Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:36:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muškarci otkrivaju zašto varaju!  (Pročitano 22030 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.44
Nisam psiholog, ali koliko mogu da shvatim, čovek poseduje više nagona koje nastoji da zadovolji i pritom to ne zahteva nikakvo razmišljanje., kao npr glad. Kad si gladan, ti ne razmišljaš, nego uzimaš da jedeš... razmišljaš samo o tome šta bi mogao da jedeš.  Smile  kad si žedan, ne razmišljaš nego instiktivno posežeš za čašom vode.... Jedan od nagona je i seksualni. Kad ti se digne, ti jebeš ili drkaš ako nemaš šta da jebeš. Znači, tu je riba koja ti nije devojka, tebi se digao i to je to.

E, al pogrešio sam... nije samo mozak, da bi se odupro tom nagonu potrebna je i jaka volja, karakter.
Ne, to nije nesvesno. Smiley Da bi uopšte mogao da posegneš za čašom vode, prvo si je moraš obezbediti, zar ne?
Dakle, ono što nas razlikuje od životinja je to što između nagonske potrebe i zadovoljenja iste ide racionalna odluka (koja je najčešće jednostavan algoritam tipa - gladan sam --> idem da jedem). Kod normalnih ljudi, dakle, ne pedofila, piromana, kleptomana i ostalih kompulzivaca.

p.s. A gde je karakter ako ne u mozgu?  Smile

Citat
Ti ga napravi kao da je prevara djavo licno pa ti treba full set vestina da bi se odupro

eeeeee... video bi ja tebe šta bi rekao kad bi ti se neka sisata full riba u dopičnjaku u klubu nabacivala i mazila tuki preko pantalnona ili mešala dupetom po istom. Da li bi onda tek tako olako odbio ili bi se lomio...
Sad kad si tako objasnio, i meni tačno dođe da se kresnem sa tom sisatom u dopičnjaku, baš me briga što bi to mom momku... hm? smetalo.  Smile   Smile

ljudi, više jebanja, a manje piskaranja po forumima
WIN.  Smile

Ja ne mogu, imam bolnu menstruaciju; koji je tvoj izgovor?  Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2010, 11:42:21 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


life doesn't get easier, you just get stronger

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1290
Zastava Zrenjanin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
LG 

Ja ne mogu, imam bolnu menstruaciju; koji je tvoj izgovor?  Smile


there is one little thing called "too many informations"  Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2010, 12:08:07 od cincar »
IP sačuvana
social share
See, there's three kinds of people: dicks, pussies, and assholes. Pussies think everyone can get along, and dicks just want to fuck all the time without thinking it through. But then you got your assholes, Chuck. And all the assholes want us to shit all over everything! So, pussies may get mad at dicks once in a while, because pussies get fucked by dicks. But dicks also fuck assholes, Chuck. And if they didn't fuck the assholes, you know what you'd get? You'd get your dick and your pussy all covered in shit!
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 127
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Nisam psiholog, ali koliko mogu da shvatim, čovek poseduje više nagona koje nastoji da zadovolji i pritom to ne zahteva nikakvo razmišljanje., kao npr glad. Kad si gladan, ti ne razmišljaš, nego uzimaš da jedeš... razmišljaš samo o tome šta bi mogao da jedeš.  Smile  kad si žedan, ne razmišljaš nego instiktivno posežeš za čašom vode.... Jedan od nagona je i seksualni. Kad ti se digne, ti jebeš ili drkaš ako nemaš šta da jebeš. Znači, tu je riba koja ti nije devojka, tebi se digao i to je to.

E, al pogrešio sam... nije samo mozak, da bi se odupro tom nagonu potrebna je i jaka volja, karakter.
Ne, to nije nesvesno. Smiley Da bi uopšte mogao da posegneš za čašom vode, prvo si je moraš obezbediti, zar ne?
Dakle, ono što nas razlikuje od životinja je to što između nagonske potrebe i zadovoljenja iste ide racionalna odluka (koja je najčešće jednostavan algoritam tipa - gladan sam --> idem da jedem). Kod normalnih ljudi, dakle, ne pedofila, piromana, kleptomana i ostalih kompulzivaca.

p.s. A gde je karakter ako ne u mozgu?  Smile

Citat
Ti ga napravi kao da je prevara djavo licno pa ti treba full set vestina da bi se odupro

eeeeee... video bi ja tebe šta bi rekao kad bi ti se neka sisata full riba u dopičnjaku u klubu nabacivala i mazila tuki preko pantalnona ili mešala dupetom po istom. Da li bi onda tek tako olako odbio ili bi se lomio...
Sad kad si tako objasnio, i meni tačno dođe da se kresnem sa tom sisatom u dopičnjaku, baš me briga što bi to mom momku... hm? smetalo.  Smile   Smile

ljudi, više jebanja, a manje piskaranja po forumima
WIN.  Smile

Ja ne mogu, imam bolnu menstruaciju; koji je tvoj izgovor?  Smile

večeras
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.44
there is one little thing called "too many informations"  Smile
There is one little thing about the plural of ''information'', too.  Smile

Ozbiljno, reč ''information'' nema klasičnu množinu dodavanjem slova ''s'', već ostaje ''information'' i u jednini i u množini; takozvana singularia tantum - imenica je u jednini a označava množinu. I ja sam pravila tu grešku pa su me valjano ispravili.  Smile

E sad, pošto si dobio besplatnu lekciju iz englesko-srpske gramatike, molim odgovor na pitanje zbog čega je informacija o bolnoj menstruaciji suvišna?  Smile Je li ti ne znaš šta je menstruacija? Je li to neka sramota?

Idi pitaj mamu ili sestru pa mi reci...  Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2010, 12:32:12 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


life doesn't get easier, you just get stronger

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1290
Zastava Zrenjanin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
LG 
Ok,ok samo sam se zezao,nema potrebe da kreces u ofanzivu...I verovatno si upravo sto se tice gramatike,to me nikad nije zanimalo...I stvarno nema nikakve sramote u tome sto si dobila mecu,ali hteo sam reci da to nemoras da podelis sa ostatkom sveta...
IP sačuvana
social share
See, there's three kinds of people: dicks, pussies, and assholes. Pussies think everyone can get along, and dicks just want to fuck all the time without thinking it through. But then you got your assholes, Chuck. And all the assholes want us to shit all over everything! So, pussies may get mad at dicks once in a while, because pussies get fucked by dicks. But dicks also fuck assholes, Chuck. And if they didn't fuck the assholes, you know what you'd get? You'd get your dick and your pussy all covered in shit!
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.44
Ja ću o mojoj menstruaciji da pričam koliko hoću, to se zove sloboda govora, znam, znam, treba je zabraniti pod hitno i po kratkom postupku, a do tada možeš da naučiš da filtriraš informacije. Wink

Ovde se ionako nalazi pedeset puta gorih informacija od te. Ali da, kad se priča o sisanju, jebanju, pušenju, sisojebu, spermi, ženskom ejakulatu, vlaženju, natezanju, drkanju i jebanju u sve prohodne i neprohodne rupe, to je onda okej. A kada se spomene nešto što svaka žena na svetu u reproduktivnoj fazi ima svakog meseca, onda je to pi, fuj, bljak.


IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
ljudi, više jebanja, a manje piskaranja po forumima
Smile

Ako uskladis lepo raspored mozes da uradis oba. I da ucis Smile

PS Kaze se "too much information"  Smile Cisto kazem kako se pravilno pise  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


life doesn't get easier, you just get stronger

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1290
Zastava Zrenjanin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
LG 
OK,dosta vise sa tim ispravljanjem gramatickih gresaka,ionako smo dosta otisli u Off ( jesam pravilno napisao ? jel dobro ?  Smile )
Bambina , primi moje iskreno izvinjenje zbog pokusaja ogranicenja tvoje slobode govora , ali k'o sto sam i rekao samo sam se salio ( ! ),obecavam da necu vise.Slobodno pricaj o svojoj menstruaciji koliko hoces , posto ovde ljudi ionako do detalja opisuju izbacivanje svih svojih telesnih izlucevina i ostalih bioloskih materija...
...Shit, a do pre pola sata sam bio dobro raspolozen jer sam polozio ispit iz racunovodstva,a sad sam skenjan jer gde god da odes ljudi bi samo da se prepiru i sve shvataju kao licni napad.  Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2010, 13:45:47 od cincar »
IP sačuvana
social share
See, there's three kinds of people: dicks, pussies, and assholes. Pussies think everyone can get along, and dicks just want to fuck all the time without thinking it through. But then you got your assholes, Chuck. And all the assholes want us to shit all over everything! So, pussies may get mad at dicks once in a while, because pussies get fucked by dicks. But dicks also fuck assholes, Chuck. And if they didn't fuck the assholes, you know what you'd get? You'd get your dick and your pussy all covered in shit!
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.44
Čestitke na položenom ispitu.  Smile

I ne budi lud pa da se oneraspoložiš zbog nekih tamo nevidljivih ljudi na forumu, možeš misliti. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
Nokia 
Ok,ok samo sam se zezao,nema potrebe da kreces u ofanzivu...I verovatno si upravo sto se tice gramatike,to me nikad nije zanimalo...I stvarno nema nikakve sramote u tome sto si dobila mecu,ali hteo sam reci da to nemoras da podelis sa ostatkom sveta...


Ako ne znas evo ja cu da ti predocim; Na ovom forumu samo moderatori mogu da iznose intimu i baljezgaju o svem i svacem, a ako to urade clanovi, e onda je to prestup i prostakluk....zapravo vise prostakluk u fazonu zgrazavanja'' ja sam Majka Tereza i ne verujem sta citam, Boze sto su ovi forumasi prosti ''....tako da sto pre svaris to bice ti ok i neces sebi kvariti raspolozenje citanjem besmisla . Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:36:24
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.