra odmah nego da dam 800 evra u ratama a veruj mi ti ćaš skoro duplo platiti telefon nego što bi ga platio u kešu bez obzira što to možda nećeš osetiti jer plaćaš u ratama.ipak je 800 evra-800 evra ma kad ti to otplatio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Možemo mi ovde da se raspravljamo na 15 strana i nikada ništa pametno iz toga izvući nećemo - bolje da ostavimo ljudima mesta za komentare koji je bolji od ova dva telefona.

Iskreno, model  E60(Rezolucija : 352x416 piksela, memorija 64 MB[24mb viška u odnosu na n80], Bežično : infracrveni port, bluetooth, WiFi,...) je "osakaćen" gotovo samo za kameru i ništa više u odnosu na n80, a to mu spušta cenu od neverovatnih 300€. Eto razloga zbog koga sve više ne podnosim tu pokvarenu i šalabajzersku politiku firme Nokia da nikada sve ne ugradjuje u svoje modele telefona a ovamo ih prodaje po drastičnim razlikama u ceni.
Jel neko misli da nedostatak punog 3G i samih kamera vredi 300€?!? Danas se prodaju telefoni drugih marki sa kamerama od 2.0Mpx i autofokusom za svega 150€ dok je to kod nokije ekskluziva?!?
Pored toga ima dosta toga viška u odnosu na n70 - veću internu memoriju, Wi-Fi, bolju rezoluciju ekrana ali nema kameru i 3G, pa samim tim normalno da n70 odnosi pobedu!
Kamera pa bila i 0,3 Mpx ima neku vrednost u mobilnom telefonu i može poslužiti za "hvatanje trenutaka" i poseduju je telefoni koji koštaju ispod 100€, no smatrajmo da je ovaj telefon namenjen poslovnim ljudima na zapadu koji u svojim kompanijama ne smeju unositi telefone sa kamerama(ali mogu sa konekcijom na internet i bežične mreže?!?), i kao takav predstavlja predmet kupovine baš takvih krugova.

Ipak, mislim da je ova tema pogrešna. Ovde se uporedjuje telefon koji ima stariji Symbian OS i gomilu softvera za isti i jedan sa novijim Symbian OS-om za koga nema preterano mnogo programa, tj., ima ih na prste prebrojati i ne predstavlja merilo jer ga gotovo niko i ne poseduje! Pored toga niko i nema precizne podatke o brzini procesora kod E60 i samog hardvera u njemu. Jedinu sličnost sa n70 ima u ceni!

Najbolje bi bilo uporedjenje recimo n70 i 6680 modela. No toga je ovde na forumu i bilo previše!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia N70,6303,K610...
Meni se svidja E60 zato sto nije tako glomazan kao N70 a ima symbian, normalno da oni koji imaju N70 ce reci da je njihov telefon lepsi.
no smatrajmo da je ovaj telefon namenjen poslovnim ljudima na zapadu koji u svojim kompanijama ne smeju unositi telefone sa kamerama
Ili mozda je neko jednostavno razmisljanje da biznis ljudi koriste telefon za ozbiljnije stvari a ne da slikaju zenske po ulicama.
i jedan sa novijim Symbian OS-om za koga nema preterano mnogo programa, tj., ima ih na prste prebrojati
Ciglo, pa sta mislis da nece izlaziti sve vise i vise programa za seriju 9xxx? Mozda je to i mala prednost jer ce tek izlaziti programi za 9xxx koji nece raditi na 8xxx, a ko zna cega se sve novog setiti da ubacuju, kao sto ti rece N70 poslednji trzaj da uzmu pare za seriju 8xxx 
P.S. tako je bilo i sa serijom 8xxx, kada se pojavila nokia 6600 bilo je programa da mozes na prste da ih prebrojis...
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Psychoactive

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Netscape 8.1
mob
Nokia 6680
Eto, ak ti se svidja E60 i njegove funkcije, onda kupi E60 Smiley

To sto nema softwarea za E60, nije tako veliki nedostatak jel ce ga biti kao i sto sad ima za 2. generaciju fonova.. Ali moze se desit da ti sad kupis E60 za kojeg trenutno nema aplikacija i stajat ce ti neiskoristen i kad se pojavi hrpa aplikacija ugledas neki telefon koji ti se jos vise svidja od E60, al to nemora biti slucaj, to je samo mogucnost Smiley

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia N70,6303,K610...
To sto si rekao to ti je poredjenje kao za 6600 pa ljudi ga i dan danas imaju.
Sto se tice kupovine stalno izlaze sve bolji telefoni citaj symbian koji je manje glomazan bolji ekran wifi tako da kada se odlucim za neki onda izadje neki bolji pa onda se odlucim za njega i sve tako  Smile mada verujem da cu uskoro kupiti neki!
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Whats up!!!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1213
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Nokia 6630
ma n70
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.