Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muška “Pravila" ponašanja (objašnjenje ženama):  (Pročitano 632 puta)
11. Nov 2004, 15:13:24
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Muška “Pravila" ponašanja (objašnjenje ženama):

1. Ženske grudi postoje da bi se u njih buljilo. Nemojte to pobogu pokušavati promijeniti

2. Naučite pravila korištenja WC školjke. Ta odrasle ste osobe. Ako je daska dole, dignite ju gore. Za korištenje iste, nama je potrebno da bude gore, a vama da bude dole. Mi vama nikada ne prigovaramo kada dasku ostavite dole,ne?

3. Subota=Sport i Sportska kladionica. Promjeniti to je kao da želite promjeniti zakone po kojima postoje plima i oseka.

4. Shopping NIJE sport. I ne, mi nikada nećemo misliti drugačije.

5. Plakanje i cmizdrenje je isto što i ucjena.

6. Kada nešto trebate, pitajte. Da to malo pojasnimo:
Mi ne razumijemo vaše diskretne znakove!
Mi ne razumijemo kada okolišate!
Mi ne razumijemo kad nam nešto pokušavate reći!
JEDNOSTAVNO TO RECITE!

7. ‘DA’ i ‘NE’ su sasvim normalni i uobičajeni odgovori na pitanja koja postavljate

8. Nemojte nas mučiti svojim problemima, osim ako stvarno želite da ih riješimo. Jer mi to radimo, rješavamo probleme. Za sažaljenje imate svoje prijateljice.

9. Glavobolja koja traje 3 mjeseca je veliki problem. Odite posjetiti liječnika

10. Sve što je muškarac rekao prije 6 mjeseci više ne vrijedi. Zapravo, svi naši komentari postaju nevažeči nakon 7 dana

11. Ako ste si umislile da ste predebele, možda stvarno i jeste!. Nemojte nas to onda pitati

12. Ako nešto što smo mi rekli može biti interpretirano na dva načina, a jedan od tih vas čini ljutima ili povrijeđenima, znajte da smo mi zapravo mislili ono drugo

13. Možete nas zamoliti da vam u nečemu pomognemo ili možete nam reći kako hoćete da vam pomognemo
NE jedno i drugo zajedno
Ako već znate kako je nešto najbolje napraviti, onda to same i napravite

14. Dok gledamo telku, recite sve što želite, ali isključivo za vrijeme reklama

15. Kristofor Kolumbo nije trebao smjernice za vrijeme vožnje, pa ne trebamo ni mi

16. SVI muški vide samo 16 boja, kao Windows defoltni setinzi.
Breskva, na primjer, je vočka, a ne boja.
Nemamo pojma što je boja alkantre.

17. Ako nešto svrbi, biti če počešano. Mi to jednostavno tako radimo.

18. Kada vas pitamo što se desilo i vi kažete “ništa”, mi čemo se ponašati kao da je sve u redu. Znamo da lažete, ali ‘ko će se sada boriti za istinu...

19. Kada pitate pitanje na koje mislite da nečete dobiti odgovor, dobiti čete odgovor koji niste očekivale

20. Kada idemo negdje van, nama je uredu sve što obučete na sebe, stvarno

21. Nemojte nas ispitivati o čemu razmišljamo, osim ako niste spremne pričati o: Seksu, Sportu ili Autima

22. Imate dovoljno obleke

23. Imate i previše cipela

24. Glede linije, ja sam dobro uobličen. Okruglo je oblik.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
mob
Nokia 3220
Eh ti muškarci- ni sa njima, ni bez njih. Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.