Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 19:12:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muškarci varaju zato što mogu  (Pročitano 3066 puta)
26. Jun 2010, 15:06:25
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Mnogi stručnjaci se već decenijama bave preljubom, ali retko ko je uspeo da prodre u suštinu ove pojave. Irski pozorišni reditelj i dramaturg Peadar de Burka tvrdi da je pronašao odgovor na pitanje zašto muškarci varaju žene, koji je mnogo jednostavniji nego što se mislilo.

Kako tvrdi pozorišni reditelj, koji je istraživanju preljube posvetio pet godina, njen koren ne leži u snažnom seksualnom nagonu, genetici ili zasićenju svojom partnerkom, već muškarci to čine jer mogu.

De Burka je tokom godina razgovarao sa preko 250 muškaraca u Velikoj Britaniji, svih doba i profesija. Njegovi sagovornici imaju između 25 i 65 godina, neki su izuzetno prijatni za oko, neki krajnje neprivlačni, među njima ima i lekara, advokata, fudbalera  i ekscentričnih bogataša. Svima njima zajednička je jedna stvar - barem jednom su prevarili ženu, ali samo 40% je otkriveno. Ostali su se izvukli sa prevarom i nastavili sa varanjem, uključujući i one koje su supruge otkrile i oprostile im.

Prema De Burkinim rečima, preljubnici se toga ne stide, naprotiv - toliko vole da pričaju o svojim aferama, da se stiče utisak kako sve to rade da bi se hvalili. Međutim, stvar je zapravo u tome da varaju svoje žene iz dosade i želje da ispune život, a ne zato što ne mogu da odole konkretnoj lepotici. Drugačije rečeno - zato što im se može.

Istraživajući i drugu stranu, De Burka je razgovarao sa 60% prevarenih dama i primetio da one pate od nedostatka samopouzdanja i hrabrosti. Samo tri su zauvek napustile neverne muževe, dok su ostale dozvolile da ih muževi vuku za nos, a neke su poverovale i da ih muževi varaju jer su zapostavljeni. “Kad je žena saznala da je varam, nekako sam uspeo da okrenem da se ona oseća krivom. Rekao sam joj da je to zato što me ignorisala i što nije dovoljno često htela seks. Na kraju se ona izvinjavala,“ rekao je jedan od muževa.

Nesigurnost nije svojstvena samo ženama koje muževi varaju, već i istim tim muškarcima koji zapravo nisu nikakvi zavodnici već kukavice koje ne žele da se suoče sa problemima u svojoj vezi, tvrdi De Burka, koji kaže da, budući da sada znamo razlog prevare, znamo i prevenciju: budite samouverene, zahtevajte pažnju i dajte mu do znanja da je srećan što vas ima jer drugu priliku neće dobiti.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
Jeste, da su im zene rekle da to vise ne rade oni bi ih poslusali  Smile Smile

Citat
budite samouverene, zahtevajte pažnju i dajte mu do znanja da je srećan što vas ima jer drugu priliku neće dobiti
Doduse vrlo dobar savet  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Nokia 
Citat
“Kad je žena saznala da je varam, nekako sam uspeo da okrenem da se ona oseća krivom. Rekao sam joj da je to zato što me ignorisala i što nije dovoljno često htela seks. Na kraju se ona izvinjavala,“ rekao je jedan od muževa.

Djubre pokvareno.
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
 Smile Smile Smile
Na ovom delu foruma se uvek ismejem vise nego na vicoteki.. Smile
« Poslednja izmena: 26. Jun 2010, 18:41:20 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
I to je razlog zasto postoji vlaska magija... Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Nokia 
Citat
toliko vole da pričaju o svojim aferama, da se stiče utisak kako sve to rade da bi se hvalili.


kljucno.

treba pumpati taj testosteron ..... Smile

sta? zena , deca , porodica ? to imam ..daj ti meni da ja jebem sa strane -tad sam pravi muskarac  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Nokia 



Nista bolje nismo ni mi - sve ke to danas isto, svi varaju i svi zele da iskoriste sve sto im zivot pruza  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Nokia 
nemoj mene u tu grupu ...ja tu ne pripadam  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Nokia 



Ma nisam te ni stavila, niti bilo koga direktno, kazem da je u danasnje vreme jako neimformisano reci da muskarci varaju zato sto mogu. I zene danas varaju i to bez emocija, hladno i fizicki, a za sve je kriva emancipacija  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1620
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
jbg. to je nesto sto nose geni a evolucija kod nas bas i nije odmakla uvijek je cilj ostaviti sto brojnije potomstvo samo nas sad jebe ta alimentacija  Smile pa nismo flamingosi (ili rode nisam siguran)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 19:12:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.