Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Motorola ROKR E6(E690) GSM Novi Linux telefon  (Pročitano 3659 puta)
02. Nov 2006, 10:36:23
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Alcatel LOL
Motorola E6 GSM



Fireflies screen : 240 x 320 pixels],260,000 2.4-inch TFT color cameras : two million pixel color CMOS memory cards : SD Yen :E6 15mm thin black machine appears Motorola E680 Linux handwritten version of the upgrade.MOTO E for the latest series of real music for mobile phones using Linux is MOTO Following the "out" afteranother famous musical wisdom mini cell phone.Compared with the predecessor, E6 has a very significant progress, not only evolved as 2.4-inch screen.QVGA 260,000 color grading volume also streamlined side-thin thickness of only 15 mm.Many are washing the overall design chain.Key exclusive music Jinpai two million mobile phones equipped with 2 million pixel CMOS camera camera, Autofocus support.No fill-light, but the design of the self-timer and mirror key Jinpai handoff, microshot, self-timer is not a problem;Built variety of white balance, the effect of choice, and choice for a night shoot models, photographed functional shapes.Side powerful music player with the ability to E6 exclusive music keys, broadcasting music is not awkward catalog;Built RealOne multimedia player can support MP3, AAC,WAV files with RA and other assorted mainstream music, the parade is to take 3.5 mm sources of noise output specificationsgamers can connect their favorite headset high operational, functional, a place to expand, music fan should not miss!Office.Identification cards can play E6 built Picsel Viewer software to read documents and identification cards Gong functions,open Word, Excel, and other documents in PDF files is no problemJinpai camera can be used for rapid filed hundreds of cards, to build up a huge database of the contact details of people.sufficient to meet the basic needs of business operations.SD expansion A2DP Bluetooth transmission E6 rarely used SD memory card expansion following the E2,MOTO 2 SD specifications support multimedia mobile phones.Bluetooth 1.2 support with A2DP Profile cell phone transmission can be transmitted to Bluetooth wireless stereo music headphones.keep up with a popular wireless music craze.Unfortunately, E6 only supports USB1.1 transmission, the stalls removed large music or movie files is not fast enough.Motorola E6 list : -- Built-related functional Linux operating system.Sensors handwriting input -- -- Built-in support for Intel Xscale 312MHz processor Jinpai.• Built-four digital zoom white balance, the magic night shoot model of continuous audio support MPEG4 video.maximum 352 x 288 pixels • • Built-in MP3 player supports MP3, AAC, AAC+.ventricle, WAV, RA FM radio broadcast -- -- Built-in support for SMS, MMS -- GPRS support.WAP 2.0 * Built-in support for Java -- Picsel document browser.• Identification cards support miniUSB.Bluetooth 1.2 transmission -- Motorola E6 support SD memory cards listing is expected in December 2006.suggested price is undetermined."Related links" depth reports : 2006-10-22 stirring flagship entertainment!MOTO E690 fiery measured



(01. May 2007, 10:39:34)
« Poslednja izmena: 02. Nov 2006, 10:40:56 od sakingsny »
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Long live Heavy Metal !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1748
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung Galaxy S
ima kvalitetnu tastaturu !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Alcatel LOL
e da zaboravio sam da vam kazem da je ovaj E6(E690) valjda naslednik E680  Smile,nego da li ima neki program za ovaj Linux OS Smile
« Poslednja izmena: 02. Nov 2006, 10:53:40 od sakingsny »
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Long live Heavy Metal !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1748
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung Galaxy S
Sto se tice programa pa trebalo bi da ih ima  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
HTC desire s
Extra izgleda fon i spolja a i iznutra, a za programe pa verovatno trreba malo cackati po netu sigurno ih ima Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 841
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy 3
Lepo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Alcatel LOL
ima kvalitetnu tastaturu !
meni se svidja model nego ima li neko odavde iskustva sa Linux telefonima Smile Smile
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone 6s
Pa kako se cini , nema niko iskustvo, mada sam ja cuo da su jako dobro, stabilni, i dobro ukomponovani pa rade odlicno, konkretno sam cuo za onu a780.
Oduvek sam zeleo imati jedan linux telefon, ali su dosta skupi, bar ta a780 motorola, a i ne svidja mi se bas njen dizajn.
Kod ovog mi se bas svidja dizajn, nadam se da ce ovo biti moj prvi linux mobilni telefon.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone
ja sam samo cuo da su dosta brzi i da je i sam operativni sistem dosta dobro optimizovan
« Poslednja izmena: 03. Nov 2006, 10:43:02 od Mikele »
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Alcatel LOL
Ovo ce da bude moj prvi Linux tel onda bas da vidim kakvi su Smile i ima programa ali ne puno kao sto ima symbian ali sto je dobro sto su ti svi programi sto sam nasao na netu su free a ne demo ili one sto moras da platis Smile
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.