Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mrzim Ustase!  (Pročitano 25066 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 1
A da mi ti malo popusis kurcinu mamu ti jebem smrdljivu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Nemam komentara.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ajde lepo da se svi smirite i konacno naucite sta sta znaci ...
Nacionalizam je ljubav prevashodno prema svom naordu pa prema ostalima i ne podrzaueva mrznju.
Ne zelim da zakljucavam temu , bannujem nekog i sl, ali smirite se malo.
lepo sma jos na pocetku teme rekao.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
glupi hrvati.

pa sam ji jedan od vasih na gamespy-u rekao da je za vreme rata ucio skolu u podrumu i sklonistima zagreba!
to govori sve!!

Jaki ste mi vi ko muda labudova.
EJ be dosli smo vam do Zagreba, kad bi vi do Beograda???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
1914. su ti hrvatske jedinice A-U vojske (kad već skrećeš s teme ustaštva><četništva) prve ušle u Beograd kad ga je napustila srpska (poražena) vojska. Poslije su ga Austrijanci izgubili, a 1915. su vam Bugari došli s leđa i dalje znaš... povlačenje na Krf i sve šta je išlo uz to.
1941. su ustaše došle do Zemuna i zadržali se tamo dok Rusi nisu došli. Koliko ja znam Zemun je puno bliži Beogradu, nego Nebojan Zagrebu (dokuda ste 91. najdalje došli.) Svejedno pobjegli ste za 2 dana. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
1914.???
Pa tad je jedan ceo puk vojnika izgunio za majku Srbiju, njihovi zivoti su bili otpisani odavno. To se zove herojstvo, izginuti za odbranu cele drzave, a tu nema nikakvih ustasa nego su izginuli pred nemcima, a jos nesto jesi li ti znao to da je Beograd tada bio granicni grad, na granici sa AU????????
1941, isto tako, lako vam je bilo doci do Beograda posle bombardovanja od strane Nemaca u 6h ujutro, posle povlacenja vojske na jug u planine (Ravna Gora), ostali su samo Nedicevci koji su bili sa svabama, a vama je tad bilo "TESKO" da predjete Savu ili Dunav i dodjete do Zemuna i to nekolio pisljivih ustasa, ulizica koji su uvek lizali dupe jacim silama.

1941. pre toga jedan narod, sada podeljeni, u Beogradu padaju bombe u Zagrebu i Ljubljani cvece, pada cvece po okupatorima po Svabama, Hitler Dolazi, svi mu lizete cmarinu, joj nas Hitler, a posle padom Hitlerovske nemacke na Istocnom frontu, bezite brze bolje "BRACI" Srbima da vam pomognu a i mi budale , jebo nas Tito, sta smo miu trazili po Sloveniji i Hrvatskoj.
Al nema veze, to dokazuje da ste vi oduvek bili picke, ulizice, nikad niste imali svoje slobodno JA.
Dali bi ste vi prijatelju moj, dali celu jednu generaciju za oslobodjenje?
!914. Srbija je dala 40000 dece "vojnika" starosti od 12-16 godina.ostalo ih je samo 3000 posle toga.
Da li si cuo da je u Srbiji, 1912. kada nam je Bugarska objavila rat, za 24h mobilisano (ne znam tacnu cifru koliko ukupno) 300.000 ljudi vise nego sto treba, svi su se prijavili. Bila je to najbrza mobilizacija vojske (tj. naroda) otkad svet postoji.

Zatim ustaso moj da li ste vi imali ovo:
ili ti bolje ovako:

Gde ste vi tada bili??? I tad ste lizali bulju.

Seti se malo kada ste lizali bulju hazburskoj monarhiji, nemcima, kada ste hteli da isterate srbe iz vojne krajne, ali vam oni to nisu dali pa ste im onda poceli lizati bulju.
Seti se da je AUSTRIJSKI CAR BIO VAS KRALJ!!!A SRBIJA??????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Ajde da konačno malo ozbiljno diskutiramo. Svi podaci o Srbiji i položaju prema A-U stoje, ali moraš znati da je težište rata napočetku bilo prema zapadu Srbije (Cer i Kolubara)uz granicu s BiH, a vi ste samo izveli jednu sporednu akciju upada u Srijem, ali su vam jedinice bile brzo potučene. (Priznajem da ih vjerojatno ni nije bilo mnogo.)
Što se tiče 2. rata, da ispočetka smo podržali Hitlera, ali jesi li se ikad pitao zašto. Zbog čega mi ne bismo imali pravo na vlastitu državu? Tko je od nas mogao znati tko je i kakav je Hitler? Ne znam koliko se baviš poviješću, ali možda si čuo ili negdje pročitao da je prvotno vođa hrvatske države trebao biti dr. Maček koji je to odbio, pa je onda u igru ušao Pavelić koji je u narodu do tada gotovo bio nepoznat iako je 1927-29 bio poslanik u skupštini Kraljevine SHS. Ustaški režim već i zbog predaje Dalmacije Talijanima nije nikad uživao podršku Hrvata. Mi smo samo željeli vlastitu državu pa kakva je takva je, a svi su vjerovali da će Maček kad tad doći na vlast. Što se žrtava tiče ni mi ne zaostajemo mnogo za vama, osobito kad pomisliš na Bleiburg, Jazovku, Mitrovicu i ostala stratišta iza rata gdje su masovno ubijani civili. Vođe i pravi krivci se uvijek izvuku.
Što se tiče našeg kralja Franje Josipa tu si naveo neistinu (ne tvrdim namjerno) oko toga da smo htjeli istjerati Srbe iz Vojne krajine. Naše plemstvo je samo htjelo ukinuti povlašteni krajiški status koji su imali stanovnici krajine i Srbi, ali i Hrvati. Kada je Krajina konačno 1881. ukinuta Srbi su imali dobar položaj u tadašnjoj Banskoj Hrvatskoj (to ti je današnja Hrvatska bez Istre i Dalmacije, ali sa cijelim Srijemom) tako da je od tadašnjih 8 županija na čelu njih 4 bio Srbin, a Srbin je također bio i predsjednik našeg Sabora. Također i za vrijeme 1. svj. rata predsjednik hrv. Sabora je bio Srbin Bogdan Medaković, a na vlasti je bila hrv.-srp. koalicija. Od 30-ak vlada kralj. Jugoslavije samo jednom je premijer bio neSrbin i to Slovenac. Svi podaci o zaposlenicima u različitim državnim firmama i uredima (ministarstva, vojska...) pokazuju gotovo 90% zastupljenost Srba što ipak nešto govori. (Sve te podatke lako možeš provjeriti i vidjet ćeš da su istiniti.)

A što se onih karata tiče, nitko to ne poriče, ali mi se čini da je u Dušanovom carstvu bilo više Albanaca, Grka i Vlaha, nego Srba, a koliko znam nije baš ni dugo potrajalo. Sin Uroš nije bio ni sjena od oca. Smile  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: Laslo
1914. su ti hrvatske jedinice A-U vojske (kad već skrećeš s teme ustaštva><četništva) prve ušle u Beograd kad ga je napustila srpska (poražena) vojska. Poslije su ga Austrijanci izgubili, a 1915. su vam Bugari došli s leđa i dalje znaš... povlačenje na Krf i sve šta je išlo uz to.
1941. su ustaše došle do Zemuna i zadržali se tamo dok Rusi nisu došli. Koliko ja znam Zemun je puno bliži Beogradu, nego Nebojan Zagrebu (dokuda ste 91. najdalje došli.) Svejedno pobjegli ste za 2 dana. Smile


Moj deda je u Mojkovačkoj bitci klao vaše ustaše. Sramota je kada 25000 croata i 1000 austrougarskih generala popuši kurčine 5000 slabo naoružanih (ali kuratih) đetića. Vidi se da ste velike junačine!
Inače, nešto sam zaboravio, reci mi kako se ono beše završio prvi sv. rat?
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Svi ste mi strucni za "ko je sta i kada" ... ubilo se. Ali OK... necu da se mesam vec samo sledece da istaknem:

Ako vec tako spominjete Srbiju gde je bila i sta je bila, onda mi ne dirajte nikako Vojvodinu i nase zahteve. Nismo Vas nista pitali kada se stvarala.
Vi ste sa Vasim ognjistem uradili sta ste uradili ali ovu nasu mesavinu svega NE dirajte ni malim prstom na nozi.
Toliko od mene ...
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: Puky
Svi ste mi strucni za "ko je sta i kada" ... ubilo se. Ali OK... necu da se mesam vec samo sledece da istaknem:

Ako vec tako spominjete Srbiju gde je bila i sta je bila, onda mi ne dirajte nikako Vojvodinu i nase zahteve. Nismo Vas nista pitali kada se stvarala.
Vi ste sa Vasim ognjistem uradili sta ste uradili ali ovu nasu mesavinu svega NE dirajte ni malim prstom na nozi.
Toliko od mene ...


Није ми баш јасно ста си хтео да кажеш, па ми реци на које `нас` то мислиш да ти не дирамо Војводину и ко сте то `ви` и који су ваши захтеви?
Да можда и ти немаш нешто против Србије и откуда ти идеја да је Српска Војводина више `ваша` него `наша`?
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.