Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:42:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muvanje  (Pročitano 16684 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Ma zezam se sto ste ozbiljni  a sto se tice ribe bilo je to jos u vrijeme dok je KIM pripadao SRbiji  Smile Smile
Salim se naravno

STo se tice muvanja riba nemam ja neke fore - moze biti da je to razlog sto nemam i ribu  Smile Smile Smile
Evo dajem vam priliku da  mi kazete vase pa da ako je sta dobro i pali iskoristim javim  vam odmah jel pali ili ne
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 391
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Zar je toliko teško osvojiti neku ribu? Evo predloga:kad se nađeš u gomili riba uključi "plavi zub" na mobilnom, ako šta upeca pripremi neku foru za slanje. Javi da li je upalilo.Ja lično bih se zainteresovala ko to hoće da mi prosledi nešto!
IP sačuvana
social share
"Ko hoće nešto da učini, nađe način, ko neće ništa da učini, nađe opravdanje."Pikaso
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1105
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.2
mob
SonyEricsson k750i
hahaha koja fora ko da ljudi idu uokolo sa ukljucenim blututom. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Potpis uklonjen zbog duzine! Maksimalno dozvoljena duzina je 4 reda teksta!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Streetball is my job........AND1

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1574
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95
Zar je toliko teško osvojiti neku ribu? Evo predloga:kad se nađeš u gomili riba uključi "plavi zub" na mobilnom, ako šta upeca pripremi neku foru za slanje. Javi da li je upalilo.Ja lično bih se zainteresovala ko to hoće da mi prosledi nešto!
o boze,lol......vrlo originalno.....
Ma pridjes curi,kazes Mala grozdje je slatko,i pocnes da pricas gluposti,i ona je smuvana.Ili je poljubis u celo.


A evo pade mi ova rima na pamet mozes da pridjes i da joj kazes   
Sunce je zuto,mesec je beo,dok meni ne stoji lepo mladin veo,na tebe bih se ja vrlo rado peo.
IP sačuvana
social share
I ja mrzim Grand
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Sony xperia tipo
Ја сам одувек сматрала да је мување губљење драгоценог времена... неко ти се или свиди или не... нема тога што може да каже или уради да би променио моје мишљење о њему... моји момци су или већ имали мој број, зато што су ми били другови, или су рекли "дај ми број, да се чујемо некад"... 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 391
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Equalzator, za takav start teško da bi se i ti sam odlučio. Muvanje je lepše od veze.Budi malo romantičniji.
IP sačuvana
social share
"Ko hoće nešto da učini, nađe način, ko neće ništa da učini, nađe opravdanje."Pikaso
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Streetball is my job........AND1

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1574
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95
Equalzator, za takav start teško da bi se i ti sam odlučio. Muvanje je lepše od veze.Budi malo romantičniji.
Izazivas  li me? Smile
Pa sta da budem romantican sa 17 god Smile
Neka,radije cu da budem retard,imao sam dosta uspeha sa tim,i pridrzavam se starog recepta. Smile Smile Smile


P.S.kome treba savet kako da smuva nekog nek mi se javi na pp.Mozda moji saveti izgledaju glupo ali pale u 87 % slucajeva Smile Smile Smile
 
IP sačuvana
social share
I ja mrzim Grand
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
aaaaaaaaaaaaaaaaaa  bese romantika     Smile        neverovatan pristup. cini da se devojka oseca kao poslednja na svetu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Sunce je zuto,mesec je beo,dok meni ne stoji lepo mladin veo,na tebe bih se ja vrlo rado peo.

Ismijao sam se kad sam ovo cuo mada nije lose kad zelis da  se neka riba pogubi totalno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Streetball is my job........AND1

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1574
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95
Sunce je zuto,mesec je beo,dok meni ne stoji lepo mladin veo,na tebe bih se ja vrlo rado peo.

Ismijao sam se kad sam ovo cuo mada nije lose kad zelis da  se neka riba pogubi totalno
pa to i ocu  Smile Smile Smile
zamisli samo izraz na fejsu  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
I ja mrzim Grand
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:42:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.