Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mrtvog dečaka nosio na haubi  (Pročitano 727 puta)
05. Nov 2004, 11:15:52
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mrtvog dečaka nosio na haubi
Na Bojana je, prema izveštaju policije, "golfom" užičke registracije naleteo Vlaislav Filipović (36) iz Požege

UŽICE - Devetogodišnji Bojan Đurđić, đak drugog razreda Osnovne škole u Kremnima, poginuo je prekjuče kasno popodne na magistrali Užice - Mokra Gora, na pedesetak metara od svoje kuće, pred očima roditelja i tri godine mlađe sestre. Na njega je, saopštila je kasno preksinoć užička policija, krećući se "neprilagođenom brzinom", "golfom" užičke registracije naleteo Vlaislav Filipović (36) iz Požege, upravnik Carinske ispostave Kotroman na granici s Bosnom i Hercegovinom.

- Bojan se vraćao iz škole, na biciklu je otišao malo ispred nas, iza njega išli smo supruga, mlađa kćerka Bojana i ja, pešice. Na oko 150 metara ispred nas, Bojan je već trebalo da siđe sa puta, da skrene desno u dvorišteÖ Sam trenutak nesreće nisam dobro video, samo je nešto puklo, (Ö) doneo ga je na haubi skoro do ispred nas - pričao je juče Bojanov otac Radojko, radnik Šumske uprave u Kremnima.

Na magistrali se u tom trenutku našao i Radojkov komšija Trivun Mirković, koji je video Bojana da se kreće desnom stranom puta ka kući, ali ni Trivun sam trenutak udara nije video.
   
      

Zvezdica na nebu

- Doveče, kad padne mrak, ići ćemo napolje da gledamo zvezdice, naš Boko će biti gore - tešila je juče, gušeći se suzama, uplakanu mlađu ćerkicu, šestogodišnju Bojanu, njihova majka Živka zaposlena u hotelu "Omorika" na Tari.
      
      
      
   
   
      

Pista, a ne magistrala

- Pravac na magistrali kroz Kremna, dug nekoliko kilometara, više je aerodromska pista nego put, ovde oni koji kupe dobra kola dolaze da ih testiraju. Iako je ograničenje na ovom delu puta 60 kilometara na sat, malo ko ovuda prođe ispod stotke, a ima bajkera koji projure i 200 kilometara na sat. Retko koja godina prođe da neko od meštana ne pogine - pričaju komšije Đurđića tražeći pomoć policije u obuzdavanju nesavesnih vozača.
      
      
      
   

- Dete je prošlo pored mene, desnom stranom puta, javio mi se u prolazu. Poslednji tren kad sam ga video bio je na krajnjoj desnoj strani puta gledano u pravcu njegovog kretanja. Pošto mi je nisko sunce udaralo u oči, sagao sam glavu, i samo sam čuo udarac, a onda sam ugledao komade od kola kako lete na sve strane. Stavio sam ruke preko očiju da se zaštitim, a sledeće što je bilo video sam da je vozač zaustavio kola, izleteo napolje, i kukajući poleteo putem. Kleknuo je na bankinu i tek tada sam video da kukajući leže po detetu. Počeo je i mene da zove u pomoć, prišao sam, uhvatio malog rukom ispod vrata. Pristigao je još jedan komšija sa "golfom", ubacili smo zajedno Bojana u kola da ga vodi u Užice u bolnicu - svedočio je juče Trivun.

Sa teško povređenim Bojanom u kola je uleteo i dečakov pradeda Milorad Đurđić (82) iz Kremana.
- Žurili smo ka Užicu, Bojan nije davao znake života, samo je u Sušici malo pomerio ruku. U bolnici, kad smo stigli, doktor me pita - šta si mu ti, ja kažem - pradeda, on mi veli - nije ti živ. Kući posle, kad sam se vratio, pita me mala Bojana - đede, gde mi je brat - pričao je juče i kukao u kući Bojanov pradeda Milorad.

Užička policija druge detalje udesa juče nije saopštila, pa je ostalo nejasno gde se dečak tačno nalazio u trenutku udara i kojom se brzinom kretalo vozilo kojim je upravljao Filipović. Prema nezvaničnim saznanjima Glasa, tragovi na biciklu ukazuju da je vozilo udarilo u levu stranu bicikla i dečaka i da je Bojana na haubi nosilo oko 50 metara.
Z. Šaponjić
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
strasno  Smile  Smile  Smile  , citao sam juce u novostima , ima i slika automobila

Auto izgleda kao da je zolja proletela kroz njega kako li izgleda decko onda  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 399
Zastava Pancevo
mob
HTC Tytn II
Stvarno grozno....Jadna ta porodica  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 377
Smile strasno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.