Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: N70 ili E60  (Pročitano 5081 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia N70,6303,K610...
Uf, pa N80 nikako ne bih uzeo zbog kliznog mehanizma, jos imam fobiju jer sam imao 7650 buzda od telefona i nesvidja mi se sto je predebeo i ne volim klizni mehanizam, jos koliko mi reko tip koji popravlja mobove da se vise kvare klizni nego preklopni... tako da jedino n93 ali i on je dosta veliki - mozda N71... ali svi oni imaju "samo" 262.ooo boja, N80 takodje... ipak su mi ovako po ceni N70 i E60 i ono sto imaju i gabariti nekako naj
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Psychoactive

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Netscape 8.1
mob
Nokia 6680
Da, u pravu si, ja sam nesta pomijesao heh  Smile  Nova Nokia 6270 ima tako malo memorije.. Ispricavam se  Smile

Jedino me zivcira sto nokia nenapise na sajtu u specifikacijama koliko RAM memorije imaju uredjaji i kakve procesore imaju unredjaji... mislim ak prezentriraju telefone kao multimedijske kompjutere i sta ti ja znam, bilo bi dobro da daju tak neke informacije...

Bilo kako bilo, nekazem ja da je E60 losh telefon, da mi ga netko pokloni nebi se bunio, ali bi prije kupio N70 nego E60..

A spomenio sam N80 i N93 jel oni imaju OS 9.1, Wireless,... kao i E60 Smiley

Ja cekam N83 i stedim lovu  Smile a do onda ce mi 6680 biti dovoljna.. taman dok se fino formira trziste aplikacijama za SymbianOS 3. generacije. ce izach N83 ( bar se nadam )

Ak uzmes N70 barem ces imat hrpu aplikacija za njega i kameru, dok E60 ce ti stajat prazan jel vecina aplikacija 3. generacije koje su do sad izasle su meni osobno bezkorisne..
Wireless lan bi jedino koristio za spajanje na hot spotove tj. internet ( ako je moguce, a cuo sam da je ), a i to je pitanje koliko bi me kostalo..

N70 ima super design, dok mi se E60 totalno nesvidja i neznam kakave funkcije da ima nebi ga uzeo radi designea..

Izbor je individualan, nekom se svidja jedan, nekome drugi.. najbitnije je da budes zadovoljan s mobitelom kojeg kupis i nepozalis sto si ga kupio Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Leeeeeroy Jeeeenkins!!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 837
Zastava Lazarevac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola Motoluxe XT615
moj glas ide za n70 ne zato sto je ja imam već zato sto mi je neshvatljivo da das 330 evrića za telefon koji nema bilo kakvu kameru pa čak ni radio kad za iste pare dobijas i radio i kameru od 2 Mpx.jedina prednost e60 je u većoj internoj memoriji 64Mb i u WiFi koji ti ne trebaju ni za k***c.ja sam juče kupio N70 i ima 20Mb interne memorije i neznam sta ću ni sa njom a imam i mmc od 128 Mb.zaboravih da e60 ima i 24-bitni ekran sa 16.777.216 boja ali sam siguran da nije neka velika razlika izmedju N70 i e60.ja sam N70 kupio prvenstveno zbog radia i kamere ali možda tebi telefon nije potreban za te stvari tako da ti najbolje znaš šta ti treba.
ja ti preporučujem N70 ali na tebi je da odlučiš.
pozdrav Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Shamanix.... ma regulara....reeeeeguuuuuuuulara Smile
I ja cesto odvalim (desava se)  Smile

Samo sam iznio svoje misljenje a i ti svoje (stvar ukusa i potrebe)

Nego ljudi zar nema niko na ovom forumu da mu se svidja e60 Smile
« Poslednja izmena: 28. Maj 2006, 00:16:47 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
Apple iPhone
ja sam N70 kupio prvenstveno zbog radia i kamere

i ti si zbog ovog, prvenstveno, dao 330 evra?
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 841
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Samsung Galaxy 3
@ Mikele: Ti opet promenio telefon ili...  Smile
Moj glas E 61 i kraj!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
Apple iPhone
@ Mikele: Ti opet promenio telefon ili...  Smile

da, sad imam drugi, kao sto vidis Smiley
sorry za off topic.....
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Mikele p900  Smile

symbian rules

Sorry za off topic
« Poslednja izmena: 28. Maj 2006, 00:28:38 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
N70 ili E60?  Pa ni jedan ni drugi
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
moj glas ide za n70 ne zato sto je ja imam već zato sto mi je neshvatljivo da das 330 evrića za telefon koji nema bilo kakvu kameru pa čak ni radio kad za iste pare dobijas i radio i kameru od 2 Mpx.
pozdrav Smile
Još manje mogu da shvatim ljude da hvale telefon od 350€ zbog toga što ima FM radio i kameru od 2(dva) mpx?!?
Pa FM radio može da se kupi na buvljaku ili se dobija free u boljoj kutiji za prašak i njegova cena ne prelazi 100 dinara i manje jebote...- zar je to razlog dati toliku lovu na telefon i još potencirati takvu funkciju kao da se radi o nekoj Hi-tech zezalici?!?
Ovo oko kamere od dva mpx - zar je još neko misli i pomišlja da ima neke velike razlike izmedju 1.3, 2, ili 3.5 mpx na mobilnom telefonu bez optičkog zuma i kvalitetne optike?!? Sve je to samo kozmetika koja uzima lovu ljudima. Digitalni fotoaparat od 2mpx se može nabaviti za manje od 50€ i slika 100 puta bolje od mobilnog telefona, pa vi vidite koliko vas je Nokia navukla na radio od 100 i kusur dinara vrednosti integrisanog u mob. tel. i to još ne radi bez slušalica, i nazovi fotoaparata od 2mpx.
...........prednost e60 je i u WiFi koji ti ne trebaju ni za k***c................
Možda tebi treba radio u mobilnom telefonu i zbog toga bi dao i 100 € viška(usput bi iste slušalice ceo život nosio oko vrata ili gurao po dzepovima) ali nekome tako nešto ne treba(može isti posebno u mini izdanju nabaviti u kutiji sa praškom ili kupiti na buvljaku za 1€) i taj neko smatra da ako mu je do kamere onda će istu kupiti posebno i uživati u kvalitetnim fotografijama, dok je za beleženje momenata dobar svaki mob. tel. sa kamerom od 1mpx.
No, ovakva konstatacija da Wi-Fi ne treba ni za kurac - e to može da kaže samo lik koji ne zna ništa oko bežičnog umrežavanja i koristi tj., prednosti koje iz toga proizilaze.
Što onda ne kupi neki SonyEricsson ili sl. Java telefon, pa da se njime pohvališ već "smart phone" kupuješ zbog radia i kamere?!?
Svaka čast Ajnštajne.... Smile Smile
« Poslednja izmena: 28. Maj 2006, 11:46:03 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.