Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:01:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Možemo li bez politike?  (Pročitano 6674 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
Iskreno ne pratim politiku.Smara.
Ne volim ni istoriju.Znam nasu istoriju..do odredjenih granica ali nista pretreno.
Elem istorija i politika su jako povezane.Tako da obicno ljudi koji vole istoriju,vole i politiku.I jedno i drugo su kurve kod kojih mozete i ti i sagovornik da budete i upravu i zajedno da gresite,a da odgovor mozda nikad i ne saznate.
Politiku treba pratiti u dovoljnom obliku,samo da budes upucen u problem..a ne da pratis svaku jebenu vest koja se dogodi..to je samo davljenje u problemima politike.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Politiku niti pratim niti me zanima. Mogu svi politicari da crknu sto se mene tice.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mogla bih ja komotno bez nje, ali ne moze ona bez mene...pa i kad se ja ne bavim njome...bavi se ona sa mnom na svim nivoima....

idealan zivot je tamo gdje ne znate imena i prezimena clanova vlade...ko je predsjednik mjesne zajednice ili kucnog savjeta....

a mene sa nekakvim papirima juri i neka olos po haustoru mjesecima...celava spodoba drustveno angazovana koja kune i golubove u sve 16 , jer seru po simsu...

trazi da se skupimo svi iz ulaza u nekom memljivom podrumu gdje od pecuraka, stakora i njihovog izmeta ne mozes da dises...pa da glasamo protivu nesretnih golubova.... Smile Smile

dobro je dok je zuc usmjerio na 'tice...znate li na sta lici sacekusa kad je usmjeri na ljude?

« Poslednja izmena: 22. Apr 2011, 17:03:55 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ja mislim da svi politicari treba da crknu od gladi, dakle naterajte vase omiljene politicare da strajkuju gladju. Kada budu svi riknuli okrecemo novi list
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Nokia krntija
Politika je fenomenalna i facinira me na toliko različitih načina.

Da bi se odistinski bavio njom, moraš da budeš vraški sposoban, jer ona zahteva mnogo... iziskuje veliki napor, žrtvu,  traži dosta vremena, suočava te sa mnoštvo izazova, ali samim tim unapređuje čoveka. Tera te na konstantno napredovanje i učenje u raznoraznim oblastima. Od retorike, psihologije, sociologije, istorije do gorućih pitanja ekonomije, prava itd itd...


Stvar je jebi ga, što se danas svaka džudža usuđuje baviti njom, te ljudi njihove doprinose postovećuju sa samom politikom... nije ni čudo što im se ogadila.

No, politika je sastavni deo našeg života, jer na razne načine, direktno i indirektno, utiče na njega. Oni koji je ne prate... pa, počeće da je prate pre ili kasnije. Sad dal će sutra ili onog dana kada zasnuju porodicu, sasvim nebitno.



IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Politika- Kako sisati svima a nikad ne progutati  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Citat
Oni koji je ne prate... pa, počeće da je prate pre ili kasnije. Sad dal će sutra ili onog dana kada zasnuju porodicu, sasvim nebitno.

Mislim da me nikada neće toliko zanimati.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Nokia krntija
Ma za tebe ne sumnjam  Smile

IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
Citat
Oni koji je ne prate... pa, počeće da je prate pre ili kasnije. Sad dal će sutra ili onog dana kada zasnuju porodicu, sasvim nebitno.

Sasvim relativno..

Citat
napredovanje i učenje u raznoraznim oblastima. Od retorike, psihologije, sociologije, istorije do gorućih pitanja ekonomije, prava itd itd...

Prava,Ekonomija i Sociologija..Ako se ovim covek unapredjuje onda da ga jebem.Mozda u pismenosti da..duhovnosti ni pod razno.

Inace mislim da je politika izmisljena kako bi odredjeni ljudi mogli da lakse vladaju ovcama..Jer ovce tada misli da se nesto pitaju...
Msm jbt sta ti znaci jedan glas,da bi se kao pitao ko ce da vlada..Kap u moru..Jedno misljnje naspram 8 miliona
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:01:19
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.