Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:54:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mrtav covek  (Pročitano 2398 puta)
17. Jul 2010, 09:04:23
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
HTC Wildfire S

Mrtav covek


Vojska.


Sretenje 2008.


Kasarna Nis.


Organizacija Manifestacije "Otvoreni Dan Sretenje 2008"


Cekamo sa Kapetanom, smaramo se dva sata sedeci na livadi. Sve je spremno vec odavno. I sad cekamo.


Da razjasnim neko je dosao do jedne mozda lose, mozda dobre zamisli da za taj otvoreni dan kad dodju svi ti specijalci i sta ti ja znam svi klinci koji dodju mogu tamo da se zezaju sa njima, da im pokazu tenkove sprave u principu da pokazu mladjim kolegama svoje igracke.


Jer mozete da zamislite kako klinci obozavaju specijalce em imaju tenkove, em lete u helikopteru, em su obuceni ko nindze.


Znaci kad sam ih video, klinci su ih drzali za ruke i gledali ko u boga, trebalo je videti te oci.Mozete da zamislite nindza uzivo.


I sad nakraju dodjosmo do uvrnute situacije, posto nose oruzije, nesmeju da ga spuste po pravilu ili odloze.


I sad ko odlozi oruzije to je krsenje kodeksa ponasanja kad imas oruzije i sve te gluposti koje normalnom civilu nisu jasne pa ne vredi da ih crtam sad ovde ljudima.


Uglavnom ide sad ta manifestacija, sa sve nindzama, tenkovima, avioni maklinci normalno u transu, orlovi lete na nekih 500m od zemlje sa sve pilotima koji masu ma super ideja.


I sta je sad tu ona druga strana, nindze posle te manifestacije vodi te iste klince da klopaju u kantini, ovi su tu nesto svasta spremili sa roditeljima itd...


Uglavnom posle nekih 20min puste oni njih sve na livadu, ali niko im nije rekao sta sad, nemaju nista planirano sve do sad je islo po naredjenju, protokolu itd.


Nesto su me prebacili na drugu stranu kasarne da nesto sredimo, i dolazimo posle nekih 10 min sa komandantom istih tih nindzi, oni okacili oruzije o neko drvo da klinci ne mogu da ga dohvate zezaju se tamo sa njima, igraju fudbal ma katastrofa, prekriveni blatom ljudi od 20-30 godina profesionalci, oni napumpani, izvezbani ceo zivot posvetili samo tome da postanu to sto jesu.


Iz vojne gimnazije, u vojne skole, pa na akademiju itd...uglavnom njima je ceo zivot vojska, sad vidis kako ona deca skacu po onoj livadi i po njima, kako cudan osecaj, odjednom ti postane toliko smesno skapiras da izmedu tih klinaca i tih top-gun specijalaca nema nikakve razlike. Svi su kao klinci od 5 godina.


A najveci sok je bio kad su videli "tetu" majora isto sa njima, sa sve komentarima "Jesi ti zena od nindze"


Toliko sam se smejao da je malo falilo da trcim u WC, a ni pukovniku nije bilo lako, covek je morao da sedne na klupu od smejanja. Uzasno mi je bilo krivo sto su ovi novinari snimali samo one gluposti sa eksplozijama i slicno.


Ali skapiram ja da tu fali jedan nindza i jedan klinac, i nadjem ja njih tu kod jedne fontane ispred komande plavaca.


Klinac se nesto skroz skenjao, a ni taj vodnik koga ja znam kao uzasno veselog tipa koji je lupao najsmesnije viceve kad god bi 99 pali u neku zeznutu situaciju, toliko bi se smejali da bi nekad morali da stanemo po 5-6 minuta da bi se smirili.


I sad bas mi nije bilo jasno sta se dogadja, ali eto uglavnom otac tog klinca je isto bio nindza, i poginuo je negde.I klinac je dosao sa mamom jer je hteo da vidi da nije tu, ali nije pa je odlutao.I nasli su se njih dvojca negde tu, znam da ovaj vodnik nikad nije bas voleo decu, posto ga nikad nisam video sa zenom i klincem, uostalom ne znam bolje da u to ne ulazim, mislio sam da je gay pa bolje da ne cackam mecku.


Dogovore se njih dvojca da moze da dodje tu u kasarnu kad god hoce.I naprave njih dvojca taj "deal" i dolazi mama od klinca i gotova je cela ta manifestacija i to svo zezanje.


I otisli su mama i klinac, i sedim ja tu sad sa tim vodnikom i njemu polako idu suze na oci, ali on ne place, i bas lije ali nema nikakvih promena na licu, isti onaj osmeh preko koga ide suze.Dosta cudno ja ga takvog ne znam pa je to za mene bio sok.


I sedimo mi tako i cutimo, ja nemam pojma sta da mu kazem nit znam sta se dogadja, niti bih imao sta da kazem i da znam.Pocne covek da prica kako je i on imao klinca tamo negde 99' i da je klinac sa njegovom zenom poginuo za vreme bombardovanja i eto pocne opet malo da se smeje eto 8-9 godina nije plakaosad ce da se izblamira i pocnem i ja nesto kao sa polu osmehom da krivim usta iz pristojnosti.


Ko bi rekao da Dusa pakuje tugu u staklene kutije.

Ali eto zasto ja sve ovo pisem, sretoh pre neki dan coveka, sa mamom od klinca, sreli su se u Egiptu na letovanju, nasli se u istom hotelu, i eto verili se.I nista on mora da ide i ispozdravljamo se mi.

I ja sedim u toj stolicu u kafancetu, sav izgubljen, i mislim se jebote, koji happy end.




  Nindza Zadruga

Izvor: Blog B92 - Eizo (uz dozvolu autora)
« Poslednja izmena: 17. Jul 2010, 09:14:21 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Apple iPhone SE 2020
Najbolji tekst koji sam procitala za dugo.. dugo... vremena..

Citat
Ko bi rekao da Dusa pakuje tugu u staklene kutije.

Ili malo seljackije - Stegnes srce i nastavis dalje...

U ostalom... to je ona tacka loma o kojoj sam pisala na nekoj od tema... i uvek se desi kada se najmanje nadas...
« Poslednja izmena: 17. Jul 2010, 09:29:45 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Baš "jebote, koji hepiend"!
Toliko redak i lep da je zaslužio da se metne na papir.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
HTC One
Po cenu da ispadnem glup, u cemu je poenta? Odnosno koja je poenta teksta postavljenog ovde a ne o cemu se u prici radi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Ja sam zaglavila tamo negde kod priče o nindžama.  Smile

Stvarno je odličan tekst.  Smile
« Poslednja izmena: 17. Jul 2010, 17:28:21 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Qtek 小米
[font=georgia]
Mrtav covek



Jer mozete da zamislite kako klinci obozavaju specijalce em imaju tenkove, em lete u helikopteru, em su obuceni ko nindze.


ЈеР не могу да ... замислим глупљи текст.

WhiteGoa забрињаваш ме, ово изгледа само ти и колективна женска памет овог света капира.
 Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.99
jebote ja sam mislio da jedini ja ne mogu da shvatim o cemu se radi ovde Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
Samsung 111111
Bio sam na ovom otvorenom danu  Smile

Citat
I sad nakraju dodjosmo do uvrnute situacije, posto nose oruzije, nesmeju da ga spuste po pravilu ili odloze.
I sad ko odlozi oruzije to je krsenje kodeksa ponasanja kad imas oruzije i sve te gluposti koje normalnom civilu nisu jasne pa ne vredi da ih crtam sad ovde ljudima.

Sta sere bre ovaj..oruzije je postavljeno na stolovima pridjes uzmes pusku,slikas se..popricas sa covekom pa odes za drugi sto..jedino ako sam pomesao "Otvoreni dan"..

E prica nema poentu..jedino srecan kraj  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Nindze. jer to "Sunny" otisla u vojsku Smiley  Smile

Lep zavrsetak price ali ovo je moglo da se isprica bez ovolikog teksta  Smile

IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.7
mob
I-mate 30 Pro
Sta reci....Bravo care!!!!

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:54:26
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: brana covek Mrtav

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.