Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Motorola mpx200  (Pročitano 6008 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa pazi i pc je poceo sa dos-om, pa je onda dosao win 3.1 i tako dalje, kao os paralelan dos-u, pa vidis gde je sve to danas doslo. Opet i sam si rekao kako je symbian kao sistem ogranicen, sto windows, bar ovaj za komp nije. Zato, ako bih morao da dam pare na symbian ili windows, za jedno 3-5 godina, mislim da bi moj favorit bio win.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne poredi babe i zabe. Win 3.1 je bio samo shell za dos, nije bio sam po sebi operativni sistem, samo lepse graficko okruzenje.
Svejedno dos i symbian ne mozes ni porediti Smiley Kao ni windows za komp i windows mobile, to je kao da poredis auto i biciklo.
I sama motorola najkvalitetnije telefone bazira na symbianu, a kada odes na sajt www.Symbian.com i pogledas ko su partneri sve ti bude jasno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 118
Zastava Novi Sad
pa reci cu samo da su simens i motorola presli sa symbiana na windows, a oni nisu firma za baciti, pogotovo motorola koja je jedna od najjacih firmi sveta (ne mislim samo odsek za mobilne tel.)...
jednostavno nokia drzi monopol sa symbianom na trzistu i oni namecu stvari... ali mislim da ce vremenom windows prestici symbian, jer ipak je to microsoft, a oni cega se uhvate, ne pustaju lako. ne mogu da razumem samo da neko pljuje windows a koristi ga (bar na kompu) jer je usao u sve pore, i jednostavno posao bez njega je vrlo tezak i nepraktican. mozda neko ima drugacije misljenje i ja ga cenim, ali isto tako i ja ocekujem da neko bar malo razlisli o ovome pa ce da shvati kakva je situacija..

a sto se tice telefona... stvarno, uporedite malo odnose karakteristike-cena mpx200 i 6600...mislim stvarno...
IP sačuvana
social share
(\_/) - This is Bunny.
(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him
(> <) - on his quest for world domination.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Motorola nikad nije napravila valjan smartphone a ono sto je bilo makar pomena vredno bilo je na Symbian UIQ a siemens mobile je u stanju raspada kao kompanija Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Citat: BurekUSvemiru
a sto se tice telefona... stvarno, uporedite malo odnose karakteristike-cena mpx200 i 6600...mislim stvarno...


Pazi, i ako ti ovde verovatno navijas za motorolu, mislim da je to smesno i porediti i da je 6600 puno svetlosnih godina ispred. Ja sam samo rekao da bi eventualno u perspektivi windows mobiles mogli da prestignu symbian, ali za sada nisu ni prineti. A slozio bih se da microsoft ne ulaze tako lako pare u nesto u sta nije siguran, tako da ako su se oni uhvatili mobilnih telefona, sumnjam da ce bilo ko kao konkurencija biti u stanju da im se pre ili kasnije odupre. Dovoljno je znati da cela nokia, kao stozer mobilnih telefona baziranih na symbian platformi ne vredi ni delic microsoft-ove imperije.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 118
Zastava Novi Sad
ne navijam ja ni za koga, cak i sam kuci imam 3660 i razmisljam se o kupovini 6600 ili mpx200, samo ukazujem na pocetak neceg sto mislim da ce biti vazan trenutak u mobilnoj telefoniji- ukljucenje microsofta, a i samo ukljucenje velike firme kao sto je motorola u taj projekat govori dosta o tome.

inace moj omiljeni proizvodjac je sagem, iako ga mnogi ne vole ja ga cenim i sad imam myV65 s kojim nisam imao ni trunke problema,  koji sam platio 200evra pre tacno 14 meseci , kad je se t610 bio 250, a sad je sagem 170 a se 130. mislite o tome... Smile

a posto je sagem usao isto u proizvodnju tel. sa Windows Mobile OS-om ja sam poceo da razmisljam o windows-u kao mom buducem opredeljenju i da sakupljam misljenja drugih o prednostima i manama ove 2 konkuretne platforme. stoga sam se odlucio da o windows-u saznam vise preko mpx200, modela koji je medju prvima izasao sa windows-om i za koji mislim da je vrlo konkurentan na trzistu smartphone aparata prvenstveno zbog svoje niske cene a samim tim i blizine kupcima.
IP sačuvana
social share
(\_/) - This is Bunny.
(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him
(> <) - on his quest for world domination.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
O cemu ti srece ti.. microsoft je u ovome vec vise od 2 godine i nista dobro nije napravio Smiley
I zaboravi vise ukljucenje motorole u to.. motorola je napravila i symbian i windows mobile telefone, stim sto su im symbian telefoni daleko napredniji i kvalitetniji Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 118
Zastava Novi Sad
a evo i kamere VGA rezolucije (640x480) koja se prikljucuje na mesto predvidjeno za SD/MMC kartice (omogucava i snimanje video fajlova). (ovo veliko je kutijica Smile )
IP sačuvana
social share
(\_/) - This is Bunny.
(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him
(> <) - on his quest for world domination.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
Citat
inace moj omiljeni proizvodjac je sagem
Jao vidi moj covek Smile Ja sam inace na ovom forumu dosada bio jedini koji je podrzavao Sagem eto vidis, totalno nesvesno sam te podrzao Wink Inace ja imam X7 vec nekih godinu i nikad zadovoljniji sa fonom nisam bio...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 118
Zastava Novi Sad
Poz Zenit!

eto. znaci ima ljudi koji znaju za sta daju pare i sta valja! Smile

samo da dodje neki sagem sa windows-om... onaj S7 bi dobro dosao, ali ipak se ceka X8...
IP sačuvana
social share
(\_/) - This is Bunny.
(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him
(> <) - on his quest for world domination.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.