Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 05. Jun 2024, 16:07:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi album RHCP - “I’m With You”  (Pročitano 1288 puta)
02. Sep 2011, 02:24:38
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3325
Zastava Београд
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Samsung S4 mini
Čudi me kako još nije otvorena ova tema.. al' ajde Smiley kad neće niko, moram ja Smiley

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Snimljen novi album, sa novim gitastom Josh Klinghoferom. Meni se dopada lično, kakvi su vaši utisci?




Izvor
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42487
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0
Vrlo dobar album! Vec na prvo slusanje me odusevila Factory of faith, koju sam do sad preslusao 30-ak puta  Smile Uvodni singl je vrlo dobar, a dopale su mi se jos i Ethiopia i Monarchy of roses. Sve u svemu, mislim da je album pravo osvjezenje posle dosadnjikavog Stadium arcadiuma, koji je imao par dobrih pjesama ali je ipak ostavio mlak utisak (najvise zbog previse pjesama). Bio bi red postaviti i neki klip  Smile

IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3325
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Samsung S4 mini
Vrlo dobar album! Vec na prvo slusanje me odusevila Factory of faith, koju sam do sad preslusao 30-ak puta  Smile Uvodni singl je vrlo dobar, a dopale su mi se jos i Ethiopia i Monarchy of roses. Sve u svemu, mislim da je album pravo osvjezenje posle dosadnjikavog Stadium arcadiuma, koji je imao par dobrih pjesama ali je ipak ostavio mlak utisak (najvise zbog previse pjesama). Bio bi red postaviti i neki klip  Smile



Ova pjesma je odlicna a dobra je i "meet me at the corner".
Sto je najbitnije, Josh se dobro uklopio, i ne zaostaje mnogo za Johnom koji je genijalac sam po sebi.




Sto se tice Klinghofera, koji je naravno, najzanimljiviji trenutno... ima par intervjua koji su me odusevili...
Da li je pogubljen ili je pod dejstvom necega, odlucite sami XD



 Smile Smile

« Poslednja izmena: 03. Sep 2011, 02:15:25 od Firestata »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42487
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1

Da li je pogubljen ili je pod dejstvom necega, odlucite sami XD




duno covjek malo vutrice, da se opusti pred intervju  Smile Flea ima prejaku frizuru, kao i uvijek  Smile
IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3325
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Samsung S4 mini

Da li je pogubljen ili je pod dejstvom necega, odlucite sami XD




duno covjek malo vutrice, da se opusti pred intervju  Smile Flea ima prejaku frizuru, kao i uvijek  Smile

odlicnu frizuru, i da se strucno izrazim, "dijastemu medianu"  Smile
samo da se ne predozira k'o john onomad.. pa sranje i s njim Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zasto lako, kada moze tesko

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 162
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Nokia n73
Album grupe Red Hot Chili Pepers ''I Am With You'' našao se na samom vrhu najprodavanijih albuma u Velikoj Britaniji, preneli su mediji.

Na drugom mestu top liste nalazi se album Davida Guette ''Nothing But The Beat'', a na trećem ''Echoes'' Willa Younga, objavio je New Musical Express.

Britanska pevačica Adele sa albumom ''21'' zauzima četvrto mesto najprodavanijih albuma, dok se Joe McElderry i njegov album ''Classic'' nalaze na petom mestu.

Na prvom mestu liste najprodavanijih singlova nalazi se reper Example sa pesmom ''Stay Awake'', na drugom mestu je bend Maroon 5 sa Christinom Aguilerom i numerom ''Moves Like Jagger''.

Treće mesto zauzima ''Heart Skips A Beat'' Ollya Mursa sa Rizzle Kicksom, dok je na četvrtoj poziciji Ed Sheeran i njegov singl ''You Don''t Need Me, I Don''t Need You'', a na petom mestu je numera Calvina Harrisa ''Feel So Close''.

Izvor : Beta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.62
iskreno nisam ocekivao ovako dobar album...ali iako nema prepoznatljivih johnovih solaza,ipak je josh novi gitarista uneo je dosta dobrih stvari u bend Smiley meni licno najbolje pesme ethiopia ,look around, brendan death's song i factory of faith Smiley i da entoni odavno nije ovako dobro pevao Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 05. Jun 2024, 16:07:28
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: RHCP singl album

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.