Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:39:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muzej Vazduhoplovstva-Atak Vandala  (Pročitano 9659 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Bem ti leba, sto nemam lovu! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 6300
Smile Smile Smile Smile
Bravo KGB
Treba napomenuti da su Galebovi,jastrebovi i kraguji i MiGovi-21 koji se nalaze unutar sada orgradjenog prostora namenjeni prodaji,tj da su oni ustupljeni muzeju na cuvanje do prodaje a novac od prodaje bi se podelio u nekom odnosu izmedju muzeja i Vojske...Ali bojim se da to tesko da ce neko da kupi Smile
Ti avioni nisu namenjeni stalnoj postavci muzeja vec eto tu su jer ih nemaju gde,tako da prostor koji trnutno oni zauzimaju zapravo i nece nikada (bar ne u neko dogledno vreme) biti izlozbeni prostor.
Cuvarska sluzba kod muzeja je upravo i postavljena zbog tih aviona Smile
Ma znam, ali opet, ako misle da ih nekome prodaju (po meni najbolej da ih trampe), mislim retko ko želi da kupi avione onakvog izgleda, pogotovo neki muzej. Mislim da bi mogli da ih poređaju makar privremeno da lepo stoje, jer nekako ruže muzewj onako nabacani i ograđeni, podsećaju na auto-otpad, kad bi ih makar lepo poređali i otvorili za javnost (ima tu zanimljivih aviona), pa eventualno, ako žele da ih prodaju, pa da ih ofarbaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
SRAMOTA
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"Imamo li dovoljno municije???"-Imamo,zasto pitas?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 259
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia C5
[tt]Vazno: U ovoj temi nije pisano barem 6 meseci!.
Razmislite o pokretanju nove, osim ako ste potpuno sigurni da temu treba oživeti![/tt]

da,potpuno sam siguran da je treba oziveti.Jer malopredjasnje impresije koje sam stekao gledajuci jednu turobnu emisiju na televiziji BN prosto ne mogu da ostave normalnog coveka ravnodusnim.
Dakle,tema emisije je bila "vazduhoplovstvo danas i bezbednost"-kontekstualno ,nije bukvalni prevod .
Gosti su bili neki pilot,i neki dr.mr.br.doc.magistar necega tamo.Voditeljku ne zelim ni da spominjem,vredna toga nije.
U sred onolikog baljezganja i bezanja od koncize javlja se pilot,covek koji se duva kako je njegova profesija 'vanzemaljska" i u jednom trenutku kaze(sizhe,nemam doslovni prepis):
"jedan od problema nase avijacije(civilne) aerodroma a i jata je nedostatak hotela u blziini aerodroma Nikola Tesla.Te covek predlaze,ah ljudi,da se muzej vazduhoplovstva pocisti i tu nikne(sada vrhunac)=>hotel i diskoteka.
Veceram i iz ruke mi ispada kasika...
Medjutim,covek resio da me dotuce pa nastavlja:
"a avioni iz istog da se potrpaju po hangarima"...
Ja u cudu jos evo,upalih kompjuter i digoh temu iz mrtvih jer nemam kome a moram nekome i sa nekim da podelim..Pa majku  mu je_em covek kome je letenje zivot,kaze ovako nesto(inace baja vozi Airbusa i zivi u inostranstvu) kako skapirah...
Tako da,ima veze sa temom,zapitam se,hoce li jednog dana bogati tajkun doci sa nacrtom hotela i diskoteke(ja vec vidim folkoteku) i dati znak odsecnim,bahatim mahom ruke,da svi zapuse usi,jer nakon brojanja od deset unazad,sve odlazi do temelja u prasinu.Da,ovo je vandalizam.Eticki,psiholoski,moralni...   Smile
« Poslednja izmena: 12. Feb 2010, 00:46:20 od ikarus214 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 856
OS
Linux
Browser
Mozilla (karmic)
@ikarus214

Toliki kreteni bas nismo, inace bi se to do sada vec 100 puta desilo. Srecom da se takvi ne pitaju, od onoliko prostora on bas naso da sravni muzej. Kreten.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
to se nece desiti! taj sto je to rekao je idiot
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Idiot novokomponovanog uma, usiju zapusenih pinkom, mozga po kojem samo plivaju euri ili dolar, bez imalo ljudskog dostojanstva. Nadobudni sinodont! Smile
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
da bar mogu pare da se zarade tako nego ni to ne moze Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Hoteli na aerodromima sluze uglavnom onima koji krivicom kompanije promase let, ili onima koji bas dugo cekaju sledeci avion, a posto kod nas uopste ni nema nekih linija gde se preseda iz aviona u avion, tj, potpuno smo sporedni u odnosu na jace aerodrome, taj nam hotel nista ne bi doneo. Dobro, valja napraviti neki hotel, ali ima tamo mesta koliko hoces, a sve to skupa nema veze sa problemom nase civilne avijacije. Problem nase civilne avijacije kao i svega drugog su dirktori koji opljackaju firmu, pobegnu u inostranstvo, a mi ovde o tome pisemo po novinama. Muka mi je vise od toga, te govnare treba strpati u buvaru za sva vremena. A i taj nebulozni pilot isto prica kao i takvi direktori, gomila nebuloza i lazi. Te pare za takav neki hotel on bi capio, capio bi i onima koji bi trebali da ruse, i onima sto grade, svuda samo da se ugradi. Takvi se i baba serama ugradjuju i uzimaju im neki procenat, garant. Sve to treba u buvaru dok je jos u zacetku, a ne da ih vijamo po belom svetu dok oni trose ukraden novac- nas novac.

Cuj, nemamo hotel na aerodrom i zbog toga je avijacija u cabru! Smile Smile
Stvarno, redak moron. Smile
Smile
« Poslednja izmena: 12. Feb 2010, 14:41:35 od Papalu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 658
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
@ikarus214

Toliki kreteni bas nismo, inace bi se to do sada vec 100 puta desilo. Srecom da se takvi ne pitaju, od onoliko prostora on bas naso da sravni muzej. Kreten.




svojevremeno (pre 6-7 god,) su hetli da sruse i kucu Djure Jaksica u skadarliji...tako da me vise nista ne moze zacuditi!!!!pa ni ovo........ Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:39:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.