Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:34:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mrzim gradski prevoz!!!  (Pročitano 7203 puta)
03. Jul 2007, 17:35:11
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG Frizider
Ova tema je stvorena da iskazete neskrivenu mrznju prema svakakvim iskusenjima koja
vas svakim danom ocekuju u voljenom GSP-u. Ne kazem da je uvek lose, nekad zaista super
prodjete, imate mesta za sedenje, niko nije smrdljiv usao u bus, vozac nije isfrustrirani
ljubimac formule 1 i "naglih kocenja".......ali sve to pada u vodu kad neki grmalj od sto kila
resi da bas na vasoj nozi odmori svoje stopalo br.48, kada mudri student misli da ranac koji
strci pola metra ni u kom slucaju ne treba skidati sa ranca, kada sredovecna zena u cvetu snage
prvo sedne pa moli ostale da joj otkucaju kartu koja je 15 metara udaljena od sedista, kada
se neko nasloni na rasklimanu staklenu reklamu koja se otkacinje i vas onako pospane pravo po
tintari (desilo mi se),..........ajde vas da vidimo, posto sam ja uspesno preziveo 5 sudara sto
troli sto autobusa.......srecno sutra u prevozu!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 141
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.20
Nista ti nije bolje ni autom,uz Takovsku ti treba pola sata. Ja sam za varijantu pessacenja tu  do pet-sest stanica. A kad se mora u busom ,uhvatim dobro mesto za stajanje i bass me briga  sta ko radi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 141
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.20
Mislio sam busom.javascript:void(0);
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG Frizider
Nista ti nije bolje ni autom,uz Takovsku ti treba pola sata. Ja sam za varijantu pessacenja tu  do pet-sest stanica. A kad se mora u busom ,uhvatim dobro mesto za stajanje i bass me briga  sta ko radi.
Pa jebi ga kazem ja nije uvek strasno, samo evo vec 5 godina od kako sam primoran svakodnevno
da koristim prevoz svasta sam video a i skoro svasta doziveo. Ni mene ne interesuje sta ko radi ukoliko
tim radnjama ne obuhvataju mene.....pa onda onako mrtav uvece posle svega udjes u bus i neki kreten
je bas nasao u onoj guzvi da jede pljeskavicu sa duplom porcijom luka pravdajuci se da nista nije jeo ceo dan
e o tim situacijama ja pricam a doziveo ih je svako od nas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 332
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Siemens neki stari
a tek trole u kojima ne moze da se iskljuci grejanje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


eat steel !

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 853
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola v3
Najvishe sto mrzim u  Gradskom prevozu to su kondukteri koji su spremni
na sve da ti uzmu 30 dinara...pa cak i da se biju...bilo je i toga !  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


I take nothing from noone!!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 133
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens 
Kondukteri su najgori,jos kad krenu da me ubedjuju da barem gradski prevoz nije skup! Alo bre! 30 din! To je bre ceo hleb! Jos ako moram da promenim vise autobusa.......bankrotiram............strasno!
A da ne pricam kad se soferu cefne da sve putnike usred voznje izbaci i kaze da je to zadnja stanica i da sacekamo novi bas (to mi se u zadnja dva dana desilo 3 puta!)!
Ah,da,i kad sam prinudjena da zvacem tudju kosu jer se zena ili devojka ispred mene razmahala svojom raskosnom kikom!  Smile Smile
« Poslednja izmena: 04. Jul 2007, 16:40:51 od Saska_the_luda »
IP sačuvana
social share
There is no God!
Zivot je kurva,nauci da ga volis!!!
Vise ne ocekujem dobre stvari......posle se samo razocaram......
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 13241
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Sony 
Ma joook bas je suuper to sve..Obozavam one kratke sezdesetpetice,u kojima ne mogu da se mimoidju dva coveka,i u kojima se po pravilu svi nabiju oko vrata,pa,da bi ushao moram da se verem po shipkama,ako su prichvrshcene dobro  Smile
I obozavam histerichne hipohondore koji ce umreti ako odshkrinem malko prozor,iako je unutra 55 stepeni.A najgotivnije mi je kad ulete mali cinganchici sa svojim gaazdom koji nabada neku staru harmoniku i pochnu da peeeevajuuuu da sam bio nekooooo nikooooo,zatim ti se okache o nogu i traaze,a ja nikad nemam sitno u dzepu,a mnogo mi da im dam 100 dindzi  Smiley 1
IP sačuvana
social share


Sreca ne postoji u zivotu... postoje samo momenti srece        just strawberry                   Gde volite da letujete/zimujete,putujete uopste?...posetite novi pod forum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


eat steel !

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 853
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola v3
Dobro koliko ja znam u Bg-u se kupuju kartice na trafikama blizu stanice a onda se
samo ,,overe,, na onim cudima u basu, neznam kako se zove on skalemerija
i lagano povuces i vozis se...a u Nisu nije tako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 332
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Siemens neki stari
Najgore su one babe i dede koji cekaju u niskom startu da utrce u autobus kako bi  seli ili te molecivo gledaju dok sedis kako bi im ustupio mesto a nece da sede ako nisu okrenuti u pravcu u kom se voze a da ne spomilnjem one koji se 5 stanica ranije grcevito drze za vrata da slucajno ne bi ostali u autobusu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:34:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.