Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 07:35:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muskarci .....  (Pročitano 27211 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja sam imao neki polu-sex sa najboljim drugom u prvoj godini srednje skole (sada imam 24 godine, tako da je to bilo pre 8 godina). Nisam peder samo da se zna. Pocelo je prvo kao da jedan drugom izdrkamo, ali ne do svrsavanja samo malo izdrkamo. Posle smo se pipkali, vacarili, drzali za ruke, jednom smo i spavali zajedno kad je on ostao sam na gajbi, najdalje sto smo isli je poljubac u kurac i pipkanje kurcemo po cmaru, nismo imali herca da jedan drugom nabijamo u bulju. Mislim da to nije dovoljno da bi me neko okarakterisao kao gay-a i on i ja smo imali devojke i pre toga i posle toga, posle se nismo vise druzili pa nisam dolazio u iskusenje da ponovo probamo sex sa njim, ali me i dan danas napali kad pomislim na to kad smo se pipkali, drkali medjusobno, i vrlo rado izdrkam misleci na to.

Moj drugi ortak mi se jednom poverio kako je kuma pipkao za kurac i kum njega, a isto nisu pederi ni on ni kum. Cak on misli da uopste nije pederski izdrkati najboljem ortaku. Kad bolje razmislim, mozda je i upravu. Sta jednom izdrkas ortaku, sto da ne.
Nisam peder, nisam ni bisex, lozim se na ribe, ali eto imao sam te godine polusex sa najboljim drugom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia ispo iz modu
mozes ti da mislis i da nisi bisex i da nisi gej... kako god okrenes ti si najobicnija pedercina. i kakve su to gluposti deklarisan ili ne deklarisan? peder je peder deklarisao se on kao takav ili ne. cim se tebi digne kad pomislis na drugarovo dupe ili penis ti nisi nista drugo do obicna pedercina.
usput apelujem na moderatore i administratore da nije nimalo pametno tolerisati pederske teme jer su pederi svuda usli i ulaze na mala vrata a danas imaju jake lobije svuda po svetu, pa cisto da se jednog dana i ovde ne desi da pederi dobiju "titule" moderatora i administratora... jer gde god su (a uzmimo primer holandije) tolerisani  pederluk, zatim narkotici, potom prostitucija , doslo je do toga da se tolerise i pedofilija nazalost. iskreno se nadam da vecini ljudi ovde a i u Srbiji generalno to nije normalna pojava, prema tome sasecimo zlo u korenu da ne bude kasno( opet primer, kao u Holandiji).

p.s. mozda sam malo otisao offtopic, ne zamerite mi ja sam samo mozda malo manje tolerantan Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


$$$$$$$$$$$

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1179
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
SonyEricsson K510i
 [smilie=13.gif] u korenu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla Flock 0.7.3.2
mob
Samsung Galaxy S10
mozes ti da mislis i da nisi bisex i da nisi gej... kako god okrenes ti si najobicnija pedercina. i kakve su to gluposti deklarisan ili ne deklarisan? peder je peder deklarisao se on kao takav ili ne. cim se tebi digne kad pomislis na drugarovo dupe ili penis ti nisi nista drugo do obicna pedercina.

 Smile Smile Smile Smile
Brawo2
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 371
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Uh meni se cini da ovde vlada verlo opasna homofobija! ! ! !   Smile



[Edit by Dutch: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 26. Jul 2006, 23:31:44 od Dutch »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51


[Ovo je default odgovor u slucaju da se pitanje ponovi]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Apocalypse Now Redux

Zodijak
Pol
Poruke 8213
Zastava 0
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
sta je bre ovo ???
IP sačuvana
social share
Smile
Deadwood
ako moze Maradic mogu i  Ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 371
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
razgovor o tome koliko cesto muskaraci ili zene imaju sexualna iskustva sa osobom suprotnog pola ...

Pa hajde nemojte da mi kazete da vam je to tabu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Ma sestro ti si promasila diskusije - ovde su svi Srbi pravoslavci - rodoljubi i prvi branici hriscanstva - kako mozes uopste i da pomislis da medju njima ima pedera koji nisu pederi ili da ima onih koji nisu pederi a u stravi su pederi ili sta god  Smile

Slogirao sam samog sebe odo da se resetujem.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 07:35:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.