Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 15:54:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muska sujeta  (Pročitano 16037 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Dodjoh do pola i procitah gomilu gluposti ... Mrzi me dalje ... Ako budem toliko dokona posveticu ti vreme da ti obrazlozim sve sto sam mislila ... Inace hvatas se za svaku moju rec da bi mi kontrirao ...
Tako da zaista mislim da ne moje vreme previse vredi da bi ga ovako tracila!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Ta polovina do koje si dosla vecinski se sastoji od tvojih recenica...
Ako ocekujes da te neko postuje, to podrazumeva da i ti njega postujes.
Ako ne mozes da podneses odgovor, nemoj ni postavljati pitanje.

A tvoje vreme vredi mnogo manje nego sto mislis.
Da nije tako ne bi ga trosila na takve ljude i takve rasprave.

Samo nisam upratio...
Jel problem to sto je ono sto sam rekao tacno?
Ili je problem sto sam bas ja to rekao?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Slusaj ... Ne znas apsolutno nista o meni da bi mogao sebi da dozvoljavas toliku slobodu da sudis o tome kakva sam ja i koliko moje vreme znaci. Mozda tebi ne znaci nista, meni znaci...
Zaista ne mogu da citam roman u kome nema niceg realnog, vec samo kontrirnje i indirektno vredjanje ukoliko je to moguce , pa makar i kontekst bio pogresno rastumacen.
Tako da nisam zelela uopste da zamaram glavu dalje od 8-9 reda ...

Kad bolje razmislim previse sam ga izgubila ovde ...
Nije problem nista... Ako si zeleo da primetis, kada se slazem sa tobom ja te podrzim, a ti u svakoj mojoj recenici trazis nesto sto se moze protumaciti i iz drugog ugla, iz kog se moze iskontrirati misao. (svako s proecnom inteligencijom moze shvatii sta u kom trenutku mislim, slucajno sam za ovih 9-10 meseci naisla na istomisljenike i ljude koji me razumeju... pa mislim da problem nemam)

Prosto ne znam zasto sam se juce vratila  na ovaj forum... Ima toliko drugih ... Tako da nije problem ... Postedecu te mog prisustva i komentara ubuduce !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Ja ne govorim o tebi praveci se da te poznajem, ja o tebi govorim iskljucivo na osnovu onoga sto si ovde rekla...
Cak isticem, da verujem da to kako se ovde ponasas, nema veze sa time ko si ti zapravo...

Ja nisam taj koji je problem, niti sam ja taj koji od ovoga pravi obracun...
Ja samo konstatujem stvari koje su po meni ocigledne, i ne trudim se da ikome idem uz dlaku, pa ni tebi...

I to da li ces na ovaj forum dolaziti ili neces, nema veze samnom, vec samo sa tobom...
Ako neces da dozivis kritiku, nemoj praviti ovakve teme i provaljivati ovakve izjave...

Ako je poenta da ja budem kriv za sve, nije problem nikakav...
Ti ces se osecati bolje, a meni je i onako svejedno - sto situaciju cini dobrom za obe strane.
A kad ti krene iz dupeta prema glavi, procitaj ono sto sam napisao bez tvoje zenske sujete, pa ces videti koliko je zapravo tacno, i koliko tu nema mesta ovakvim komentarima s tvoje strane.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
LG 4X HD
Citat
Neki sami sebe zavlace!!!!!
Ne zeleci da pogledaju istini u oci!

A kad smo kod zena ... Daj mi neku odbijenu neka se javi...
Htedoh da navedem primere ali vidim da mozda necesh vishe dolaziti na forum pa rekoh da se ne trudim.
aA ako ipak svratish ono shto moram da primetim iz tvoje prepiske sa Sf-om a i iz onoga shto sam dosada prochitao od tvojih radova  je da je tvoja sujeta prilichno van kontrole.

Belgrade: tema zakljucana na zahtev autora
« Poslednja izmena: 18. Feb 2009, 14:30:12 od Belgrade »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 15:54:18
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.