Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: motorola e770v bilo sta  (Pročitano 6370 puta)
02. Sep 2006, 22:41:34
Svakodnevni prolaznik


zeljan znanja da bih se pravi pametan...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 275
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.23
mob
Motorola e770v
Nabavio sam motorolu e770v i za sada sam relativno zadovoljan.Doduse ponekad se pojavi neka greska.Recimo alarm za budjenje nekad ne zvoni a kamera nece da snimi sliku.Nemogu da udjem u outbox folder sa porukama itd.Jel ima neko program za win xp za usb vezu ovog telefona sa kompom.I zasto mi se pojavljuju ove greske i kako sam da ih rijesim.

(01. May 2007, 10:40:33)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.02
mob
Alcatel LOL
Nabavio sam motorolu e770v i za sada sam relativno zadovoljan.Doduse ponekad se pojavi neka greska.Recimo alarm za budjenje nekad ne zvoni a kamera nece da snimi sliku.Nemogu da udjem u outbox folder sa porukama itd.Jel ima neko program za win xp za usb vezu ovog telefona sa kompom.I zasto mi se pojavljuju ove greske i kako sam da ih rijesim.
sve sto se tice motorole vidi Ovu temu.a mislim da za inhronizaciju ce ti trebatii driveri i phone tools a mozes i P2k comander.a driver imas Ovde i da bi resio ove probleme moraces da ga flesujes flesom koji je pravljen za e770v ako budem nasao postavicu.POzz Smile
« Poslednja izmena: 02. Sep 2006, 23:21:39 od sakingsny »
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zeljan znanja da bih se pravi pametan...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 275
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.23
mob
Motorola e770v
ee hvala ti jos kad bi naso taj flash program i objasnio mi sta da radim sa njim...ih Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.02
mob
Alcatel LOL
ee hvala ti jos kad bi naso taj flash program i objasnio mi sta da radim sa njim...ih Smile
upustvo ti je isto jer to vazi za sve motorole,a za e770v flash sam nasao ali ima negde oko 20Mb pa mi treba puno da uplodujem.POZz Smile
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zeljan znanja da bih se pravi pametan...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 275
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Motorola e770v
Pa skinuo sam flash sa nekog ruskog sajta.Skinuo sam i p2k program sa drajverima i on mi prepoznaje telefon i ocitava ga.E sad...pratio sam tvoje uputstvo i skinuo i pst al kad hocu da povezem telefon sa konpom pstfleshflex ga nepoznaje.Molim te objasni mi u cemu je caka i postavi link za taj flash koji si ti nasao jer se bojim i ako mi pst prepozna tel da nece poznati moj flesh.Hvala Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Alcatel LOL
e evo probaj da ga flesujes sa Rsd LIte 2.7 a vidi da li ti fles verzija softvera kompadabilna sa tvojim sadasnjim softverom mozda je to problem Smile
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zeljan znanja da bih se pravi pametan...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 275
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Motorola e770v
E svaka cast za ovaj rsd.Bas je jednostavan program,uspio sam da flesujem telefon,imao je jednu crticu baterije a kad sam zavrsio bila je skoro prazna  Smile,za dlaku sinko.Al stacu kad sam nestrpljiv.Sutra idem kod "majstora"koji je rekao da flesovanje traje 1,5 sati i da ga izsamaram.Softver je malo friziran,ruski i mislim da je od e770,malo su seljacke neke fore al sta ces rusi su to.Prepipo sam meni i nbedostaje samo dio za glasovno komandovanje (i onako je na engleskom).Ostalo za sad radi super i internet je malo brzi.Pisat cu ovdje buduca iskustva.Pozdrav Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
MOT-MPx220 Nepoznat
mob
Alcatel LOL
e drago mi je sto je ova operacija telefona bila uspesna
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zeljan znanja da bih se pravi pametan...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 275
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Motorola e770v
uspio sma da mu produzim video snimak preko loader flex editora.Program prepoznaje dota telefona i samop upises ko,iko sekundi zelis,kod mene je  oko 18 sati.Pokusaj iu ti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zeljan znanja da bih se pravi pametan...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 275
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Motorola e770v
sakingsny ti mi djelujes kao covjek od tehnike i rjici.Pomagaj brate svi uredjaji po kuci su poceli da mi se kvare Smile.
Taman sam poceo da kapiram ove cake sa telefonom i da se super zabavljam i dotjerujem telefon puifff,crce mi usb na kompu.Telefon registuje da je prikopcan,al se na kompu nista ne desava,Komp mi nevidi nijadan uredjaj koji radi preko usb.Nece cak da ga pronadje kao novi device,ma nista,uzassss :[1]:Sve je radilo ok i samo odjednom  Smile..Otvaro sam komp,reinstalirao xp sp2(koji je bio i prije problema).U propertisu su na enable a i pise da je sve ok.Cak kad prikljucim infrared on svetli al ga komp nevidi.Sta da radim.Bojim se da nije maticna ploca ili nesto drugo od hardvera.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.