Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Москва пријети "употребом силе"  (Pročitano 7929 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ma ja mislim da samo foliraju, isto kao što su i folirali zadnjih 200 godina, nikad nisu pomogli kako treba...
Smile Smile Smile Smile
zato su nam ameri i ranije-Austro ugari dosad pomogli deset puta u istoriji...cak su nam i pomoc slali-u celicnom i olovnom obliku,pravo sa neba,kao i jos mnoge druge vrste "pomoci"...  Smile Smile
sto se tice teme-ne bi me cudilo da Moskva zaista i upotrebi silu zbog Kosova,i to vrlo brzo...jer celom svetu je vec dosta amerike i njenih izivljavanja i proseravanja,i mislim da je u zadnje vreme Putin zaista raspolozen da vidi malo vatrometa...  Smile al,nije ni on glup.protiv amera jeste jaci,ali ne i protiv amera i EU zajedno,tako da ce sigurno dobro isplanirati sta ce uraditi i zasto...
« Poslednja izmena: 22. Feb 2008, 16:44:29 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Nek daju dobra protiv-vazdusna oruzja, a ima dovoljno kuka i motika da se rvemo sa njima na kopnu... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


´Ω ξεíν´, ´αγγέλλειν Λακεδαιμονíοις

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1049
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
SonyEricsson p910i
Ma ja mislim da samo foliraju, isto kao što su i folirali zadnjih 200 godina, nikad nisu pomogli kako treba...
Smile Smile Smile Smile
zato su nam ameri i ranije-Austro ugari dosad pomogli deset puta u istoriji...cak su nam i pomoc slali-u celicnom i olovnom obliku,pravo sa neba,kao i jos mnoge druge vrste "pomoci"...  Smile Smile
sto se tice teme-ne bi me cudilo da Moskva zaista i upotrebi silu zbog Kosova,i to vrlo brzo...jer celom svetu je vec dosta amerike i njenih izivljavanja i proseravanja,i mislim da je u zadnje vreme Putin zaista raspolozen da vidi malo vatrometa...  Smile al,nije ni on glup.protiv amera jeste jaci,ali ne i protiv amera i EU zajedno,tako da ce sigurno dobro isplanirati sta ce uraditi i zasto...
Nemoj da misliš da ja ne bih volio da nam Rusi malo pomognu, naprotiv, samo sam skeptik...
Ja volim Ruse i Rusiju, moja ljepša polovina je Ruskinja Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1533
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 6630
resile ruje da naprave rat..evo povoda..ludi Srbi..koji su i dalje u zabludi da su nam ruje prijatelji..a nikada nisu bili..
...meni stvarno ne treba da porzivljavam 90-te ponovo....vecina onih sto su juce divljali po bg-u su u to vreme srali u pelene pa se i ne secaju kao je bilo...ali ja se secam i stvarno mi to ne treba...
« Poslednja izmena: 22. Feb 2008, 16:56:04 od orangeweed14 »
IP sačuvana
social share
* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_,* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
resile ruje da naprave rat..evo povoda..ludi Srbi..koji su i dalje u zabludi da su nam ruje prijatelji..a nikada nisu bili..
...meni stvarno ne treba da porzivljavam 90-te ponovo....vecina onih sto su juce divljali po bg-u su u to vreme srali u pelene pa se i ne secaju kao je bilo...ali ja se secam i stvarno mi 90-te ne trebaju ponovo..
Te devedesete nisu usrane nasom zaslugom...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1533
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 6630
nisu ..ali kao ide nasom zaslugom cemo da useremo da se opet vrate..
IP sačuvana
social share
* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_,* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat: Raven_Claw3190900 link=topic=316518.  msg4914198#msg4914198 date=1203695759
Citat: orangeweed14 link=topic=316518.  msg4914187#msg4914187 date=1203695568
resile ruje da naprave rat.  .  evo povoda.  .  ludi Srbi.  .  koji su i dalje u zabludi da su nam ruje prijatelji.  .  a nikada nisu bili.  .  
.  .  .  meni stvarno ne treba da porzivljavam 90-te ponovo.  .  .  .  vecina onih sto su juce divljali po bg-u su u to vreme srali u pelene pa se i ne secaju kao je bilo.  .  .  ali ja se secam i stvarno mi 90-te ne trebaju ponovo.  .  
Te devedesete nisu usrane nasom zaslugom.  .  .  

Nikad vi "patriJote" ni za sta niste krivi .  .  .   a u svakom sranju ucestvujete.  
« Poslednja izmena: 22. Feb 2008, 17:00:55 od littlegirl1 »
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12

Nemoj da misliš da ja ne bih volio da nam Rusi malo pomognu, naprotiv, samo sam skeptik...
Ja volim Ruse i Rusiju, moja ljepša polovina je Ruskinja Smile
Citat
epa,onda izvini...  Smile
Citat: Raven_Claw3190900 link=topic=316518.  msg4914198#msg4914198 date=1203695759
Citat: orangeweed14 link=topic=316518.  msg4914187#msg4914187 date=1203695568
Te devedesete nisu usrane nasom zaslugom.  .  . 

Nikad vi "patriJote" ni za sta niste krivi .  .  .   a u svakom sranju ucestvujete. 

@glavic,a.k.a. @raznosac pica,a.k.a. @maleckaa se vratio... Smile Smile
« Poslednja izmena: 22. Feb 2008, 17:08:17 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
hkj

Mo gu da budem i Majka tereza, ako zelis  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
hkj

Mo gu da budem i Majka tereza, ako zelis  Smile Smile

pa,vidim da si sklono menjaju dasaka u glavi,polova,oblika,cudi,nacionalnosti...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.