Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:14:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: MSN messenger - FreeCamLink ??? wtf?  (Pročitano 5018 puta)
07. Apr 2010, 15:06:11
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1364
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
LG 
Izvinjavam se ako sam trebao temu da stavim u pc kliniku, molim admine da pomere ako treba.

Pre 2,3 dana su poceli na msn da me dodaju neki accounti, i danas su mi 2 od njih poslala:

1 konverzacija

7.4.2010  14:52:33  bokmalmquist16@hotmail.com  Aki > ak1  Looking For A Partner In Crime :o)   
7.4.2010  14:52:57  bokmalmquist16@hotmail.com  Aki > ak1  hey
7.4.2010  14:53:11  bokmalmquist16@hotmail.com  Aki > ak1  i'm 21/f your a male right?
7.4.2010  14:53:59  bokmalmquist16@hotmail.com  Aki > ak1  nice, I just got off work and finally got some time to relax which site did i msg you from again?
7.4.2010  14:54:26  bokmalmquist16@hotmail.com  Aki > ak1  I am a little busy right now, trying to upload some new pics if ya wanna check them out go http://www.freecamlink.net/hb5z tell me what ya think :-)
7.4.2010  14:54:49  bokmalmquist16@hotmail.com  Aki > ak1  I know a way we can chat and have a better time.. do you cam?
7.4.2010  14:55:15  bokmalmquist16@hotmail.com  Aki > ak1  Well i don't do yahoo cam or any other cam because i have been recorded before... But i do know one site you can watch me on cam, that assures me no one records...
7.4.2010  14:55:39  bokmalmquist16@hotmail.com  Aki > ak1  I mean... Do you want to see me on my cam? 
7.4.2010  14:55:58  bokmalmquist16@hotmail.com  Aki > ak1  Ok go to http://www.freecamlink.net/a2vvr and click on "JOIN FOR FREE" orange button at the top of the page to join up for FREE. 
7.4.2010  14:56:20  bokmalmquist16@hotmail.com  Aki > ak1  fill out your contact information and then on the next page...
7.4.2010  14:56:35  bokmalmquist16@hotmail.com  Aki > ak1  fill out your cc info baby for verification ONLY, their card will not be charged. 

tu sam ga block...

2 konverzacija

.4.2010  14:52:37  jacindaansoategui36@hotmail.com  Aki > ak1  Looking for friends 
7.4.2010  14:53:00  jacindaansoategui36@hotmail.com  Aki > ak1  hey
7.4.2010  14:53:18  jacindaansoategui36@hotmail.com  Aki > ak1  i'm 21/f your a male right?
7.4.2010  14:54:11  jacindaansoategui36@hotmail.com  Aki > ak1  nice, I just got off work and finally got some time to relax which site did i msg you from again?
7.4.2010  14:54:27  jacindaansoategui36@hotmail.com  Aki > ak1  I am a little busy right now, trying to upload some new pics if ya wanna check them out go http://www.freecamlink.net/hbny tell me what ya think :-)
7.4.2010  14:54:53  jacindaansoategui36@hotmail.com  Aki > ak1  I know a way we can chat and have a better time.. do you cam?
7.4.2010  14:55:18  jacindaansoategui36@hotmail.com  Aki > ak1  Well i don't do yahoo cam or any other cam because i have been recorded before... But i do know one site you can watch me on cam, that assures me no one records...
7.4.2010  14:55:40  jacindaansoategui36@hotmail.com  Aki > ak1  I mean... Do you want to see me on my cam?
7.4.2010  14:56:01  jacindaansoategui36@hotmail.com  Aki > ak1  Ok go to http://www.freecamlink.net/a2vhh and click on "JOIN FOR FREE" orange button at the top of the page to join up for FREE. 
7.4.2010  14:56:38  jacindaansoategui36@hotmail.com  Aki > ak1  fill out your contact information and then on the next page...

i tu ga block,

e sad, vidite da su u isto vreme konverzacije, e sad, ono sto sam ja pisao sam vam izbrisao, nesto sam se sprdao, pisao samo tackice, lupao po tastaturi a nebitno sta ja kazem on odgovori nesto "pametno" tera te da udjes na taj link... e sad, ja ne znam, odakle njima moj msn, i zasto me dodaju, i zasto postoje uopste ti "roboti" koji teraju ljude da udju...

video sam na yahoo answers da se i drugim ljudima u svetu to desava, ali nema odgovora...

hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.356.2
mob
Tel.Me Your.Number
Kad god ti si pojavi nepoznata adresa ti block + delete. Ništa drugo ne možeš da uradiš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 631
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
Alcatel OneTouch990
cuti i mene ubise... Smile
svaki dan po 2,3 contacta me dodaju
IP sačuvana
social share


Forever alone.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


MAC MAC

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2249
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson w200i
Auuu taj lik je i mene smarao... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1364
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
LG 
a jel zna neko odgovor zasto te dodaju i teraju da udjes tamo? sta bude ako udjes tamo? aaaaaaa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 396
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
SonyEricsson k800i
najverovatnije dobijes neki od msn virusa....zato blokiraj i obrisi te kontakte
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1364
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
LG 
blokirao, reportovao da su spameri, obrisao, ali dodaje me svaki dan po njih 2 minimum  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Jeftina reklama. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1364
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
LG 
bedna reklama  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy S Advance
I meni bilo sumnjivo odakle imaju moj msn... isti problem sa dodavanjem... pokusao da vidim odakle im moja adresa ali kao sto je neko gore naveo, bilo mi je sumnjivo sto odgovaraju tom brzinom... i sto je jos vaznije - uvek su tu...

Tako da... drago mi je da sam naleteo na ovu temu... block + delete  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:14:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.