Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muskarci svih zemalja - ujedinite se...  (Pročitano 6496 puta)
Jet set burekdzija


My job is my family. It's fuckin' job, Sonny boy!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6409
Zastava Kada saznam, javicu...
mob
HTC Touch
@ JeJa
Izvini, da li ti stvarno mislis da postoji nesto mnogo znacajnije od toga? Sve sto kazem, to je delo mog mozga i nacina razmisljanja (ako uorste moj mozak nije sprzen nakon svih ovih godina...)... A zar stvarno mislis da je bolja cisto sexualna veza, ili neka vrsta sponzorstva? Ja nisam rekao da su sve moje ex takve, ja samo primecujem sta se desava oko mene. Mozda jos nisam upoznao devojku koja ce biti sa mnom zbog mene, mozda je bolje ponasati se kao na stocnoj pijaci: pridjes, stipnes, pogledas u zube i ako ti se svidi, kupis... Ne, ne, ja sam ipak malo mator za sve to, nije to moje razmisljanje, a i stvarno ne zelim da se tako ponasam. Ne osudjujem nikoga, ko je takav - to je njegova stvar, ali ja jednostavno to ne zelim, iako bi verovatno tako i mogao da se ponasam...
Ccc, danasnja omladina misli da je sve u parama ili izgledu... Verujte mi, kao nekom ko je doziveo sve i svja - to nije najvaznija stvar u zivotu...
IP sačuvana
social share
- 420 miles to Chicago, full tank of gas, half box of cigarettes, it's night and we are wearing sunglasses.
- Let's go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
Citat

A zar stvarno mislis da je bolja cisto sexualna veza, ili neka vrsta sponzorstva?

zar sam to napisala?

takodje nisam napisala da treba da se utopis u masu..

kao jedinka ne mozes promeniti vecinu, ali mozes pokusati da promenis pristup, vec ces videti da li je na bolje..
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My job is my family. It's fuckin' job, Sonny boy!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6409
Zastava Kada saznam, javicu...
mob
HTC Touch
Pa, ja sam tako razumeo. Ako na ovom svetu postoje materijalne stvari i nacin razmisljanja, sta ti ostaje ako iskljucis nacin razmisljanja? Materijalne stvari, koje ja definitivno ne smatram vaznim. Drugim recima, ostaje ono na i oko tebi, sto je VEOMA PROMENLJIVA stvar...
Ja u svakom slucaju ne spadam u masu. Niti sam ikada spadao tamo, buduci da sam krajnje netipican. A ako promenim moj pristup, onda to vise nisam ja, onda sve ode tamo gde ja ne zelim... Tako da se sada ja stvarno pitam sta si ti htela da kazes onim svojim recima... Mozda sam ja malo zastareo model (hebiga, predjena kilometraza), mozda me je uhvatilo to da je vreme da se zenim (puj, puj, puj...), ali svakako gledam malo dalekoseznije nego sto radi vecina ljudi....
Eto, upravo predjoh u muske udavace, a stvarno mi to nije poenta price... :twisted:  
IP sačuvana
social share
- 420 miles to Chicago, full tank of gas, half box of cigarettes, it's night and we are wearing sunglasses.
- Let's go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
nista nisam rekla sto bi otislo na tvoj racun... nego uopsteno, svako dobije ono sto trazi ili zasluzi svojim pristupom, pre ili kasnije
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My job is my family. It's fuckin' job, Sonny boy!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6409
Zastava Kada saznam, javicu...
mob
HTC Touch
Hmmm, ima logike. ali ajde budi iskrena, da li si ti uvek prolazila po toj paroli u zivotu? Ne mogu da verujem da se ponekad nisi osecala povredjenom ili nekog nazvala "onaj kreten koji me je povredio" (ili la, necu da budem iskljuciv, izvini ako mislis da sam te uvredio), a mislis da to nisi zasluzila nicim. Vidis, tu nije samo moja ili tvoja volja, nego DVE volje, dve strane. Ja sam uvek totalno iskren, ali ne verujujem da su svi takvi.
Madjutim, poenta ove price nisu moje "ljubavne" price, vec da ste vi, devojke, zene ili zenske osobe suprotnog pola, kako god hocete, presle iz debele defanzive u ocajnicku ofanzivu, a nazivate nas svakako... Mislim da je ceo feministicki pokret korumpiran, a ako hoces, postoji dosta primere. Ne ide to tako lako, devojke, ne, ne, tu zeka ne pije vodu. To ti nikad, ovaj nikad nece poleteti sinko (pevac Sofronije, najveci um svih vremena)    
IP sačuvana
social share
- 420 miles to Chicago, full tank of gas, half box of cigarettes, it's night and we are wearing sunglasses.
- Let's go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
ako se postaviš tako da sve što ti se dešava u principu ima svrhu... strpljenja malo, naići će već prava, koja će znati odgovore na tvoja pitanja


PS
Citat

Ako na ovom svetu postoje materijalne stvari i nacin razmisljanja, sta ti ostaje ako iskljucis nacin razmisljanja? Materijalne stvari, koje ja definitivno ne smatram vaznim. Drugim recima, ostaje ono na i oko tebi, sto je VEOMA PROMENLJIVA stvar...

drugim rečima, ako isključiš materijalno, ostaje ono što je U tebi, a to se "broji" pa makar i da niko ne zna..
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My job is my family. It's fuckin' job, Sonny boy!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6409
Zastava Kada saznam, javicu...
mob
HTC Touch
Jap, ja sam to odavno zakljucio, ali to stvarno nije tema ove diskusije...
A stvarno se ne zurim da se zenim, nije mi to svrha zivota, veruj mi. Medjutim, to sta ostaje, masa ljudi nije svesno, a ako se prikljucis njima, ako promenim nacin razmisljanja, onda postaje kao oni, sto ja definitivno ne zelim i necu...
Drugim recima, volim da sam ovakav kakav jesam, i ne zelim da se menjam u nekim osnovnim stvarima. A za neku, pa naicice vec, nije mi frka...
IP sačuvana
social share
- 420 miles to Chicago, full tank of gas, half box of cigarettes, it's night and we are wearing sunglasses.
- Let's go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
wooow... shit gde ode tema dok me nije bilo....
Ipak smatram da bi se muskarci trebali ujedinjavati u svojevrsne esnafe Smiley to svakako ne moze da skodi Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My job is my family. It's fuckin' job, Sonny boy!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6409
Zastava Kada saznam, javicu...
mob
HTC Touch
Citat: SerbianFighter
wooow... shit gde ode tema dok me nije bilo....
Ipak smatram da bi se muskarci trebali ujedinjavati u svojevrsne esnafe Smiley to svakako ne moze da skodi Smiley

Yap... Mislim da je to pravo resenje, cisto da bi se oslobodili zenske stikle koja nam stoji na licu  Smile
Ne, stvarno su presle u zestoku ofanzivu, a to je nedopustivo sa strane naseg muskog sovinizma. Bas me zanima sta bi Leggy imao da kaze na sve ovo, ali nije ovde, smrc...
P.S. A gde je Leggy uopste? Nisam ga cuo odavno... Da nije stvarno na braniku otadzbine?
IP sačuvana
social share
- 420 miles to Chicago, full tank of gas, half box of cigarettes, it's night and we are wearing sunglasses.
- Let's go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jes, covek je stvarno u vosci.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.