Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:35:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muske tajne  (Pročitano 5841 puta)
22. Feb 2007, 01:45:04
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
mob
Nokia the best
Muske tajne

Muškarci češće žele seks od žena, kroz njega iskazuju svoje emocije i u njemu traže sigurnost. Umesto da stalno pokušavate da promenite svog partnera, jednostavno ga prihvatite.



Žene često troše vreme na diskusije i teorije o muškom rodu. Zašto je takav? Kada bi bar malo bio drugačiji! Zašto to radi?... Umesto da stalno pokušavate da ga promenite, jednostavno ga prihvatite, savetuje američka savetnica za parove Barbara de Angelis.

Ona kaže da je za bolje razumevanje jačeg pola potrebno da znate osnovne stvari...

Muškarci se koriste seksom da bi pokazali svoja osećanja
Sigurno vam je poznata situacija kada uveče sedite sa svojim partnerom i pokušavate da uspostavite komunikaciju dok on visi nad računarom ili televizorom i ne prati baš to što govorite.

Međutim, čim legnete u krevet, on su budi i postaje aktivan, dok se vi osećate više kao objekat, nego žena koju voli. Istina je da muškarci koriste seks kada se ne osećaju dobro i kada traže toplinu i ljubav.

Zato nemojte da ga odbijete frazama: "Boli me glava" ili "Pusti me da spavam", nego mu recite iskreno da želite da ga zagrlite i osetite, pa će se sve okrenuti u zajedničku korist.

Erekcija ne znači da odmah žele seks
Muškarci su jednostavna bića. Kada im se nešto svidi, oni se razvesele, što je neki put i vidljivo. Zato nemojte odmah da se osećate ugroženo, nego to prihvatite kao kompliment.

Jači pol voli da gleda druge žene
Muškarci su vizuelno više orijentisani nego žene. Rado će pogledati zgodnu ženu, ali to ne značiti odmah da mu vi niste dovoljno atraktivni. Ipak, možete ponekad da odete u kupovinu donjeg veša i tako razveselite i sebe i njega.

Muškarci češće žele da vode ljubav
Naravno, iz čisto fizičkih razloga. Ako vam to ne odgovara, pokušajte jednostavno da postignete kompromis. Nemojte da mislite da ste mu samo seksualni objekat, nego da je on vaš objekat požude!

Zašto odmah utonu u san posle seksa
Većina žena oseća se odbačeno kada partner odmah zaspi, ali Barbara de Angelis traži razumevanje od žena.

- Muškarci imaju drugačiji nivo požude, brzo se popne, ali posle toga drastično padne, dok je kod žena ravnomerna i traje duže - kaže ova savetnica za parove.



Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Putuj Evropo,ziveo svinjokolj

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 286
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2652
 Veoma lepo i korisno.Mislim da ce ovakav savet i opis cinjenicnog stanja mnogim zenama,zaista,biti od koristi.
  Jedino mi nikada nije bilo jasno zasto  muskarci zele cesce da vode ljubav kada je zenama u stvari mnogo lepse???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mislim da je text suvise generalizovan. Pogotovo onaj deo gde se kaze "Muškarci su jednostavna bića", opet, postoje drasticne razlike medju muskracima.

U jednom se slazem, daleko smo jednostavnija bica od zena.

zene, ako vam nesto smeta kod vaseg igraca, slobodno mu to recite i pokusajte da to na fin nacin promenite.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Tekst je korektan. Jedino sto je mozda diskutabilno je da li muskarci cesce zele sex od zena...ja u to nisam ubedjen.
btw, ovo i nisu neke tajne...naprotiv. Pozeljno je da svaka zena zna sta zapravo znace odredjeni kodeksi ponasanja muskarca, a ne da predrasudama ugrozavaju odnose donoseci zakljucke koji u principu nemaju veze sa mozgom...tipa: jao, odmah je zaspao....buuu, on mene ne voli, ja mu sluzim samo za seks...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Fenix

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1231
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung 
Ne svidja mi se kad je sve tako generalizovano,sto ljudi sto cudi....muskarci....definitivno nisu svi isti Smile
IP sačuvana
social share
Fenix
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ah doktorirali smo to vec: niti su oni svi isti, niti smo mi sve iste Smile

Jednostavno treba "oslusnuti" potrebe partnera i u nekim situacijama napraviti kompromis na obostrano zadovoljstvo Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Tekst je korektan. Jedino sto je mozda diskutabilno je da li muskarci cesce zele sex od zena...ja u to nisam ubedjen.

Tvoj problem...  Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Ti jesi?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
dulisha, sto si se okomio na vrcoma? nemoj da si siledzija, pusti coveka... Smile  Smile

za obojicu po  Smile kao znak primirja, ok?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Fenix

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1231
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung 
Nema veze da li je muskarac ili zena u pitanju,najbitnija je "hemija"... Smile
IP sačuvana
social share
Fenix
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:35:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.