Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muškarci na ženama prvo primećuju grudi  (Pročitano 22401 puta)
11. Sep 2009, 10:59:48
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Poznato je da muškarci vole da bulje u ženske grudi, a sad je i naučno dokazano da su one prva stvar koju muškarci primećuju na ženskom telu.



Naučnici s novozelandskog Univerziteta Velington otkrili su da gotovo polovina muškaraca, njih 47 odsto, pri susretu s osobom suprotnog pola prvo pogleda u njene grudi, a tek onda u oči. Trećini muškaraca pri pogledu na žensko telo prva fiksacija su ženski struk ili bokovi, a manje od 20 odsto njih gleda lice.

Neki objašnjenje za ovo traže u evolucijskom razvoju jer su žene s velikim grudima i užim strukom imale viši nivo hormona i bile plodnije, ali naučnici veruju da su razlozi ipak puno jednostavniji.

- Muškarci puno češće gledaju u grudi jer im je to estetski prijatno, bez obzira na njihovu veličinu - potvrdili su novozelandski naučnici koji su takođe otkrili da nisu grudi prva stvar u koju muškarci gledaju, već da u njih bulje znatno duže nego u druge delove tela.

Žene vode ljubav zbog dosade i mira u kući

Čini se da žene idu u krevet sa svojim partnerima iz najčudnijih mogućih razloga. Sindi Meston i Dejvid Bus, autori knjige „Zašto se žene upuštaju u seksualne odnose, 200 najčešćih razloga", navode da žene pristaju na seks zbog dosade, mira u kući, izlečenja glavobolje, pa čak i u znak zahvalnosti za lepu večeru.

- Većina muškaraca se u seksualne odnose upušta na osnovi privlačnosti, dok će žene pristati na seks čak i kada im se muškarac ne sviđa - tvrde autori knjige.

Istraživanje je obavljeno za potrebe knjige, a obuhvatilo je 1.006 žena koje su dale iznenađujuće odgovore. Jedna od njih je izjavila kako to čini iz duhovnih razloga jer je tako najbliže Bogu. Druge su navele da im seks služi kao lek za stres i glavobolju, a neke na taj način žele da usavrše svoje seksualne veštine. Većina žena, njih 84 odsto, priznala je da seks koristi kao sredstvo kojim će naterati partnere da obave neke kućne poslove.

- Vodim ljubav jer mi je dosadno, a to je i lakše nego svađanje. Osim toga, imam šta da radim - otkrila je jedna od ispitanica. Druga je priznala da je nekoliko puta pristala na seksualne odnose jer je žalila te muškarce. Neke žene su priznale i da im seks služi kao znak zahvalnosti za lepu večeru ili skupi poklon, pa su osećale da su dužne da daju nešto zauzvrat.

Žene rado nose neudobne cipele

U želji da izgledaju moderno i u trendu, gotovo četrdeset odsto žena spremno je da nosi neudobnu obuću pogrešne veličine, pokazalo je najnovije istraživanje.

Prema britanskom istraživanju, čak četiri žene od njih deset priznalo je da će kupiti cipele iako su im neudobne. Njih 37 odsto će trpeti neudobne cipele samo kako bi bile u trendu i imale „in" cipele sezone. Strast za cipelama ne muči samo žene. Pokazalo se da su i muškarci skloni da kupe neudobne cipele, njih čak 17 odsto potvrdilo je da kupuje obuću neprimerene veličine samo zato jer im se sviđa.

Istraživanje je pokazalo i da čak 80 odsto žena trpi neku vrstu bolova izazvanu neudobnom obućom. Kurje oči, žuljevi, bolni zglobovi i urasli nokti samo su neki od poduže liste problema koji ih muče.

Uprkos tome, čak četiri žene od njih deset nikada nisu zatražile lekarsku pomoć za neki od tih problema.

- Mnogi od nas teško odolevaju napasti da kupe obuću koja je u modi, pa makar ona bila neudobna i nezdrava za nošenje. Međutim, ne smemo da smetnemo s uma da će nas neudobna obuća zasigurno koštati bolova i da ona predstavlja rizik za zdravlje - upozorila je Lorejn Džons iz Društva pedikira.



Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Ja koliko vidim da svi prvo pogledaju u guzicu - cim se riba okrene ,pogled automatski spadne  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
ma postide se ljudi  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6630, valjda
uopshte nije tachno evo ja se slazem sa lolanom
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Zavisi kako je zena okrenuta, odn. sta je pogledu na raspolaganju. Sa svake strane ima po nesto. Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Pa ako je okrenuta prema tebi ,ti jedva cekas da ustane i proseta -samo da okrene dupe  Smile
Druzim se sa muskarcima vec godinama i znam vas u dusu  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3



Pa ako je okrenuta prema tebi ,ti jedva cekas da ustane i proseta -samo da okrene dupe  Smile


I ne bi bilo lose ako se pritom sagne, nagne ili tako nesto.. Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6630, valjda



Pa ako je okrenuta prema tebi ,ti jedva cekas da ustane i proseta -samo da okrene dupe  Smile
Druzim se sa muskarcima vec godinama i znam vas u dusu  Smile

Najgore u svemu tome shto je to skroz nesvesna radnja... uvek nekako pogled skrene...  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Kad bolje razmislim i ja svima prvo pogledam u dupe  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Ti sto gledaju u dupe, mora da su gejevi... Smile

Ne, zaista... muskarci gledaju u grudi jer merkaju kakva ce zenka da bude majka, a zene gledaju u musku zadnjicu jer zele da znaju da li je delija dobar lovac (tj. da li brzo trci za plenom i pred neprijateljem)...

A i iskreno... na nekim zenama... grudi su sve sto valja na njima... prave, vestacke, velike, male... na izvolte ili skrivene...

A i ne bi imali revije Viktorijine tajne da nema brushaltera...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.