Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:12:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: MTV nagrada za Van Gogh!!!  (Pročitano 4451 puta)
01. Nov 2007, 23:58:51
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Drugu godinu zaredom Srbija ima najbolju muzičku grupu ili umetnika u regionu! Posle uspeha Aleksandre Kovač, evropsku MTV nagradu u kategoriji najboljeg regionalnog izvodjača dobila je beogradska grupa Van Gogh!

U istoj kategoriji za ovu prestižnu nagradu, pored predstavnika Srbije, bili su i bendovi Hladno pivo i Jinx iz Hrvatske, Dubioza kolektiv iz Bosne i Hercegovine i Siddharta iz Slovenije, koji su pre dve godine već osvojili ovu nagradu.

"Srbija je ponovo svet!", uskliknuo je frontmen Van Gogha Zvonimir Djukić-Djule nakon što je grupi uručena nagrada.

Grupa Van Gogh osnovana je januara 1986. godine, kada je iste godine objavila i prvi istoimeni album. Drugi album "Svet je moj" izbacili su 1991. godine, a treći "Strast" dve godine kasnije. Sledeći album bio je "Hodi" (1996), koji ih je definitivno svrstao medju najznačajnije srpske bendove.

Usledili su albumi "Opasan ples" (1999), "DrUnder" (2002) i "Kolo" (2006).

Grupu čine Djule (vokal i gitara), Srboljub Radivojevic (bubnjevi) i Dejan Ilić (bas).

Nagrada za album godine, prema izboru fanova, pripao je kanadskoj pevačici portugalskog porekla Neli Furtado (album "Loose").

"Znam da stalno plačem, možda zato što sam majka! Ali, ovo mi toliko mnogo znači i ovo je tako posebno za mene! Čujem moje pesme svuda – u šoping molovima, čak i stariji ljudi ih imaju kao muziku na telefonima. Hvala, Evropo! Obrigado!", rekla je Neli Furtado, koja je iznenadila novim izgledom, jer je sada plavuša!

Napadač londonskog Čelsija Didije Drogba i britanska manekenka Lili Kol dodelili su nagradu za najbolji bend 2007. godine. A to je, prema izboru gledalaca, hard rock bend Linkin Park. Ta grupa već ima dva Gremija i tri albuma.

Nagrada Artist Choice (možda i najprestižnija jer je dodeljuju muzičari svojim kolegama) pripala je Ejmi Vajnahaus, koja je uprkos najavama došla u Minhen. Nagradu joj je uručio frontmen REM Majkl Stajp. Ejmi je htela nešto da kaže, ali je publika toliko vrištala da je otišla sa scene bez reči.

Nagrada za najbolju rock pesmu otišla je u ruke kalifornijskom sastavu 30 Seconds to Mars.

U konkurenciji nagrada Inter act nagrada je pripala omiljenom nemačkom tinejdžerskom bendu - Tokio Hotel (ima već dva albuma).

Nagrada Ultimate Urban pripala je Rijani, koja bi prema nekim najavama trebalo da krajem novembra peva i u Beogradu.

U kategoriji Headliner pobednik je grupa Muse (nedavno smo ih čuli uživo u Beogradu).

Nesudjeni šampion Formule 1 ove sezone, Britanac Luis Hamilton dodelio je nagradu u kategoriji Most Adictive Track (u slobodnom prevodu najzaraznija pesma). Nagrada je pripala Avril Lavinj za pesmu "Girlfriend" . "Ovo je ludo! Hvala fanovima što su glasali za mene i nadam se da vam se dopada pesma", rekla je Avril.

Ona je dobila i nagradu za Best Solo artist.

Francuski elektro duo "Justice" dobio je nagradu za najbolji spot (pesma "Dance"), iako je Džastin Timberlejk važio za najvećeg favorita, pošto je njegov spot za pesmu "What Goes Around Comes Around" bio najskuplji.

Za najperspektivniji evropski bend proglašen je estonski Bedwetters ("Oni koji piške u krevet"). U konkurenciji su bili još rumunska Firma i turski Jakup.

Izvor : MONDO
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


I'm the eyes in your radio

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 295
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson w300i
Baš mi je drago što je Van Gogh dobio nagradu!!  Smile   Smile
IP sačuvana
social share



So hidden in the picture
Warping the world around me
They've been insistng
There's no difference between you and me
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
SonyEricsson w700
Nocas ne mogu da zaspim....  Smile Smile


Smile Smile Van Gogh
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 230
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia n70
Radujem se nagradi. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
ekstra  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


CS Maniac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5699
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
SonyEricsson k300i
Svaka cast  Smile Smile
IP sačuvana
social share
         
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Impossible Is Nothing

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2917
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Na svetu nista lepse,ne moze da postoji,nego sto je nasa ljubav prema Crno-beloj boji !!!
Ponos Srbije
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Wooooo  Smile    Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2308
Zastava Srbija, NBG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 6500c
Pokazujemo da smo u muzici ispred ostlih u regionu. Marija Serifovic pobedila na Euroviziji, Joksimovic bio drugi 2004, nasi pevaci su vecina na festivalima u Crnoj Gori, dve MTV nagrade u dve godine, velika vecina iz bivse Jugoslavije slusa Grandovce (iako mozda mnogi ovde to ne slusaju, ipak trebamo i to uzeti u obzir)
IP sačuvana
social share
O porodici Jelene Karleuse:
glupo pitanje, oni su cuvena slovensko - srpska plemicka porodica sa dubokim korenima u kraljevskoj lozi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 334
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia 
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:12:04
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.