Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Motorola SLVR L7e  (Pročitano 5973 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 259
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ono sto me interesuje,gde mogu da kupim ovaj telefon a da nije kinez i da nije skinut sa mreze?Moglo bi da se napise i uopste gde mogu da se kupe originalni Motorola telefoni gde se dobija komplet a ne samo tel.i punjac.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 276
Zastava ns
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
imas wp tim sistem (cenzurisite ako je reklama) oni su generalni
mene interesuje cena jer sam naisao od 129 do preko 200 pa cak i 300e
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 259
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mogu da kupim L7 ali samo sa punjacem.Zna li neko gde mogu da nabavim original slusalice i CD sa Tools i parametrima i programima za sinhronizaciju i sl.?Da li je "ispravan" telefon ako pise da je Made in China?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 259
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da li neko zna kako da podesim da mi prebacuje informacije na karticu?Naime,kada prebacujem preko bluetootha,odmah se prebacuje u tel.memoriju pa vece fajlove od 5mb ne mogu da prebacim.Ne znam zasto me ne pita da li hocu u tel ili na karticu da prebacim?Ajde pomoc ako moze
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Ako neko moze da mi pomogne...
Java aplikacije za koje je potrebna gprs konekcija (kao sto je gmail i neke igrice) ne rade jer ne mogu da se konektuju, kazu da na mom telefonu nema Direct connection, i koliko sam ja sfvatio problem je sto preko Telekoma gprs ide preko proxy-ja a trebalo bi direktno da se povezuje. Da li zna neko kako da ovo podesim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 155
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Imam Motorolu L7,bluetooth i BlueSolei,muziku slike i video fajlove normalno prebacujem sa kompa na telefon,ali igrice ne mogu nikako.Da li neko zna kako to da uradim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 120
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Motorola L7e
BlueSoleil ima ima opciju SEND OBJECTS ili tako nesto, onda posalje celi java file, i na kraju te pita INSTALL i to je u sustini to
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 155
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Da,znam...tako kao sto rekoh,i prebacujem audio i video fajlove i slike,ali za sve to ima poseban folder,za memoriju telefona i za memorijsku karticu.Znaci postoji,audio,video i picture folder,ali nema za igrice.U delu predvidjenom za memoriju telefona ne mogu da napravim poseban folder,a na memorijskoj mogu i napravim folder za igrice i prebacim igricu,ali na telefonu ga nema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 120
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Motorola L7e
ne,ne,ne nismo se razumeli ... na V3 ili E398 kada povezes telefon i odradis REFRESH SERVICES imas tri ikonice koje su aktivne. Desni klik na trecu ikonicu Bluetooth Object Push Service i tu ti meni daje par opcija medju kojima ije i SEND OBJECTS, i onda radis dalje kao iz mog prethodnog posta. To sto ti koristis je File Manager opcija koju Motorole dozvoljavaju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Nepoznat
Browser
MOT-V300 0B.09.38R
a xra ce lt mp3
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.