Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:03:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mucim ja njega - muci i on mene...  (Pročitano 679 puta)
29. Apr 2012, 15:36:31
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 431
Browser
Opera 11.01
Taman sam opr'o cetkice posle mazanja s Hu29, pa rek'o dok sam jos u ordinaciji da slikam da ne pomislite da sam dig'o ruke od hobija. Ambiciozni projekat koji sam zapeo da izguram pa makar crk'o je dorada Hasegawinog Mirage F.1C. Ono sto je otezalo i oduzilo rad je sokantna cinjenica da je "kada" kokpita napravljena presiroko minimum 4mm sto je onemogucavalo da se polovine trupa spoje sto moram reci da od ovog proizvodjaca nisam ocekivao. Kad sam to resio, morao sam da vidim od cega da mu napravim repni dodatak koji nameravam da mu nakalemim na rep. Sama cinjenica da ja nesto doradjujem je dovoljno urnebesna sama po sebi jer za mene je uspeh i da isteram "klot" maketu do kraja. Sad sam kao sto vidite u fazi bojenja slobodnom rukom. Par traka koje vidite po njemu su u funkciji da se cetkom ne zaprlja nesto sto ne treba. Verovatno ce neko hteti da pita i za elemente kamuflaze koji deluju nedovrseno. Radi se o tome da kad je kamuflaza "dugacka" i oblikom kompleksna zbog brzine susenja boje cetkom stvar moze vrlo lako da se ukenja. Za ovo ja nemam univerzalnog resenja i zato kao sto vidite farbam na kvarnjaka naime kamuflazu delim na manje celine prekidajuci je tacno onde gde ce ici dekal i na taj nacin sprecavam posle posmatraca da primeti da je prekida u bojenju i bilo. U donjem desnom uglu mozete i videti pilota kako lezi potrbuske cekajuci da mu se osusi kais a i delic merdevina kojim ovaj treba da se popne u maketu ako je zavrsim pre nego sto se mumificiram.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

MirageF1EQComp1.jpg
(375.29 KB, 2592x1944)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
"Cuj stari!" ( Smile) meni to ok izgleda, nego daj malo vise fotki, iz raznih uglova, necemo ti nista, a i ako te neko dira zubima cu ga strgat  Smile
Koliko moze da se vidi na fotki, dobro si se izborio sa tom sirokom kadom kokpita, tj, uspesno si je oturpijao. Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Samo udri, kad stignes, naravno. Niko ovde nikog ne zaboravlja i uvek cemo se radovati svakoj akciji, ma kolike pauze bile. Sve je to razumljivo.
"Samo mladi bizon, prebrzo pretrcava preko potoka" Haug! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:03:55
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: muci njega Mucim

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.233 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.