Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muškarci svih dobi radije biraju mlađe žene  (Pročitano 16144 puta)
Poznata licnost


Over & out

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4706
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia E51
Mlađe se više traži, ali...
Pošto se sve ovo razvuklo ka sexu, moraću da se nadovežem na prethodno.

Čemu može devojka/žena od 20 g. da me nauči, ili čime je u stanju da me iznenadi?
Sumnjam da su šanse velike.

E sad, to što ti zavide ako se zna da imaš piletinu pored sebe...
IP sačuvana
social share
Happiness has 4 paws and a blue tongue

Daniel Alves da Silva
Ako ima Boga, teško da se zove drugačije.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13

gottago voli starije , mogu da ga desifruju na pravi nacin-sto je, priznacete, jako teska misija  Smile
ma bas me briga kakve su. ugasis svetlo i sve su iste.
Citat
Čemu može devojka/žena od 20 g. da me nauči, ili čime je u stanju da me iznenadi?
jooj sta mi sve pada na pamet  Smile al dobro ukusi su razliciti.
Citat
E sad, to što ti zavide ako se zna da imaš piletinu pored sebe...
e vala jeste. kada vidim klinkicu od (manje od) 20 godina sa duplo starijim...  ne znam koga bih pre tukao.  Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nema potrebe da te to toliko iritira, to je njen izbor, a vala i njegov.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Nema potrebe da te to toliko iritira, to je njen izbor, a vala i njegov.
da li je ? da li je bila dovoljno uracunljiva kada je izabrala? ili je toliko nastrana da voli takve osobe?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia E
Nema potrebe da te to toliko iritira, to je njen izbor, a vala i njegov.
da li je ? da li je bila dovoljno uracunljiva kada je izabrala? ili je toliko nastrana da voli takve osobe?
ljubav ili interes procenite sami to njih dvoje najbolje znaju Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nema potrebe da te to toliko iritira, to je njen izbor, a vala i njegov.
da li je ? da li je bila dovoljno uracunljiva kada je izabrala? ili je toliko nastrana da voli takve osobe?

Da li je bila, ili nije bila dovoljno uracunljiva, rekla bih da je to iskljucivo njena stvar. Zanima me iz kog razloga smatras da je nastrano to sto je neka tamo devojka u vezi/braku sa 15-20 godina starijim muskarcem... Smile Ko zna, mozda ces i ti vec sa 40 godina pored sebe imati klinku od 20 godina, kojoj bi definitivno mogao da budes otac Smile Ne mozes znati sta te ceka iza ugla... zivot je cudo  Smile a tek kada se sudare zakasneli pubertet i poodmakli klimaks...  Smile

Naravno, potpuno se slazem sa postom koji je ostavio Dominick: "ljubav ili interes procenite sami to njih dvoje najbolje znaju", s tim sto bih dodala da ne treba procenjivati... njihov zivot = njihova stvar.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
Da li je bila, ili nije bila dovoljno uracunljiva, rekla bih da je to iskljucivo njena stvar
paaa... mislim da nije njena stvar. mislim da je to stvar i drzave. mada zavisi sta je kome vazno. ja licno ne bih voleo da u Srbiji imamo tajland. znaci da nam dolaze razni "savremeni" evropljani i amerikanci i da se za par evra sexualno izivljavaju nad nasom decom.
Citat
Zanima me iz kog razloga smatras da je nastrano to sto je neka tamo devojka u vezi/braku sa 15-20 godina starijim muskarcem...
ako je njoj lepsi neki "bumbar" koji pre podne "mazi" nju, a uvece svoju decu, onda nesto nije u redu. ko zna zasto je ona takva. opet je kriv sistem poremecenih vrednosti. njen otac u borbi za opstanak je sigurno retko bio kuci. kada poplaca racune, verovatno mu ne dostaje para da njoj nesto kupi. e tu se pojavljuje lesinar koji za male pare podize sebi ugled pred ortacima.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Napisah ti odgovor, ali ga jednostavno nema  Smile pa cu ponovo  Smile

Uopste se ne slazem da je to stvar drzave, vec greska porodice i roditeljskog vaspitanja. To sto je ona sa, recimo, 20 godina izabrala 15-20 godina starijeg tipa, nema nikakve veze sa tvojim navodom. Dokle god za sve i svasta budemo krivili drzavu, kao i dokle god ne budemo priznali da je greska u nama, necemo se pomeriti ni za milimetar. Bez obzira na tvoj navod da "otac verovatno nije po ceo dan kod kuce, a kada poplaca racune nema para da joj priusti..." i dalje tvrdim da su roditelji glavni krivci. Kao prvo, za sopstveno dete moras imati vremena, a ne da ga prepustis ulici. Kao drugo, s obzirom da si odlucio da imas porodicu, moras i da se boris za nju, ili odustani, nemoj je stvarati. I najbitnije... ne ulazi u vezu sa 15-20 godina starijim muskarcem samo devojka koja potice iz siromasne porodice, veci je broj ovih drugih Smile a isto vazi i za njihove roditelje, a to sa drzavom, kao sto rekoh, nema nikakve veze.

Edit:
verovatno nece biti snega za Novu godinu  Smile sigurno je drzava umesala prste i u padavine  Smile
« Poslednja izmena: 11. Dec 2008, 15:27:00 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
verovatno nece biti snega za Novu godinu   Smile  sigurno je drzava umesala prste i u padavine
ha ha tipicni psihijatrijski humor. 
Citat
i dokle god ne budemo priznali da je greska u nama,
svodi se na ono "suoci se".
Citat
i dalje tvrdim da su roditelji glavni krivci.
predpostavljao sam da ce biti ovakav odgovor.
Citat
za sopstveno dete moras imati vremena,
ako roditelji rade po ceo dan, kakvo je njihovo raspolozenje kada dodju kuci. da li mastaju "samo malo da se opruzim".
 Smile mozda bi ipak trebali da se zrtvuju i da poklone paznju detetu. koliko dugo to moze da traje. sta moze kasnije da ih zadesi. mozda neke savremene bolesti kao srcani ili mozdani udar. ili jednostavno puknu i odu u dusevnu bolnicu gde ce studenti u okviru prakse da im postavljaju pitanja.
Citat
a ne da ga prepustis ulici.
neko to prozivi sa 12 godina neko sa 60
Citat
ne ulazi u vezu sa 15-20 godina starijim muskarcem samo devojka koja potice iz siromasne porodice, veci je broj ovih drugih
naravno. neko trazi dzeparac, a nekima su rekli da ih vole.
Citat
a to sa drzavom, kao sto rekoh, nema nikakve veze.
pa da. dok mogu da rade.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 361
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
potpuno je prirodno da muskarac bude stariji od zene, sta je tu sad cudno, osim ako baratate sa krajnostima sto se uvek radi u ovakvim raspravama.. 6-10 god je ok razlika, ovi sto vole starije, hteli to oni ili ne, moraju priznati da su negde nezreli
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.