Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 17. Jun 2024, 10:14:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prijateljstvo - deset godina kasnije..  (Pročitano 2892 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
da ces ostariti, to ti ne gine Smile da ces izgubiti kontakt sa mnogim ortacima i to stoji Smile na zalost ali zivot je takav. Sam vrsi neku selekciju hteo ti to ili ne..Zrelost cini svoje, okolnosti, radno mesto, veze i mesto boravka..sve se to vremenom menja..a najcesce sam cin odrastanja..ne mislim sad ono ti si klinac pa porasces..i ja za sebe sa punih 27 godina ne mogu reci da sam odrasla..jednostavno ne osecam se tako..ali shvatam da sam se promenila..i da mi se promenilo i drustvo i navike i bukvalno sve...nesto pod sticajem odredjenih okolnosti,a vecinom zato sto sam shvatila da su neka od tih prijateljstava bila zasnovana na nekim decijim, tinejdzerskim ili trenutnim interesovanjima te su se nekako izgubila u svim tim promenama o kojima sam malopre pisala.Ostalo je tu par prijateljstava koja su zaista vredela svih ovih godina..par ljudi koji su se izkristalisali u svim tim periodima mog zivota i oni su i dan danas tu...Neke vidjam jednom godisnje, neke cesce, ali znam da je to ono pravo...sve ostalo je proslo..Ostali su tu, dodju, odu...Vidimo se, sednemo popijemo ponekad kafu, pricamo o skoli, faksu, kolegama i koleginicama i odemo svako na svoju stranu...Bas kao da nikada nismo ni bili nesto blizi...Sve je to sastavni deo zivota...valjda Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 6630
Izem ti poruku.... Smile
Smile Smile
« Poslednja izmena: 17. Dec 2006, 23:20:12 od El fuego »
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Vidi ga sad.. Smile pa samo sam dala realan odgovor na samu postavku teme..ako sam nesto pogresno rekla, sorry...moja verzija ne mora biti istinita u svakom slucaju...cast izuzetcima Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 6630
E pa ne svidja mi se odgovor i ja cu ga zanemaiti.... Smile

Salim se, hvala ti, potrudicu se da ostvarim ono sto sam zamislio! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma nema na cemu Smile e..i samo jos nesto..prava prijateljstva traju..i trajace bez obzira na sve ono sto sam napisala..veruj mi...ovo se odnosi na neka prijateljstva koja sam i dan danas ocuvala..recimo moja drugarica iz osnovne skole...dan danas umemo provesti dane i dane u prici, zezanju, od jutra do mraka..odvajamo se tek pred spavanje i opet prvu jutarnju kafu pijemo zajedno..kad se nadjemo kuci obe u isto vreme jer su nas radne obaveze razdvojile...sa najboljom drugaricom iz srednje skole takodje...ali cini mi se kako sam odrastala da su ta neka ranija prijateljstva daleko jaci uticaj ostavila na mene i bila mnogo jaca od nekih tj od mnogih koje sam kasnije sklapala...zato cuvaj da sto imas..i trajace Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 6630
Ali ja ne pijem kafu... Smile Smile Smile

 Smile Smile Smile

E, to je odgovor kojii mogu da prihatim!
 Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 18. Dec 2006, 10:32:41 od El fuego »
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia the best
lepa tema...  Smile
ostala sam u kontaktu sa onima iz osnovne i srednje koji ogovaraju na moje pozive i zele susrete, ako mi se neko ne javlja ili odbija da se okupimo i odemo na kafu- dignem ruke i ne pomislim na njih
svoju najbolju drugaricu znam iz prvog razreda o.s, za nju

Citat
Da ću završiti školu, faks, da ću naći posao, nove prijatelje, a da ću ove sadašnje, koji su mi najvažniji na svetu zaboraviti, i da će naš odnos postati nekako izveštačen, zvaničan...

neces, veruj mi... problem nastaje kad oni zaborave tebe.

sad me rastuzi i podseti na neke stvari
« Poslednja izmena: 20. Dec 2006, 01:08:18 od glviki »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 6630
E pa jebi ga, izvini, ali tu sam se i ja pogrešno izrazio, ja za sebe znam da neću postati takav, meni je frka za njih....


Smile
« Poslednja izmena: 20. Dec 2006, 10:05:34 od El fuego »
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia the best
nema problema  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 17. Jun 2024, 10:14:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.