Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: N.Sad - „Vuk s Vučijaka” i general JNA ostali bez ulica  (Pročitano 6963 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12




Kenedi je bio predsednik drzave. Da li bi ti sada dao bulevaru AVNOJ-ime bulevar Slobodana Milosevica?



E da, kada su ubili Kenedija, nije u Americi zavedeno vanredno stanje, a mi ga uveli....


@nikola & glavitj

Lizite se na nekom drugom mestu, meni nikad nije dosadno da brisem off. Wink

Milosevic nije ubijen dok je bio predsednik drzave.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Није ни Кнегиња Зорка, па опет има улицу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
LG Nexus 5




Kenedi je bio predsednik drzave. Da li bi ti sada dao bulevaru AVNOJ-ime bulevar Slobodana Milosevica?



E da, kada su ubili Kenedija, nije u Americi zavedeno vanredno stanje, a mi ga uveli....


@nikola & glavitj

Lizite se na nekom drugom mestu, meni nikad nije dosadno da brisem off. Wink

Milosevic nije ubijen dok je bio predsednik drzave.



Aha, znaci samo one koje ubiju, dobijaju pravo na ulicu???

Daj decko, razmisli malo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4




Kenedi je bio predsednik drzave. Da li bi ti sada dao bulevaru AVNOJ-ime bulevar Slobodana Milosevica?



E da, kada su ubili Kenedija, nije u Americi zavedeno vanredno stanje, a mi ga uveli....


@nikola & glavitj

Lizite se na nekom drugom mestu, meni nikad nije dosadno da brisem off. Wink

Milosevic nije ubijen dok je bio predsednik drzave.
A,kakve to,uopste,ima veze sto je ubijen?
Sta sad,kao,da nije umro od neke neizlecive bolesti,ne bi mu dodeljivali ulicu?
Pretpostavljam da bi i onda bio izgovor da je umro od "XY" bolesti dok je bio premijer?
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12

To sto je bio premijer,ne otklanja cinjenicu da je bio i politicar,niti moze da otkloni spekulacije i sumnje da je imao odlicne veze sa mafijaskim klanom koji mu je i dosao glave(iz kojih motiva,nismo saznali).
To su obicne suplje price. Njega je ubio lobi laznog patriotizma i veoma mocni ljudi koji su zeleli da ostanu mocni, ali ne ovi sitni kriminalci vec mnogo to vise ide....
Dakle,on je pre svega bio politicar..

Ja mislim da je on pre svega bio premijer ove drzave kada je ubijen, i za to bi bio osnovni red da se oda posta.


Inace,Djindjic nije bio sef drzave.Tako se kaze za predsednika Republike.

U pravu si, sef drzave jeste formalni naziv za predsednika republike, ali ako si vec upoznat sa pravom i pravnim sistemom ove zemlje, onda takodje znas da je premijer fakticki sef drzave sa obzirom da predsednik nema maltene nikakve ingerencije, pogotovo ovim novim ustavom

Nego,zbog cega nije dozvoljeno da general dobije naziv ulice?

Nemam nista protiv da ulica dobije ima po generalu, ali ne po bilo kom.
Suvise blago je reci da su njihove aktivnosti bile sumnjive, i stoga ne bi trebalo nijednom generalu iz tih ratova dodeliti takvu cast dok se ne proveri ko je i sta radio po tim ratistima, jer je svega bilo, od strane svih. Stoga ne bi bilo korektno, posebno ne u Vojvodini, koja je jedna od najraznolikijih multi etnickih regija davati ime po nekom ko je kriv za stradanje nevinih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
To je prosto izraz postovanja za osobu koja je poginula vrseci duznost najbitnije osobe u drzavi.
Nije on poginuo na skijanju pobogu, nego je ubijen na ulazu u zgradu Vlade srbije.
Kao sto se odaje cast osobi koja pogine na duznosti, naprimer policajcu, mora se odati i jednom premijeru, samo naravno srazmerno vecim pocastima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Све је то у реду, али треба да прође време да би се његово дело проценило.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Citat
Nemam nista protiv da ulica dobije ima po generalu, ali ne po bilo kom.
Suvise blago je reci da su njihove aktivnosti bile sumnjive, i stoga ne bi trebalo nijednom generalu iz tih ratova dodeliti takvu cast dok se ne proveri ko je i sta radio po tim ratistima, jer je svega bilo, od strane svih. Stoga ne bi bilo korektno, posebno ne u Vojvodini, koja je jedna od najraznolikijih multi etnickih regija davati ime po nekom ko je kriv za stradanje nevinih.
Nesto poput ovoga bi se moglo reci i za bilo kog politicara.
Treba otkriti sta je radio,s kim je surovao,da li se nakrao,uradio nesto nezakonito,...itd.
To je mlacenje prazne slame...

Inace,jel' dokazano za generala da je kriv za stradanje nevinih?Ako nije,onda su to "obicne suplje price",kako si rekao.
Djindjicu je posta odata kao i svakom drugom preminulom coveku,s tim sto je sahranjen na "Aleji velikana".
« Poslednja izmena: 06. Jun 2007, 03:17:19 od gupman »
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
@gupman

Ocigledno me nisi razumeo.

Djindjic je poginuo u trenutku kada je obavljao najvisu funkciju u zemlji.

NA vratima Vlade Srbije na cijem je celu bio.

Znaci smatram da bi i Slobodan Milosevic, da je poginuo dok je obavljao funkciju predsednika SRJ, trebao da dobije ulicu, ili cak nesto znacajnije.

U Novom Sadu, gde ja zivim, je odmah dodeljen ulici naziv ulica Dr Zorana Djindjica u kojoj se nalazi fakutlet filozofski, gde je on predavao, kao pomen na jednog toliko bitnog coveka.

A genereali koji su ucestvovali u ratovima 90tih godina su jako skakljiva tema. Tacno je da su to sve "suplje price" dok se ne dokaze ko je to radio, ali postoje dokazi sta je uradjeno. Postoje dokazi da se desio genocid, da su se desila masovna pogubljenja nevinih gradjana, i dok se ne utvrdi ko je u tom ratu imao koju  ulogu moje misljenje je da se nikako ne bi smelo dopustiti da jedan od tih generala bude zvanicno "promovisan" ili slavljen.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ne znam o kakvom "genocidu" govoris vezano za generala Mladena Bratica?
Ja sam vec rekao,da po istom principu treba dodeljivati nazive ulica,ako smo vec poceli sa imenovanjem po kontroverznim ljudima.
Ovakvi dupli arsini se mogu obiti o glavu prvom promenom vlasti.Dodje neko drugi,i zdravo-nema vise ulice ni bulevara po Zoranu.I sta cemo onda?Lepiti plakate? Smile
« Poslednja izmena: 06. Jun 2007, 03:41:17 od gupman »
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.