Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 16:05:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muškarci su sa Marsa, žene sa Venere  (Pročitano 5547 puta)
24. Jan 2011, 09:41:05
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Muškarci i žene se toliko razlikuju da ponekad izgleda kao da dolazimo sa različitih planeta. To je ustanovio i izvesni američki psihoanalitičar koji je jednu od svojih knjiga nazvao “Muškarci su sa Marsa, žene sa Venere”. Pogledajmo šta je to što nas privlači, a šta odbija i izbezumljuje kod pripadnika suprotnog pola.

Šta devojke (ne) vole kod muškaraca?

Svetlana (26): Fizički izgled nije za mene najvažniji. Mladići bi trebalo da znaju da je šarm njihovo osnovno oružje. A šta je to šarm? Pa duhovitost, kultura, otvorenost, tolerancija, dobar stav prema životu...


Vesna (20): Ne volim nepažnju i nekulturu. Volim lepe, tradicionalne i lepo vaspitane muškarce.

Mirjana (19): Laži su ono što me najviše nervira kod mladića. Imala sam jednu bolnu vezu u kojoj me je mladić stalno lagao i iako sam toga bila svesna nisam uspevala da se otrgnem od njega zato što sam bila zaljubljena do ušiju. Tek sada, posle tri godine shvatam da me je sve vreme ponižavao laganjem. Ne želim da u budućnosti budem sa nekim ko me laže.

Suzana (23): Mladići često brkaju našu želju za pažnjom i želju za seksom. To nije ista stvar i oni to treba da shvate! Kad želim da se mazim to ne znači da želim seks i tačka.

Mirabela (25): Uskoro treba da se venčam. Moj dečko i ja se odlično slažemo, ali mnoge moje udate prijateljice kažu da se muškarci veoma često promene kada uđu u brak. Pričale su mi da onda nestanu sitne pažnje, nežnosti, poljubaca je sve manje.... Ne bih volela da se moj brak pretvori u to...


Nada (23): Mladići koji privlače moju pažnju moraju imati dobra kola i novac za skupi provod. Ukoliko su slabijeg materijalnog stanja uopšte me ne privlače, bez obzira kolliko dobro izgledaju. Pored toga, moj mladić mora biti i dobar ljubavnik. Volim da sam mu najvažnija i da mi je potpuno posvećen, da me obasipa poklonima i pažnjom. I ja sam uvek doterana i želim da pored mene bude neko ko je takođe doteran, sređen, fensi...

Katarina (26): Ne volim kod muškaraca laž, prevaru, nadmenost, isfoliranost, tvrdoglavost, pesimizam, uskogrudost, a odbijaju me i takozvani “mamini sinovi”. Volim šarmantne, duhovite, vesele, iskrene ljude i jako mi je važno da moj mladić i ja imamo slične poglede na život. Što se tiče fizičkog izgleda sviđaju mi se muškarci koji su dobro razvijeni i koji imaju svoj osoben stil odevanja (pre svega ležeran). Kao i druge devojke volim da mladić ima dobru guzu. Takođe jako mi je važno da moj mladić dobro miriše!


Šta muškarci (ne) vole kod devojaka?


Nikola (25): Strašno me nervira “igranje igara” kojima su devojke sklone. Tako se gubi spontanost, a mi mladići stalno moramo da rešavamo neke zagonetke. Čim primetim da devojka igra igre i da nije iskrena, okrećem se nekoj drugoj jer nemam vremena za takve osobe.

Stefan (24): Volim da vidim lepu i doteranu devojku, ali ako je to sve što ona ima i ako su njene jedine teme nove haljine i cipele i ako doživi stres kada joj se skine lak sa jednog nokta onda tu nema mesta za mene.

Milan (26): Ne volim napadne, egocentrične, glupe, nekulturne, prazne, neuredne, isfolirane i devojke koje se preterano šminkaju. Sa druge strane privlače me komunikativne, ambiciozne, kulturne, prirodne i karakterne devojke. Volim devojke koje imaju obline poput J. Lo.


Aleksandar (20): Privlače me lepe i zgodne devojke slobodnih shvatanja, jer mi je seks veoma bitan u životu. Devojka koju tražim mora biti vesela, slatka, krhka i ljupka poput Kylie Minogue. Ne volim mračne devojke koje mnogo filozofiraju i vode dubokoumne razgovore. Volim neobavezne veze i još uvek nemam nameru da se čvršće vežem za bilo koju devojku...

Luka (25): Današnje devojke mnogo gledaju latinoameričke serije i onda pokušavaju da sve te banalne izmišljotine prenesu na njihov stvarni život. Od nas traže da se ponašamo kao junaci tih glupih serija, a ako naša veza nema toliko dramatike i ne liči na kojekakve Esmeralde i Kasandre naljute se na nas. Moj savet je da iz oblaka siđu na zemlju i da se ponašaju se realno.

balkanmedia.com
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
 Aha, sad znam da su muškarci i žene uglavnom od 18-25.
-pardon, 26.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Svi su u pravu posto je to njihova definicija i njihov ukus za suprotan pol

Sa moje muske strane: da, muskarci ne vole igranje toplo-hladno, glupe i isfolirane devojke i "drama queens" kojima je zivot spanska serija. Vole lepe i doterane devojke koje su kulturne, prirodne i vesele
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.628.0
mob
I-mate 30 Pro
Aleksandar (20): Privlače me lepe i zgodne devojke slobodnih shvatanja, jer mi je seks veoma bitan u životu. Devojka koju tražim mora biti vesela, slatka, krhka i ljupka poput Kylie Minogue. Ne volim mračne devojke koje mnogo filozofiraju i vode dubokoumne razgovore. Volim neobavezne veze i još uvek nemam nameru da se čvršće vežem za bilo koju devojku...
Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
 Ne volim kod muškaraca laž, prevaru, nadmenost, isfoliranost, tvrdoglavost, pesimizam, uskogrudost, a odbijaju me i takozvani “mamini sinovi”. Volim šarmantne, duhovite, vesele, iskrene ljude i jako mi je važno da moj mladić i ja imamo slične poglede na život. Što se tiče fizičkog izgleda sviđaju mi se muškarci koji su dobro razvijeni i koji imaju svoj osoben stil odevanja (pre svega ležeran). Kao i druge devojke volim da mladić ima dobru guzu. Takođe jako mi je važno da moj mladić dobro miriše!


Vidi ova moze da ima 26 godina ili 20 ali razmisljamo potpuno isto.  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.628.0
mob
I-mate 30 Pro
E jesi kraljica Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Pa kraljica majka  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Sendo 
Ja kod žena volim da delimo slična interesovanja, da smo skladni u odnosu (ne da bude ideal, ali da se "nađemo"). Recimo da mi je fizički izgled i sve ostalo manje bitno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
Citat
Ne volim nepažnju i nekulturu. Volim lepe, tradicionalne i lepo vaspitane muškarce.


Citat
Pored toga, moj mladić mora biti i dobar ljubavnik. Volim da sam mu najvažnija i da mi je potpuno posvećen,


Citat
Volim šarmantne, duhovite, vesele, iskrene ljude i jako mi je važno da moj mladić i ja imamo slične poglede na život

I da jos dodam da ne volim pored sebe lepe, prezgodne, narcisoidne Bogove. Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Sendo 
I da jos dodam da ne volim pored sebe lepe, prezgodne, narcisoidne Bogove. Smile

There can be only one... Narcs in relationship  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 16:05:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.