Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 09:09:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muškarci vole vitke žene  (Pročitano 8785 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Pa,mislim da je lepše videti mršavu devojku bez trunke sala na sebi,nego devojku koja ima stomače i tako to Smile Oduvek sam se divila visokim,a vitkim devojkama...to je jednostavno divno,savršeno Smile



upravo ovakav stav, nametnut medijima i modnim trzistem, vodi mnoge curice u anoreksiju...
iz zelje da budu mrsave, bez trunke sala, prosto savrsene  Smile

i manekenke su ziva bica, i njihovi organizmi jos kako trpe zbog rezima ishrane kome su podvrgnute da bi izgledale tako kako izgledaju... a to kako izgledaju je daleko od savrsenog

p.s.
jos jednom: vitko i mrsavo nije jedno te isto


« Poslednja izmena: 12. Jan 2007, 23:45:02 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 3460
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Slucaj moje male komsinice...

Ide u drugi razred srednje skole. Pada u nesvest svaki 5 dan... Izgladnjuje se.

Sada ide redovno kod psihologa, na terapije psihoanaliza- razgovore.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia 6120c
ja ih bogme volim svakakve... vitke, manekenski gradjene, vitke i sve ostale (al' da su vitke)...  Smile
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


through stars we will navigate

Zodijak
Pol Žena
Poruke 20552
Zastava On an island in the sun...
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
isto kao jedna cura u mojoj srednjoj...bila je malo jaca, nije bila debela, ali nije bila "savrseno" mrsava..cura je u kratkom roku smrsvaila, kost i koza bila, bojis je se dotaknut, samo je nosila bocicu vode sa sobom i to je to valjda sta bi konzumirala cijeli dan..e a onda si je sj... stitnjacu pa se u jakom kratkom roku bas udebljala i dobila je sasvim suprotni efekt od onog sto je zeljela...a jos uz to joj je zdravlje u jako losem stanju. ma uzas..

Pa,mislim da je lepše videti mršavu devojku bez trunke sala na sebi,nego devojku koja ima stomače i tako to Smile Oduvek sam se divila visokim,a vitkim devojkama...to je jednostavno divno,savršeno Smile
upravo ovakav stav, nametnut medijima i modnim trzistem, vodi mnoge curice u anoreksiju...
iz zelje da budu mrsave, bez trunke sala, prosto savrsene Smile

slazem se s tobom i zanimljivo  kako prti bee gee upotrebljava rijec "savrseno", bas sam neki dan na predavanju iz perfekcionizma slusala seminraski o perfekcionizmu i sliku koju imamo o sebi (povezano s medijima)..sokantno..anoreksija, bulimija...posast modernog drustva...a sve to da bi bili "savrseni"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Pa,mislim da je lepše videti mršavu devojku bez trunke sala na sebi,nego devojku koja ima stomače i tako to Smile Oduvek sam se divila visokim,a vitkim devojkama...to je jednostavno divno,savršeno Smile

Ja licno ne preferiram devojke bez trunke sala koje imaju istaknutije trbusnjake od mene...
Jednostavno mi ne izgledaju zenstveno. Zena ipak treba da ima zaobljen oblik tela.... ne preterano... Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Internets. Serious fucking business.

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2844
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung krsh
...po mom iskustvu mushkarci se vishe okrecu za bucmastim... a ja sam prirodno mrshava i visoka i ne znam shta cu s sobom... mnogi moji drugovi su rekli vazhno je da su grudi i dupe proporcije 90, a ono izmedju nije vazhno. a moje proporcije su 75:60:87....
IP sačuvana
social share
http://img53.imageshack.us/img53/4131/boinggx6qy9.gif[/img][/url] If you can read this you don't need glasses
Anonymous... Because none of us is as cruel as all of us!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
popunices se i ti tamo gde treba, mlada si bwe... neke curice brze sazrevaju i ranije dobijaju zenske atribute, neke kasnije... cuti i uzivaj sto mozes da klopas sve sto ti se klopa  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Smile
(ovo je koment na slicku gore)

a sta bi sa onom studijom da se muskarci instiktivno okrecu za zenama koje imaju odredjeni odnos mera grudi-struk-kukovi bas zbog te iste plodnosti o kojoj je ovde rec?

ja, licno se okrecem za mrsavijim zenama. dakle, ne preferiram onu 'bolje da ljulja, nego da zulja'.

ne volim one sisate devojke. seljacke grudi, planinski vazduh i to  Smile Smile naravno, lepu guzu je lepo videti uvek Smile

ne znaci da su deblje devojke plodnije    Smile

...po mom iskustvu mushkarci se vishe okrecu za bucmastim... a ja sam prirodno mrshava i visoka i ne znam shta cu s sobom... mnogi moji drugovi su rekli vazhno je da su grudi i dupe proporcije 90, a ono izmedju nije vazhno. a moje proporcije su 75:60:87....

hmmm....ne znam zasto, ali nesto mi govori da je ovaj post samo zbog mene  Smile Smile znas kako, ako ona jede vise nego ja, to me zaista ne privlaci  Smile jednostavno ne volim kada na zeni vidim celulit. vise volim kada ima zategnuto telo, ne nesto preterano, ali cisto da se primeti da brine o sebi!

Pa,mislim da je lepše videti mršavu devojku bez trunke sala na sebi,nego devojku koja ima stomače i tako to Smile Oduvek sam se divila visokim,a vitkim devojkama...to je jednostavno divno,savršeno Smile

slazem se. ne volim niske devojke. Uma Turman je moj idealan model zene  Smile Smile
« Poslednja izmena: 13. Jan 2007, 13:07:55 od RaznosacPica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


zivi i pusti druge da zive

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 2824
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung D500
joooj manekenke......pa nigdje ni sisa ni guzice......odvratna je

---bolje da ljulja nego da zulja---------- Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Smile because what's the use of crying..

Boriti se za mir zvuci kao j*bati se za nevinost
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
"... model zene."  Smile Nismo mi "modeli", vec ziva bica  Smile

Ne vidim razlog zasto bi se stalno govorilo o zenskom izgledu, hajde malo da pricamo o muskarcima i njihovom izgledu, nacinu oblacenja, vodjenju racuna o sebi Smile Ne bih se bas slozila da o sebi bas toliko vode racuna, koliko vode racuna da redovno zabadaju nos u zenski "prednji i zadnji trap", kao i da komentarisu po fazonu: "ova ima veliko dupe, ova ima kriv nos, ova ima krive noge, ova je debela, ova je mrsava, ovoj se pocepala carapa, ova dve reci nije progovorila jer je glupa, ovoj na licu pise da iskace i uskace u tudje krevete redovno, ova nema pojma da kuva, ovoj ne stoji kratka suknja, ova je ravna kao daska..." itd itd itd sta vec sve muske mozdane vijugice mogu da sroce... ne polazeci od cinjenice da je potrebno da, pre nego sto izadju medj` svet, bace pogled ka ogledalu i ustanove upravo ono sto im nije toliko bitno  Smile Na kraju krajeva i mi bismo uz sebe potpunog muskarca  Smile a ne nekog zgoljavka/debeljka koji ce se kupati jednom u tri dana, carape menjati jednom u deset dana, podrigivati za stolom, odvaljivati gluposti, piti pivo u neogranicenim kolicinama i psovati kao kocijas danima zato sto sudija nije pokazao na belu tacku i samim tim ostetio omiljeni tim... itd itd itd
Draga muska populacijo, pokusajte da nam zavirite malo u dusu, zivot se ne svodi iskljucivo na zavirivanje pod suknju  Smile
« Poslednja izmena: 13. Jan 2007, 14:35:47 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 09:09:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.