2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 04:45:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mountainbike  (Pročitano 10093 puta)
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
7 000 kruna - 700 eu

ja sam moju biciklicu platila 350 eu ali na neke rate ,  dobra isto.

p.s; imam dobar mali snimak ali ne znam kako da postavim...nesto nece na dodatne opcije....
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung 
moja Scott je bila oko 4 000 kruna za keš  i da koliko mi je samo glavobolja zadala, a kao kupio najbolji bicikl...

majke im.... Smile
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma kod nas su mozda jeftiniji , a i dobar je sigurno , ja sam zadovoljna sa mojim za 3 500 kruna....
ti skuplji sto sam ja spomenula su profi a ti nama ne trebaju  Smile
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Samsung 
Ma i ovaj mi je preskup, al' lepo izgleda.
Ajd' sad ću da potražim sliku pa da je nakačim...
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko rano rani, zajeb'o je pevca

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7005
Zastava Krusevac/Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6630
Ja imam bike marke Wheeler  sa Deore opremom star oko 4 god. Dobro me sluzi, ali sam gledao da kupim neki bike marke Scott i mogu vam reci da se u Srbiji cene krecu od 400 - 700 e zavisno od opreme.
IP sačuvana
social share

    �

"San sam proziveo na "Marakani". Nisam kao klinac sanjao dres Mancestera ili Reala vec dres Zvezde, kapitensku traku na ruci i gol Partizanu! I sve sam to ostvario..." - Nemanja Vidic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Samsung 
Ovo je moj Scott  ostao sam dužan priču o serviserima ali imam rodjendan pa nemam vremena da pišem

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Scott boulder.jpg
(145.63 KB, 1600x1200)
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
eee mnOgo lep bajs  Smile
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko rano rani, zajeb'o je pevca

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7005
Zastava Krusevac/Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6630
Wow stvarno je extra! Smile

Narocito ''RST'' viljuska koja ima veliki ''hod'' sto mi se svidja.

Ako mozes ispisi mi sta ima od opreme (glave na tockovima, prednji i zadnji menjac...) Smile
IP sačuvana
social share

    �

"San sam proziveo na "Marakani". Nisam kao klinac sanjao dres Mancestera ili Reala vec dres Zvezde, kapitensku traku na ruci i gol Partizanu! I sve sam to ostvario..." - Nemanja Vidic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung 
Ovako...

da nastavim, posle 1000 km poče nešto da škripi u srednjoj glavi. E sad, da li je to u pedalama ili u unutra meni sve vuče da se radnja dešava (zvuk) u srednjoj glavi.

Da napišem simptome. Kad se vozi normalnom brzinom bez velikog opterećenja nikakav zvuk se ne čuje. Kad se malo zapne (ne baš na svaki obrtaj) čuje se je jedno grubo krrccc.  E sad taj zvuk se čuje i kad se pritisnu kočnice i stane na pedalu kao kad krećeš pod opterećenjem (ne baš svaki put). Nema nikakvog praznog hoda ni klimanja u srednoj glavi.

Odem kod najbližeg ovlašćenog servisera u Smederevu.
Čuj ovo, pozovem telefonom i pitam kad je radno vreme i dobijem odgovor npr od 08 - 19 h. Ok ja dodjem tamo u 10 00 a serviser još nije došao na posao. Radnica zaposlena u servisu (prodavnici) mi kaže on još nije došao - dodjite kasnije.
Pa vi niste normalni pozovem dan ranije pitam da li i kada radite a onda servisera nema. Prevalio 50 km i sad da lutam gradom dok on ustane. Nevoljno, pristane radnica da ga pozove od kuće i eto dolazi tip posle 20 min.
On ga pogleda i kaže pozovi za 7 dana dok ga pregledam pa ćemo se čuti, nemam sad vremena da ga zagledam...   ???

Šta ću - redovni rok za popravku je 15   pa ako do tada ne urade još 30 dana...

Vratim se kući.
Zovem telefonom nakon 15-tak dana i dobijem odgovor da je sve u redu i da dodjem. Ja tamo a majstor okreće bicikl na onom jarcu i kaže mi da on ovde ne čuje ništa i poče da se interesuje za ovaj neobičan slučaj. Ja mu objašnjam da kad zapnem onda se čuje poprilično tiho al' se ipak čuje. Probaj ga ponovo kaže mi on i ja isteram bicikl i ono na svaki 5-10 okret se ponovo čuje. Objasnim majstoru ponovo da se čuje tiše nego obično al' omane ponekad.

Tada mi on poče priču o patronu unutar srednje glave i da se on ne popravlja nego menja ceo a on ne primećuje da je on polomljen...  jer se pedale lako okreću,   kad ih onako zavrtiš unazad. Neće on to da menja jer su to pedale verovatno...

Važi, kažem ja zameni mi pedale, ove su solidne, ali da bi izbegao krckanje i blamiranje pred decom iz ulice bio sam spreman i za promenu pedala. A, nema potrebe, kao iz topa odvrati serviser pa to što se malo čuje to nije bitno jer da sam kupio onaj od 1000 eu to krckanje se nebi čulo. Tu me je pomalo takao i sumnjičavo vrtim glavom ali šta ću. On neće da menja ni glavu ni pedale i ako insistiram dalje na promeni da idem za Bg u glavni servis jer po njemu sa biciklom je sve  u redu.....

Šta je tu je...
neće da menja...

Vratim se kući i nastavim sa vožnjom. Nakon sledećih 200 - 300 km škripa se pojačava a sa njim i bes u meni kuva sve više i više...   
Više nisam onako ponosno vozio kroz ulicu nego - jednom se odgurnem nogom - što jače i eventualno još koji put dok ne zamaknem što dalje iz ulice, a kad se vraćam vozim ispod 10 km/h  (tad je nivo buke prihvatljiv). Deca iz ulice su se i dalje divila lepoti bicikla, samo više nikom nisam "davao krug".

Krckanje se i dalje pojačavalo i moralo se nešto učiniti.

Sledeći korak je odlazak u lokalni servis za popravku bicikla.

Pokažem bicikl izložim problem i reakcija slična...  bicikl im se svidi ... zavrte pedale... ne veruju da je to patrona u srednjoj glavi...  cena nove patrone je ekvivalentna odlasku kolima do Beograda u glavni servis...

Znači Beograd...

Zovnem i servis u Beogradu. Napomenem da dolazim iz daljine, opišem kvar i pitam za dalje korake. Serviser smiranog glasa mi kaže da dodjem pre podne i da će najverovatnije sve biti gotovo do kraja dana. Super, pomislim ja. Dva odlaska do Bg-a bi ipak bilo previše. Napomenem koji dan dolazim, i rezervišem kod servisera prvo mesto za popravu i krenem.

Dan je bio lep i ništa loše nisam ni pomišljao da mi se može desiti. Uzgred dan pre polaska sam vozio bicikl i na dikrafonu snimao škripu  da me nebi pravili na idiota u servisu kao ono ništa se nečuje probali smo ga.
Dodjem u servis ostvim bicikl i tip mi kaže da dodjem za 3 h. Ja se prošetam i navratim pun sumnje posle 3 h. Probam par krugova po Dunavskom Keju kad ono nema više škripe. Onaj nesnosni zvuk koji je parao moje uši i moje srce je netragom nestao. Dobro je....
Ma takve kvarove sam imao na stotine, samo se malo podesi nešto i sve je u redu... reči su dobrog servisera.

Sada se mogu ponovo šepuriti ulicom sa super biciklom....

Ned'o Bog nikom takve muke...

Ovim putem se zahvaljujem nn serviseru za savesno obavljanje posla
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple Iphone 5s
ima u ns 2 kluba ne znam imena,ali u junu organizuju takmicenje na Fruskoj gori i dolaze timovi iz cele Srbije i okoline,do jaja je,Scott je i moj bajs,nikad nisam imao problema sa njime,ali ga moras redovno sam podmazivati itd...tj.odrzavati,ja sam moj dobijo na poklon i bas mi se svidja,evo ga... Smile Smile Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

GALLETOV SCOTT.jpg
(73.04 KB, 700x525)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 04:45:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.687 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.